Serwis iPhone 12 mini

Naprawa iPhone 12 mini

Świadczymy profesjonalne usługi naprawcze dla telefonów marki Apple. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę usług naprawczych, dzięki którym Twój smartfon wróci do pełnej funkcjonalności. Naprawiamy uszkodzenia spowodowane upadkiem, przygnieceniem, czy nawet zalaniem. Wymiana zbitej szybki to bezwątpienia najczęściej wybierana usługa w serwisie iPhone 12.

Posiadamy specjalistyczne narzędzia i wieloletnie doświadczenie, dlatego realizujemy usługi na najwyższym poziomie. Każda naprawa objęta jest 3-miesiecznym okresem gwarancji. Zachęcamy do rezerwacji wizyty online lub stacjonarnie.

wymiana szybki iphone 12 mini w serwisie pan szybka

Cennik napraw iPhone 12 mini

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 12 Mini

  Rozbita szybka w telefonie iPhone 12 Mini to bardzo częsty skutek upadku lub przygniecenia urządzenia. Warto wówczas skorzystać z oferty wymiany szybki, co pozwoli zaoszczędzić pięniądze i zachować oryginalny wyświetlacz. PanSzybka to idealny wybór kiedy oczekujesz jakościowej naprawy z dbałością o każdy szczegół. Posiadamy specjalistyczne narzędzia serwisowe oraz najwyższej klasy szybki zamienne.

  Przed przystąpieniem do naprawy, należy sprawdzić czy wyświetlacz urządzenia działa prawidłowo. W przeciwnym razie usługa regeneracji ekranu nie przyniesie zamierzonego efektu. Aby mieć pewność, że Twój iPhone 12 Mini potrzebuje wymiany samej szybki, przeprowadzimy kompleksową diagnozę telefonu. Pozwoli to na wykluczenie dodatkowych uszkodzeń, a co najważniejsze, odpowie na pytanie czy naprawa będzie możliwa.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Mini

  Wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 12 Mini to nasza specjalność. Usługę jesteśmy w stanie wykonać od ręki, dzięki czemu nie musisz długo czekać na naprawę. Gwarantujemy oryginalność użytych komponentów oraz najwyższą jakość realizowanej usługi z dbałością o każdy szczegół. Usługę wykonujemy w momencie kiedy dojdzie do zniekształcenia obrazu w wyniku upadku lub problemów z działaniem warstwy dotykowej ekranu.

  Proces wymiany ekranu polega na demontażu uszkodzonej matrycy i zastąpieniu jej nowym wyświetlaczem. Aby całość pracowała jak należy, niezbędne jest tutaj zaprogramowanie kluczowych funkcji wyświetlacza. Dbając o zadowolenie naszych klientów oferujemy 3-miesięczny okres gwarancji po naprawie, a w przypadku jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do pomocy.

  Wymiana baterii iPhone 12 Mini

  Pojemna i wydajna bateria w telefonie to obecnie priorytet. To właśnie od niej zależy jak długo będziemy mogli korzystać z urządzenia. Dlatego jeśli zauważysz pierwsze objawy awarii akumulatora, warto rozważyć wymianę baterii w profesjonalnym serwisie. Naprawa przywróci nie tylko komfort pracy na telefonie ale również zabezpieczy go przed pojawieniem się dodatkowych uszkodzeń.

  Wybierając nasz serwis, otrzymasz gwarancję najwyższej jakości użytych komponentów oraz profesjonalną usługę wymiany baterii w Twoim iPhone 12 Mini. Ważnym aspektem jest fakt, że baterię jesteśmy w stanie wymienić od ręki w 30 minut!

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 12 Mini

  Rozbicie tylnej klapki w iPhone 12 Mini nie powinno być lekceważone. Komponent ten nie tylko odpowiada za estetyczny wygląd urządzenia ale również pełni ważną rolę w jego funkcjonowaniu. Tylna klapka w smartfonie odpowiada za szczelność i ochronę przed dostawaniem się wody oraz pyłu. Dlatego jeśli korzystasz z telefonu, który ma zbite „plecki” narażasz podzespoły urządzenia na potencjalne uszkodzenia.

  Wymiana klapki pozwoli przywrócić elegancki wygląd iPhone 12 Mini oraz zapewni jego dalszą ochronę. W przypadku wymiany całej obudowy, numer IMEI pozostaje bez zmian, co jest niezwykle istotną informacją podczas sprzedaży telefonu.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Mini

  Problem z ładowaniem telefonu iPhone 12 Mini? Przyczyn może być wiele. Począwszy od prostego zabrudzenia gniazda, aż po niekorzystne uszkodzenia całego modułu. Nasz serwis służy pomocą w każdym przypadku. Czyszczenie złącza lightning to zaledwie moment. Natomiast pomaga w większości przypadków na przywrócenie płynnego ładowania urządzenia.

  Wymiana gniazda ładowania w telefonie iPhone 12 Mini to stosunkowo szybka naprawa polegająca na demontażu wadliwego komponentu i zastąpieniu go nowym. Przeszkodą są tutaj podzespoły, które należy w pierwszej kolejności zdemontować. Tego typu działania powinny być przeprowadzone w odpowiednich warunkach przy pomocy specjalistycznych maszyn i narzędzi. Pan Szybka posiada nie tylko niezbędny sprzęt ale również doświadczenie. Dzięki temu masz pewność, że odbierasz w pełni sprawny smartfon.

  Wymiana mikrofonu iPhone 12 Mini

  Uszkodzenie mikrofonu to najczęstszy skutek zalania lub mocnego uderzenia iPhone 12 Mini. Taki stan jest niezwykle uciążliwy w momencie kiedy nie możemy się porozumieć z drugą osobą przez telefon. Mikrofon w tym modelu umiejscowiony jest na taśmie ładowania, przez co na jego działanie mogą wpływać inne komponenty. Nasz serwis przeprowadzi profesjonalną diagnozę urządzenia i wykluczy występowanie dodatkowych awarii.

  Po wykonaniu naprawy smartfon jest poddawany wielu testom sprawdzającym jego poprawną funkcjonalność. Dzięki temu masz pewność, że odbierasz w pełni sprawny iPhone 12 Mini. Każda usługa realizowana w naszym serwisie objęta jest 3-miesięcznym okresem gwarancji.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Mini

  Wymiana głośnika w iPhone to bardzo częsta usługa realizowana przez profesjonalne serwisy Apple. Jeśli dźwięk w Twoim smartfonie jest bardzo cichy lub zniekształcony to znak, że problem może dotyczyć również i Ciebie. Nowoczesne telefony wyposażone są w dwa głośniki: górny głośniczek rozmów, odpowiadający za prowadzenie rozmów telefonicznych oraz dolny – multimedialny. To właśnie dolny głośnik służy za prawidłowe odtwarzanie muzyki. Bez względu na to, który głośnik uległ uszkodzeniu, naprawa powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanych serwisantów. Proces wymiany głośniczka polega na przelutowaniu odpowiednich modułów. Dlatego nieumiejętna próba wymiany może zakończyć się dodatkowym uszkodzeniem pozostałych podzespołów urządzenia.

  Wymiana aparatu iPhone 12 Mini

  Przed przystąpieniem do wymiany aparatu w iPhone 12 Mini, należy sprawdzić czy obiektyw nie jest zabrudzony ani zaparowany. Jest to bardzo częsty skutek dostania się wilgoci lub cieczy do wnętrza urządzenia. Dopiero wstępna weryfikacja odpowie na pytanie czy Twój smartfon potrzebuje wymiany modułu aparatu.

  W serwisie Pan Szybka podchodzimy do każdej naprawy indywidualnie, dbając o potrzeby naszych klientów. Decydując się na naprawę w naszej placówce, otrzymasz nową, oryginalną część oraz jej kompleksową wymianę. Dodatkowo wyczyścimy oczka obiektywów aby zdjęcia wychodziły ostre i wyraźne.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 12 Mini

  Brak zasięgu w telefonie to bardzo rzadka przypadłość. Jeśli jednak mamy z nią styczność, nie powinniśmy jej bagatelizować. Problemem może okazać się uszkodzony moduł „Baseband” znajdujący się na płycie głównej. Jego naprawa to skomplikowany proces, który wymaga nie lada doświadczenia oraz specjalistycznego sprzętu.

  Jest to jedna z dłużej realizowanych usług wykonywanych w serwisach GSM. Dlatego warto uzbroić się w cierpliwość i zarezerwować dogodny termin na naszej stronie. Dołożymy wszelkich starań abyś otrzymał w pełni sprawny iPhone 12 Mini jak najszybciej.

  Naprawa Face ID iPhone 12 Mini

  Naprawa Face ID to bardzo skomplikowany proces, w którym nie wystarczy jedynie wymiana danego komponentu na nowy. Usterka jest dość rozbudowana przez co wymaga specjalnego programowania. Warto wówczas zlecić naprawę profesjonalnemu serwisowi Apple Pan Szybka.

  Jeśli Twój iPhone 12 Mini nie może odczytać twarzy, warto sprawdzić w ustawieniach czy nie widnieje komunikat „Nie można aktywować Face ID na tym telefonie”. W tej sytuacji konieczna będzie pełna diagnoza urządzenia. Możliwe rozwiązanie to wymiana modułu Face ID lub ingerencja w poszczególne układy, znajdujące się na płycie głównej urządzenia.

  Diagnoza zalanego iPhone 12 Mini

  Zalanie telefonu może powodować wiele problemów z jego funkcjonowaniem. Czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy jak katastroficzne może mieć to skutki w przyszłości. Niektóre uszkodzenia mogą pojawić się nawet kilka dni po kontakcie z cieczą. Serwis Pan Szybka oferuje profesjonalną diagnozę i czyszczenie w przypadku zalania. Sprawdzimy wszystkie podzespoły i wykluczymy potencjalne awarie. Zostaniesz poinformowany o każdej usterce, dzięki czemu będzięsz mógł zdecydować, czy naprawa iPhone 12 Mini będzie dla Ciebie opłacalna. Pakiety napraw zawsze są rabatowane!

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 12 mini !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.