Serwis Samsung A71

Naprawa Samsung A71

Przykra sytuacja z uszkodzeniem Samsung A71? Zapraszamy do serwisu Pan Szybka! Codziennie spotykamy się z różnego rodzaju usterkami mechanicznymi i systemowymi. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować usługi najwyższej jakości, spełniając wszelkie oczekiwania klientów.

Problem z rozbitą szybką, wyświetlaczem czy może zużytą baterią? Nasi technicy pomogą w każdym przypadku. Wystarczy, że przekażesz swoje urządzenie do jednego z naszych serwisów, a my zajmiemy się resztą.

serwis samsung a71

Cennik napraw Samsung A71

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A71

  Uszkodzenie szybki wyświetlacza w Samsungu A70 może wydarzyć się przy upadku na podłoże nawet z niewielkiej wysokości. Jeśli mamy szczęście, zostanie uszkodzona jedynie szybka, którą jesteśmy w stanie wymienić zachowując oryginalny wyświetlacz. Jeśli nie zauważysz na wyświetlaczu wad świadczących o uszkodzeniu, usługa wymiany szybki przywróci urządzenie do pełnej funkcjonalności.

  Nasze doświadczenie budowane od kilkunastu lat pozwala nam na świadczenie usług wymiany szybek nawet tego samego dnia. Po każdej naprawie otrzymujesz od nas 3 miesiące gwarancji oraz folię hydrożelową zabezpieczającą ekran.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A71

  Pomimo wysokiej jakości materiałów, z których wykonana jest warstwa ochronna jak i sam wyświetlacz, uszkodzenie ekranu może zdarzyć się nawet przy upadku urządzenia nawet z niewielkiej wysokości. Rozbite kawałki szkła mogą wbić się w matrycę, powodując jej wylanie lub problem z ekranem dotykowym. W najgorszym wypadku wyświetlacz wyłączy się całkowicie, co uniemożliwi korzystanie ze smartfona.

  W takim przypadku zalecamy wymianę wyświetlacza Samsunga A71, który pomimo, że jest już kilkuletnim smartfonem, nadal ma wydajne podzespoły. W serwisie Pan Szybka wymienimy uszkodzony wyświetlacz tego samego dnia, dbając o najwyższy standard usługi. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Samsung. Na każdą usługę przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung A71

  Wymiana baterii w Samsungu A71 należy do jednych z najprostszych i najczęstszych napraw tego modelu. Po kilku latach użytkowania smartfona bateria znacząco traci na swojej kondycji, dlatego wiele użytkowników decyduje się na wymianę. W naszym serwisie usługa wymiany baterii przebiega szybko, a wykorzystywane ogniwa baterii są zawsze oryginalne.

  Jeśli zauważysz, że twój smartfon nie wytrzymuje nawet jednego dnia na pełnym ładowaniu, rozważ wymianę baterii na nową. Oszczędzisz przy tym nie tylko sporo czasu, ale także wzmocnisz wydajność swojego smartfona. Pamiętaj, że poprawne ładowanie oraz nienadmierna eksploatacja baterii to klucz to utrzymania nowej baterii w świetnej kondycji przez nawet kolejne dwa lata.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung A71

  Klapka baterii to ważny komponent smartfona, który odpowiedzialny jest za kilka istotnych funkcji. Oprócz aspektu wizualnego, plecki pełnią ważną rolę w odpowiednim odprowadzaniu ciepła z urządzenia. Uszkodzony tył Samsunga może również doprowadzić do silnego zabrudzenia lub nawet zalania komponentów wewnętrznych, dlatego nawet pomimo braku wodoszczelności danego telefonu, warto, aby plecki były w stu procentach sprawne.

  Serwis Pan Szybka wymieni uskzodzone plecki tego samego dniaw zaledwie 15 minut, abyś na długo nie rozstawał się z urządzeniem. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części Samsung, a na usługę przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A71 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.