Wymiana szybki w telefonie

Zbita szybka w telefonie wygląda nieestetycznie oraz utrudnia lub uniemożliwia swobodne korzystanie z urządzenia. Usterka może zdarzyć się każdemu. Wymiana szybki w serwisie smartfonów Pan Szybka to najszybszy na pozbycie się problemu rozbitej szybki w telefonie. Serwis telefonów w Warszawie, Krakowie i Gdańsku gwarantuje szybką naprawę, wysokiej jakości części i bezpłatną diagnozę – niezależnie od zakresu uszkodzenia. Sprawdź naszą ofertę!

wymiana szybki w serwisie

Wybierz producenta Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  W pierwszym kroku sporządamy kartę naprawy z twoimi danymi osobowymi, numerem kontaktowym, opisem przedstawionej usterki oraz wyceną. Na formularzu znajdziesz również szacowany termin naprawy oraz regulamin usługi. Otrzymasz egzemplarz karty przyjęcia, który potrzebny będzie podczas wydania naprawionego telefonu.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Twoje urządzenie przejdzie szczegółową diagnozę, aby wykluczyć dodatkowe usterki. Jeśli zaobserwujemy, że konieczna będzie dodatkowa naprawa, poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo oraz zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że łączone naprawy są zawsze rabatowane.

  3. Profesjonalna naprawa

  Wszystko gotowe - możemy zająć się naprawą! Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności naszych serwisantów przekładają się na jakość oraz czas usług. Znaczną większość napraw wykonujemy tego samego dnia, aby rozłąka z ulubionych urządzeniem nie trwała długo.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy telefon przechodzi szereg testów, abyś miał pewność, że działa dokładnie tak, jak przed uszkodzeniem. Następnie informujemy Cię, że urządzenie jest gotowe do odbioru. Jeśli naprawa spełnia twoje oczekiwanie, oddajemy smartfon z trzy miesięczną gwarancją oraz wsparciem na przyszłość.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  O ostatnim kroku zadecydujesz Ty. Liczą się dla nas opinie klientów o naszych usługach. Staramy się, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że ty również! :)

  Telefon ze zbitą szybką

  Ile trwa wymiana szybki w telefonie

  Zastanawiasz się, ile czasu zajmie wymiana szybki w telefonie? Czas realizacji naprawy to kilka godzin. Jesteśmy w stanie wykonać niezbędną diagnozę oraz usługę nawet tego samego dnia. Większość części niezbędnych do wykonania naprawy szybki w telefonie posiadamy na miejscu, co znacznie skraca czas realizacji zlecenia. Zaopatrzamy się w kilku topowych hurtowniach, dlatego dostęp do komponentów zamiennych nie stanowi dla nas problemu. Jeśli potrzebujesz szybkiej naprawy swojego smartfona, skontaktuj się z nami i dowiedz się, czy mamy dostępne części do twojego modelu telefonu.

  Dlaczego warto wymienić szybkę w telefonie

  O tym, dlaczego warto wymienić szybę w telefonie decyduje koszt usługi oraz szybkość jej wykonania. Cena naprawy wymiany szybki potrafi być tańsza nawet o połowę względem ceny wymiany wyświetlacza. Dzieję się tak ze względu na to, że podczas naprawy pozostawiamy oryginalny wyświetlacz telefonu. Jako profesjonalny serwis telefonów posiadamy niezbędne narzędzia i maszyny naprawcze, które pozwalają nam na wysokiej jakości usługi oraz szybki czas ich realizacji. Wykonujemy wymiany szybek w telefonach nawet tego samego dnia. Po wykonanej naprawie kompleksowo testujemy urządzenia, sprawdzamy jego funkcję dotykową, abyś nie martwił się ponowną wizytą w serwisie.

  serwis telefonów panszybka
  wymiana panelu dotykowego digitizera w telefonie

  Wymiana digitizera w telefonie

  Digitizer jest to cieniutka przezroczysta warstwa odpowiadająca za działanie funkcji dotykowych w naszym urządzeniu, umieszczona między szybką a wyświetlaczem. Zdarzają się sytuację, w których dojdzie do upadku smartfona i uszkodzeniu ulegnie nie tylko szybka ale również nasz sprzęt przestanie reagować na dotyk. W niektórych modelach telefonów digitizer jest zespolony z wyświetlaczem co uniemożliwia nam jego demontaż. Jednak większość smartfonów Apple zbudowanych jest z oddzielnych warstw, dzięki czemu istnieje możliwość wymiany zbitej szybki wraz z panelem dotykowym, zachowując oryginalny, fabryczny wyświetlacz.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wymiana szybki w telefonie

  Twój rozbity smartfon znacznie utrudnił korzystanie z ulubionych aplikacji oraz Twoją codzienną pracę? Wymiana szybki w telefonie rozwiąże ten problem! Wymiana szybki w telefonie nazywana jest również regeneracją wyświetlacza. Naprawa szybki w telefonie polega na separacji rozbitej szybki od wyświetlacza, na który montowana jest nowa, wysokiej jakości szybka zamienna. Naprawa ta jest bardzo korzystna dla klientów, którzy się na nią decydują ze względu na dużo niższą cenę względem wymiany ekranu. Dzięki usłudze wymiany rozbitej szybki koszty mogą obniżyć się nawet o kilkaset złotych. Zaletą naprawy szybki telefonu jest fakt, że wyświetlacz telefonu zawsze pozostaje oryginalny.

  naprawa telefonu w serwisie panszybka

  Pomimo dodatkowej ochrony wyświetlacza poprzez szkła hartowane lub folie ochronne może zdarzyć się, że szybka ekranu pęknie, utrudniając lub uniemożliwiając swobodne korzystanie ze smartfona. Wymiana szybki w telefonie przywraca funkcjonowanie ekranu jak sprzed uszkodzenia. Wybierając serwis Pan Szybka masz pewność, że wyświetlacz przejdzie wszelkie możliwe testy związane z poprawnym funkcjonowaniem warstwy dotykowej oraz matrycy.

  Wykonanie usługi wymiany szybki w telefonie jest możliwe jedynie w przypadku, kiedy wyświetlacz telefonu nie jest uszkodzony. Jeśli zauważysz, że ekran jest sprawny oraz jego funkcja dotykowa działa bez zastrzeżeń, możesz zlecić nam naprawę wymiany szybki telefonu. Jeśli natomiast wyświetlacz jest rozlany lub pojawiły się na nim piksele lub pasy, konieczna będzie wymiana wyświetlacza.