Serwis telefonów Warszawa Kraków

Wymiana szybki we wszystkich modelach iPhone, Samsung i Huawei

Zarysowana, stłuczona lub pęknięta szybka w telefonie nie tylko wygląda nieestetycznie, ale często także utrudnia lub wręcz uniemożliwia swobodne korzystanie z urządzenia. Takie uszkodzenie może zdarzyć się każdemu. Wymiana ekranu w naszym serwisie smartfonów to najszybszy i najlepszy sposób na to, by znów był sprawny. Serwis telefonów w Krakowie i Warszawie to szybka naprawa, oryginalne części i bezpłatna diagnoza – niezależnie od problemu, z jakim przyjdziesz.

wymiana szybki w smrtfonach 1

Wybierz swój serwis telefonów

Naprawa wymiana Szybki Serwis iPhone XR
iPhone
Naprawa wymiana Szybki Serwis Samsung S9 Plus
Samsung
Naprawa wymiana Szybki Serwis Huawei P20 lite
Huawei

Bezpłatna diagnostyka

Naprawiamy telefony dopiero po akceptacji kosztów naprawy.

Naprawa od ręki

Ponad 80% napraw wykonujemy nawet w ciągu godziny.

Oryginalne Części

Na naprawę serwisową oraz części udzielamy gwarancję.

Na czym polega naprawa zbitej szybki?

Zbita szybka w telefonie to jedna z najczęściej przytrafiających się awarii. Wystarczy upadek telefonu na posadzkę czy chodnik, upuszczenie na niego twardego przedmiotu, a nawet zbyt mocne przyciśnięcie go w kieszeni czy torebce.

Ekran smartfona składa się z wyświetlacza i ochronnej szybki. Jeśli wyświetlacz nie uległ uszkodzeniu, wystarczającą naprawą będzie refabrykacja szybki.

Na czym ona polega? Na oddzieleniu jej od wyświetlacza i zamontowaniu nowej części. To zabieg niemożliwy do przeprowadzenia w warunkach domowych, ponieważ wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Wymiana ekranu w takiej sytuacji polega na usunięciu szkła oraz polaryzatora, oczyszczaniu śladów kleju i wymianie tych części na nowe.

iphone szybka

Wymiana szybki w Warszawie i Krakowie

Wymiana ekranu w smartfonie, niezależnie od tego, jakiej jest marki, wcale nie musi być droga. Nie musi też długo trwać. Wymiana szkła w telefonie dokonana przez naszych doświadczonych serwisantów to gwarancja profesjonalnej usługi, dzięki której urządzenie będzie wyglądać jak nowe. Twój iPhone, Samsung czy Huawei zyska nowe życie – i to w najlepszej cenie.

Kiedy wymiana szybki jest możliwa?

Wymiana szybki w telefonie nie zawsze będzie możliwa. Czasem uszkodzenie jest na tyle poważne, że obejmuje również wyświetlacz.

W takim przypadku nasz serwis smartfonów w Warszawie dokona wymiany obu części. Wymiana wyświetlacza jest jednak zabiegiem bardziej skomplikowanym i droższym.

Aby zapobiec w przyszłości uszkodzeniom szybki i wyświetlacza, warto założyć na nie hartowane szkło ochronne. W żaden sposób nie utrudnia ono korzystania ze smartfona, stanowi za to dodatkową warstwę ochronną przed uszkodzeniami i przyjmuje na siebie siłę ewentualnego upadku czy uderzenia urządzenia.

iphone xr wymiana szybki

Dlaczego warto wybrać serwis telefonów Pan Szybka?

Wymiana wyświetlacza czy pękniętej szybki to najczęściej wykonywane naprawy telefonów. 

Nasz serwis telefonów Warszawa i Kraków wykonuje naprawy urządzeń wyłącznie przy użyciu najnowszych technologii takich jak metoda separacji, laminacji oraz metody ciśnieniowo-próżniowej. Serwisy telefonów Warszawa i Kraków wykorzystują najwyższej jakości części oryginalne. Na życzenie klienta do naprawy telefonów możemy wykorzystać też sprawdzone części zamienne. 

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.