Wymiana szybki w iPhone, Samsung i Xiaomi

Zarysowana, stłuczona lub pęknięta szybka w telefonie nie tylko wygląda nieestetycznie, ale często także utrudnia lub wręcz uniemożliwia swobodne korzystanie z urządzenia. Takie uszkodzenie może zdarzyć się każdemu. Wymiana ekranu w naszym serwisie smartfonów to najszybszy i najlepszy sposób na to, by znów był sprawny. Serwis telefonów w Krakowie i Warszawie to szybka naprawa, oryginalne części i bezpłatna diagnoza – niezależnie od problemu, z jakim przyjdziesz.

Wybierz producenta Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana szybki

  Wymiana uszkodzonej szybki w telefonie

  Smartfony towarzyszą nam każdym kroku. Służą nam nie tylko do utrzymywania kontaktu z rodziną i znajomymi, ale też asystują nam przy codziennych zadaniach. W pracy potrafią nawet zastąpić komputer. I choć producenci na każdym kroku prześcigają się, aby projektować coraz to nowsze i wytrzymalsze urządzenia, to niestety wciąż przez chwilę nieuwagi można je uszkodzić. Gdy telefon nam wypadnie lub zostanie przez coś przygnieciony, bardzo często kończy z pękniętą szybką wyświetlacza. I choć staramy się dbać o odpowiednie zabezpieczenie telefonu, to nigdy nie mamy pewności, że uda nam się uniknąć uszkodzenia szybki ekranu. Co zrobić w takim przypadku? Najlepiej skontaktować się z serwisem telefonu, który wykona wymianę szybki w telefonie na nową.

  Czy wymiana szybki w Twoim telefonie jest możliwa?

  Jednym z najczęstszych powodów, dla których telefony trafiają do serwisu, są uszkodzenia mechaniczne. Powstają one najczęściej przez upuszczenie lub przygniecenie smartfona. Większość użytkowników telefonów w takiej sytuacji od razu decyduje się na wymianę całego wyświetlacza. Niewiele osób jednak wie, że cały moduł w telefonie składa się z wyświetlacza, dotyku oraz szybki. Bardzo często podczas upadku uszkodzona zostaje jedynie szybka. Jeśli cały wyświetlacz oraz dotyk działają poprawnie, najtańszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki. Warto jednak pamiętać, że wymiana szybki nie w każdym telefonie będzie możliwa.

  Wymiana szybki w serwisie telefonów

  Niezależnie od tego, w jaki sposób powstało uszkodzenie, jeśli wyświetlacz oraz dotyk nie zostały uszkodzone, to wymiana szybki w specjalistycznym serwisie będzie najtańszym rozwiązaniem. Serwis PanSzybka, który na co dzień zajmuje się tego typu naprawami, będzie posiadał specjalistyczny sprzęt, który jest niezbędny przy tego typu naprawach. Wymiana szybki powinna być wykonana przez wykwalifikowanych pracowników serwisu, którzy takie naprawy wykonują na co dzień. Wymiana szybki w takim miejscu sprawi, że telefon po dokonanej naprawie będzie działać tak samo dobrze, jak przed uszkodzeniem. Warto też pamiętać, że oddanie telefonu do profesjonalnego serwisu pozwoli też uniknąć niepotrzebnych kosztów, które mogłyby wynikać z wykonania „domowej” naprawy.

  Ile trwa wymiana szybki w smartfonie?

  Wiemy, że nie chcesz rozstawać się ze swoim telefonem, dlatego postaramy się zrobić wszystko, aby wymiana szybki nie trwała zbyt długo. Warto jednak pamiętać, że taki rodzaj napraw wymaga dużej dokładności oraz odpowiedniego zabezpieczenia telefonu, aby nie uszkodzić samego wyświetlacza. Mogłoby dojść do tego na przykład na skutek niewłaściwego demontażu uszkodzonej szybki. Dlatego też nasz serwis wszystkie naprawy wykonuje z najwyższą starannością. Jako serwis dbamy o to, aby czas obsługi był możliwie najkrótszy. Bardzo często naprawę urządzenia wykonujemy tego samego dnia. Jeśli jednak chcesz mieć pewność ile dokładnie zajmie wymiana szybki w Twoim telefonie, skontaktuj się z nami i potwierdź dostępność części.

  Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie?

  Koszt wymiany szybki będzie różnił się w zależności od tego, jaki model telefonu posiadasz. Jeśli chcesz poznać cenę takiej usługi, skorzystaj z naszej wyszukiwarki w sklepie internetowym lub skontaktuj się bezpośrednio z serwisem. Podana w sklepie cena dotyczy kompleksowej usługi wymiany szybki na nową. Zawiera też cenę niezbędnych części, dlatego nie musisz martwić się o dodatkowe koszty.