Serwis Samsung J4 Plus

Naprawa Samsung J4 Plus

Uszkodzony Samsung J4 Plus? Serwis Pan Szybka oferuje szereg usług, które pomogą przywrócić Twój smartfon do pełnej sprawności. Jeśli nie wiesz jakiej naprawy wymaga Twój telefon, nasi technicy przeprowadzą wstępną diagnozę oraz zaproponują atrakcyjny koszt usługi. Przekazując nam Samsung J4 Plus możesz być pewien, że zadbamy o niego jak o własny. W kwestii jakości stawiamy na pełne zadowolenie klienta. Zachęcamy do rezerwacji terminu na naszej stronie lub bezpośrednio w placówce.

serwis samsung j4 plus

Cennik napraw Samsung J4 Plus

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung J4 Plus

  Wymiana zbitej szybki w Samsung J4 Plus to jedna z najczęściej wybieranych usług w serwisach pogwarancyjnych. Warto jednak pamiętać, że tego typu naprawy powinny być wykonywane przez profesjonalne placówki przy pomocy odpowiednich narzędzi. Pan Szybka posiada zarówno specjalistyczny sprzęt serwisowy jak i praktyczne doświadczenie, dzięki temu zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Rezerwując termin naprawy na naszej stronie minimalizujesz czas potrzebny na wymianę szybki do niezbędnego minimum.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung J4 Plus

  Usługa wymiany ekranu pomoże rozwiązać wiele problemów z nieprawidłowym działaniem wyświetlacza. Aby zapewnić jakościową naprawę naszym klientom, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, oryginalnych wyświetlaczy Samsung. Dzięki temu Twój Samsung J4 Plus po naprawie będzie wyglądał i działał jak nowy.

  Wymianę wyświetlacza jesteśmy w stanie zrealizować jeszcze tego samego dnia od przyjęcia telefonu w serwisie. Ważne jednak, aby dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu na naszej stronie lub bezpośrednio w placówce.

  Wymiana baterii w Samsung J4 Plus

  Bateria to bardzo ważny element telefonu, który odpowiada za to, jak długo będziemy mogli korzystać z urządzenia na jednym ładowaniu. Szybkie rozładowywanie się Samsung J4 Plus to pierwsza oznaka na to, że należy rozważyć wymianę ogniwa w profesjonalnym serwisie.

  Nasza placówka posiada niezbędne narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować wymianę baterii jeszcze tego samego dnia od przekazania telefonu do serwisu. Dodatkowo na naprawę otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji oraz wsparcia serwisowego.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung J4 Plus

  Zdarzyła Ci się przykra sytuacja z rozbicie tylnej klapki w Samsung J4 Plus? Bardzo ważne aby przekazać urządzenie do serwisu jak najszybciej. Uszkodzenie tego elementu powoduje brak szczelności telefonu, co za tym idzie, jest on znacząco narażony na pojawienie się dodatkowych usterek podzespołów.

  Nasza placówka posiada specjalistyczne narzędzia oraz doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie wymienić klapkę jeszcze tego samego dnia od przyjęcia urządzenia. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na nową klapkę wraz z kompleksową wymianą.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung J4 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.