serwis samsung j4 plus

Serwis Samsung J4 Plus

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung J4 Plus? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung J4 Plus.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung J4 Plus?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung J4 Plus

  Wymiana wyświetlacza lub szybki w Samsung Galaxy J4 Plus

  Wymiana szybki lub wyświetlacza to jedna z najczęściej dokonywanych napraw w smartfonach Samsung J4 Plus. Wykonywana usługa zależna jest jednak od tego, z jak rozległym i jakiego typu uszkodzeniem mamy do czynienia. Jeśli uszkodzeniu uległ cały moduł wyświetlacza – czego objawem jest na przykład rozlanie obrazu lub inne problemy z jego wyświetlaniem – potrzebna będzie wymiana wyświetlacza w Samsung J4 Plus. W miejsce uszkodzonego elementu można wstawić nowy, oryginalny wyświetlacz, lub zamiennik wysokiej jakości. Zdarza się, że wyświetlacz wychodzi z upadku bez uszczerbku, a uszkodzona została jedynie ochronna warstwa na ekranie. W takim przypadku wymiana szybki będzie lepszym, tańszym rozwiązaniem.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy J4 Plus

  Jedną z podstawowych cech, na jakie zwracamy uwagę przy kupnie telefonu, jest sprawna i wydajna bateria. To, jak długo możemy korzystać ze smartfona po naładowaniu, zależy właśnie od niej. W nowych urządzeniach akumulator powinien działać bez zarzutów przez około dwa pierwsze lata. Do uszkodzeń baterii nierzadko dochodzi jednak znacznie wcześniej, a wszystko za sprawą nadmiernej eksploatacji lub niewłaściwe korzystanie z urządzenia. Jeśli podejrzewasz, że bateria w Twoim Samsung J4 Plus nie działa tak, jak powinna, zastanów się nad wymianą jej na nową. Możemy także wykonać dla Ciebie pełną diagnozę telefonu, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung J4 Plus

  Tylna klapka Twojego Samsung J4 Plus została zarysowana lub nawet uszkodzona? Mogło się to zdarzyć w wyniku noszenia telefonu bez etui lub korzystanie z pokrowca nieodpowiednio dopasowanego. Uszkodzona klapka baterii to nie jest wyłącznie kwestia estetyki. Ten element odpowiada między innymi za prawidłowe odprowadzanie ciepła z akumulatora, a także za pyłoszczelność i wodoszczelność urządzenia. Jeżeli klapka baterii została uszkodzona, rozważ jej wymianę. Zapewni to poprawę bezpieczeństwa i przywróci urządzeniu świetny wygląd.

  Diagnoza telefonu Samsung J4 Plus

  Twój smartfon sprawia problemy, ale nie wiesz, gdzie jest źródło problemu, rozważ wykonanie pełnej diagnozy urządzenia Samsung Galaxy J4 Plus. Nasi serwisanci przeprowadzą dokładną weryfikację każdego podzespołu i odnajdą przyczynę. Na podstawie przeprowadzonej diagnozy możemy określić cenę naprawy oraz ilość czasu potrzebną na jej wykonanie. Pomoże ci to podjąć decyzję, czy naprawa Samsung Galaxy J4 Plus będzie dla Ciebie opłacalna.