serwis iphone xs

Serwis iPhone XS

Wybierając nasz serwis nie martwisz się o długi czas oczekiwania na swój telefon iPhone XS. Naprawy takie jak wymiana szybki, wyświetlacza lub baterii wykonujemy w zaledwie kilka godzin, abyś mógł cieszyć się urządzeniem jeszcze tego samego dnia. Przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatną diagnozę telefonu, a po naprawie udzielimy 3-miesięczną gwarancję. Wybierz rodzaj usługi poniżej.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone XS?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  iPhone XS

  Specyfikacja iPhone Xs

  iPhone Xs to bezpośredni następca bardzo popularnego modelu X. Wchodząc na rynek w 2018 roku, wyróżniał się przede wszystkim dużym rozmiarem wyświetlacza 5,8’ OLED o rozdzielczości 2436x1125 px. Pracował pod kontrolą iOS 12, który cieszył się świetną optymalizacją. Za działanie telefonu odpowiada procesor A12 Bionic, który zapewnia niezwykle płynne działanie oraz umożliwia wykonywanie nawet bardzo wymagających zadań. iPhone Xs posiada bardzo smukłe, stalowe ramki, dzięki czemu świetnie się prezentuje. Dodatkowo użytkownicy tego modelu mogą cieszyć się zaawansowanym aparatem 12 Mpix, który pozwala na zapisywanie wideo w 4K i 60 fpx. Telefon nie posiada klasycznego wyjścia 3,5 mm.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone XS

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu iPhone XS należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi będzie zależał jednak od rodzaju oraz zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w iPhone XS. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w iPhone XS

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to podstawa. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia możemy doprowadzić znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w iPhone XS na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone XS

  Jeśli nosisz telefon bez pokrowca lub korzystasz ze źle dopasowanego etui, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w iPhone XS może zostać porysowana, a nawet uszkodzona. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu iPhone XS

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu iPhone XS. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.