Serwis Samsung

Profesjonalny Serwis Samsung Pan Szybka zajmie się twoim telefonem kompleksowo. Twój telefon nie działa prawidłowo lub uległ uszkodzeniu? Niezależnie od przyczyny chętnie zajmiemy się Twoim telefonem Samsung, aby odzyskał pełną sprawność. Mamy bardzo duże doświadczenie przy naprawach telefonów koreańskiej marki. Nasi technicy pracują na nowoczesnych urządzeniach, które pozwalają na profesjonalne przeprowadzenie naprawy. Zapraszamy do naszych serwisów stacjonarnych w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis Samsung

  Serwis telefonów Samsung

  Jeśli chcesz skorzystać z serwisu, który szybko naprawi Twój telefon, zapraszamy do naszych punktów serwisowych Samsung w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Są to bardzo dobrze skomunikowane miejsce, do którego bez problemu można dotrzeć samochodem lub komunikacją miejską. Na miejscu możemy przeprowadzić dla Ciebie diagnozę, przygotować dokładną wycenę oraz przeprowadzić naprawę telefonu Samsung. Większość napraw wykonujemy bez ingerowania w dane zapisane na Twoim telefonie. Czasami jednak pojawia się potrzeba wgrania nowego oprogramowania, w takim przypadku, damy Ci o tym wcześniej znać.

  Historia marki Samsung Galaxy

  Szczególnym czasem dla marki Samsung Galaxy był rok 2010. To wtedy poznaliśmy pierwszy model z serii Samsung Galaxy S. I to właśnie ta seria jak i seria Note przychodzą nam od razu do głowy, jeśli myślimy nad smartfonami koreańskiego giganta. Są to dwie serie premium, które przez kilkanaście lat zbudowały silną pozycję na rynku smartfonów. Jednak marka Galaxy nie kieruje swoich usług i produktów tylko do użytkowników, którzy wymagają topowej konfiguracji, ale także do takich, którzy cenią sobie wydajność i użytkowanie na wystarczającym poziomie za niewielką cenę. Powstała zatem seria J, która po jakimś czasie utorowała drogę dla kolejnej budżetowej serii Galaxy A. Po ciepłym przyjęciu Samsunga Galaxy Alpha w 2014 roku idąc za ciosem firma rozwijała serię o kolejne modele, a w 2018 rozpoczęła pracę nad nową linią smartfonów budżetowych, Galaxy M.

  Głównym celem koreańskiego giganta technologicznego było konkurowanie z firmą Apple. To właśnie seria Galaxy S pozwoliła Samsungowi wspiąć się na wysoką pozycję. Pierwszy model Samsung Galaxy S (GT-I9000) zadebiutował w 2010 roku i przyniósł firmie bardzo duże zyski. Już w pierwszych miesiącach odnotowano aż 10 milionów sprzedanych egzemplarzy, a później sprzedaż wzrosła do 24 milionów. Wysokie zainteresowanie wynikało przede wszystkim z tego, że smartfony Galaxy S pracowały dzięki systemowi Android, który stabilnością nie odstawał od autorskiego systemu Apple iOS. Kolejny model Galaxy SII pokazał, że seria skierowana jest dla najbardziej wymagających użytkowników. Smartfon designem nawiązywał do iPhone’a 4 oraz posiadał dwurdzeniowy procesor, który cechował smartfony z górnej półki. Kolejne modele potwierdzały sukces Samsunga, ponieważ sprzedaż oscylowała między 30 a 40 milionami sprzedawanych telefonów. Innowacją okazał się model z 2014 roku, a mianowicie Galaxy S5. Konstrukcja smartfona stała się pyło i wodoodporna oraz zastosowano biometryczne zabezpieczenie smartfona, które umiejscowione było na głównym przycisku telefonu. Nie zabrakło również świetnego aparatu 16Mpix, który w tamtym czasie sprawował się świetnie. Później już było tylko lepiej. Zaprezentowany w Barcelonie model Galaxy S6 kompletnie zmienił design względem poprzedników, co utorowało drogę dla kolejnych modeli serii. Do budowy smartfona zastosowano aluminium oraz szkło, co na początku nie spodobało się klientom, ponieważ nie można było samodzielnie wymienić baterii w urządzeniu. Jak się później okazało, każda marka zaczęła stosować takie rozwiązanie. Usunięto również slot na kartę pamięci, co spotkało się z dużym niezadowoleniem. Na szczęście w 2016 roku reputację marki uratował smartfon Galaxy S7 który przywrócił gniazdo micro SD. W modelu Galaxy S8 główną zmianą w wyglądzie było pozbycie się przycisku home, który jak się później okazało, wcale nie był tak bardzo potrzebny. Czytnik linii papilarnych umiejscowiono na tylnym panelu urządzenia, a główne „przyciski” umieszczono na ekranie.

  Samsung chcąc dotrzeć do większej ilości użytkowników na całym świecie w 2014 roku zaczął prowadzić pracę nad serią smartfonów, które oferowałyby wystarczającą wydajność za niewielkie pieniądze. Tak o to powstała seria Galaxy A. Pierwszy model zadebiutował pod nazwą Galaxy Alpha. Cechował się przede wszystkim dobrym wyświetlaczem AMOLED 4,7 cala oraz aluminiową obudową. Na tle średniopółkowych smartfonów specyfikacja Galaxy Alpha prezentowała się naprawdę dobrze. Procesor Exynos 5430 wspierany był pamięcią 2GB RAM oraz 32GB na dane, co oferowało nieznacznie mniejszą wydajność względem Samsunga S5. Po pozytywnym odbiorze Samsung wprowadził jeszcze kilka modeli (A3, A5, A7 i A8), które ponownie okazały się dobrym uzupełnieniem oferty. Tak więc portfolio Samsunga wypełnione było nie tylko flagowymi smartfonami premium, ale także urządzeniami ze średniej półki oraz tymi budżetowymi. W roku 2019 seria Galaxy A całowicie pochłonęła serię Galaxy J. Był to dobry ruch ze strony Samsunga, a owocem tych poczynań okazała się premiera takich smartfonów jak A51 czy A71. Ich debiut poruszył rynek tanich smartfonów, a sam Galaxy A51 został uznany jako najlepiej sprzedający się smartfon w 2020 roku.
  Poszerzając swoją ofertę Samsung zdecydował się na stworzenie nowej serii – Galaxy M, która miała przyciągać klientów swoją przystępną ceną oraz wzornictwem nawiązującym do smartfonów z wyższej półki. Pierwsi przedstawiciele serii Galaxy M cechowały się ekranem z wcięciem i małymi ramkami, dobrą baterią, wysoką wydajnością oraz podwójnym aparatem.

  Serwis Samsung Online

  Jeśli zależy Ci na tym, aby naprawić telefon bez konieczności wizyty w serwisie, albo po prostu brakuje Ci czasu na odwiedzenie naszego punktu, możesz skorzystać z usług naprawy telefonu na odległość. To pozwoli nam naprawić Twój telefon, bez względu na to, w jakiej miejscowości lub mieście na terenie Polski mieszkasz. Wystarczy, że złożysz zamówienie na usługę w naszym sklepie online i przygotujesz telefon do wysyłki. Możesz też skontaktować się z nami przez telefon lub mailowo, aby ustalić wszystkie szczegóły. W zdecydowanej większości przypadków telefon naprawiony zostanie jeszcze tego samego dnia. Po przeprowadzeniu testów sprawności, telefon zostanie do Ciebie odesłany przesyłką kurierską.

  Jakie naprawy wykonuje serwis Samsung?

  Niezależnie od tego, co dzieje się z Twoim telefonem, chętnie pomożemy. Do najczęściej wykonywanych przez nas napraw Samsung na pewno należą: wymiana ekranu oraz pękniętej szybki. Nasi serwisanci zajmują się też wymianą obudowy, uszkodzonej klapki baterii, złącza SIM, czy złącza ładowania. W razie potrzeby wymienimy dla Ciebie zużytą baterię na nową. Pomożemy również w przypadku problemów z oprogramowaniem lub blokadą telefonu. Do napraw wykorzystujemy oryginalne części lub na życzenie klienta najwyższej jakości zamienniki. W razie wątpliwości, co może być przyczyną problemów z telefonem, przeprowadzimy dokładną diagnozę, która pozwoli na przygotowanie dokładnego kosztorysu naprawy.

  Wymiana szybki czy wymiana wyświetlacza?

  Uszkodzona szybka telefonu w znacznym stopniu utrudnia korzystanie z niego. W wielu przypadkach użytkowanie jest nawet niemożliwe. Dlatego też nie należy czekać z naprawą i jak najszybciej udać się do serwisu Samsung Kraków i Warszawa. Naprawa w tym przypadku będzie wynosiła znacznie mniej, niż gdybyśmy musieli wymienić cały moduł wyświetlacza. Jednak niektóre awarie są poważniejsze, na przykład, gdy uszkodzenie jest tak duże, że dotyk przestaje działać w niektórych miejscach ekranu, czy też obraz przestaje być wyświetlany prawidłowo. Wtedy może być niezbędna wymiana całego modułu wyświetlacza. Wszystkich ocen dokonamy na miejscu w naszym Serwisie Samsung Kraków i Warszawa. Odpowiemy również na Wasze wątpliwości co do rodzaju naprawy.

  Najnowsze wpisy.

  Najnowsze informacje z naszego świata.

  Wymian wyswietlacza skuteczna tylko w serwisie Pan Szybka

  Naprawa telefonu Samsung Galaxy A04s – czy to będzie jednorazowa obsługa serwisowa?

  Rynek smartfonów jest bardzo duży. Wśród licznych urządzeń są też takie, których ratowanie po uszkodzeniu niekoniecznie ma sens. Dlaczego? Koszty naprawy niektórych urządzeń może być po prostu mało opłacalna finansowo. Czy do takich urządzeń możemy zakwalifikować Samsunga Galaxy A04s? Analizując opłacalność naprawy telefonu na rynku musimy dokładnie sprawdzić wiele kwestii. Doświadczenie pokazuje, że większość klientów […]

  Kontynuuj czytanie  

  Co to jest płytka sub usb w telefonie?

  W świecie serwisu telefonów komórkowych nie liczy się tylko i wyłącznie umiejętność napraw telefonów. Bardzo ważnym oraz istotnym czynnikiem jest znajomość podzespołów znajdujących się w naprawianym urządzeniu. Oprócz tych najpopularniejszych podzespołów: wyświetlacza oraz płyty głównej, telefon komórkowy ma jeszcze inne drobne elementy, które warto znać. Jedną z takich istotnych części jest płytka sub. Jesteście ciekawi co […]

  Kontynuuj czytanie  
  Serwis telefonów Gdańsk, Warszawa, Kraków

  Wymiana baterii Samsung – najlepiej skorzystać z alkoholu izopropylowego

  Sposobów na demontaż baterii w telefonie jest kilka. Każda możliwość ma swoje plusy i minusy. Jednak od dłuższego czasu serwisy GSM wolą korzystać z alkoholu izopropylowego, który świetnie rozpuszcza klej stosowany przy naprawach smartfonów. Wspomniana wyżej substancja jest bardzo popularnym „narzędziem” w różnych naprawach. Do wymiany baterii w telefonach Samsung można oczywiście zastosować inne metody. […]

  Kontynuuj czytanie  

  Serwisy przygotowują usługi do wymiany szybki w zegarku Samsung Galaxy Watch 5

  Nowe smartwatche, które pojawiają się na rynku dość szybko znajdują swoich właścicieli. Niestety niektóre urządzenia nie mają łatwego żywota. Wcześniej czy później klienci zmuszeni są odwiedzić serwis telefonów Samsung w celu wykonania odpłatnej naprawy, która do najtańszych należeć nie będzie. Na całe szczęście ilość części do wymiany w zegarkach można policzyć na palcach jednej ręki. […]

  Kontynuuj czytanie  

  Dlaczego pokrowce i szkła hartowane na telefony komórkowe mają sens?

  Zabezpieczenie telefonu przed upadkiem to bardzo ważna sprawa. Upadek urządzenia na ziemię może spowodować problemy, których nikt z nas nie chce. Zakładanie solidnych pokrowców na ładne smartfony mają sens. Dowodem na to są ślady na pokrowcach po upadku, których nasz telefon mógłby już nie przyjąć tak łagodnie. Uszkodzenie mechaniczne smartfona w tych czasach niesie za […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy wymiana wyświetlacza Samsung bez ramki i bez korpusu jest możliwa?

  Obsługa serwisowa telefonów to nieodłączny element i codzienność wielu punktów napraw. Bez względu na telefon serwis musi zapewniać możliwość naprawy. Zdarza się, że sposoby wykonywanych napraw mogą się różnić względem działań, które mogliśmy zauważyć w innych serwisach telefonów. Różnic przy wykonywanych usługach mamy wiele. W niektórych markach pewnych części nie da się oddzielić. W przypadku […]

  Kontynuuj czytanie  

  Kiedy najczęściej uszkadzamy swojego smartfona?

  Uszkodzony telefon to poważny problem dla dzisiejszego użytkownika. Najczęstszą przyczyną awarii smartfona są powielane przez nas schematy, które zwiększają prawdopodobieństwo uszkodzenia. Niektórych sytuacji – oczywiście nie wszystkich (sprzyjających uszkodzeniom smartfona) moglibyśmy unikać. Z pewnością takich sytuacji jest dużo, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że niektóre z nich się powtarzają. Nie ma się co […]

  Kontynuuj czytanie  

  Nie możesz pobrać pliku PDF ze swojej poczty Gmail? Rozwiązanie jest bardzo proste

  Problemy z oprogramowaniem smartfonów potrafią utrudnić nam życie codzienne. Czasami rozwiązanie takich usterek jest bliżej niż myślimy. Nie musi się to wiązać z resetem fabrycznym i utratą wszystkich danych. Bardzo często rozwiązanie dużych problemów kryje za sobą banalne rozwiązania. Zobaczymy to na przykładzie załączników PDF i braku możliwości otwierania załączników w aplikacji Gmail.  Opisywana usterka […]

  Kontynuuj czytanie  
  serwis samsung s22 plus

  Czy wymiana szybki w telefonach z rodziny Samsung Galaxy S22 będzie najbardziej opłacalną usługą w serwisie telefonów?

  Wyceniając koszty ewentualnych napraw pogwarancyjnych w pierwszej kolejności każdy klient/użytkownik sprawdza cenę nowego lub używanego urządzenia. W dobie kryzysu coraz częściej staramy się jednak oszczędzać pieniądze, ale kiedy naprawa jest konieczna powinniśmy znaleźć najtańsze rozwiązanie, które rozwiąże nasz problem. Przy najdroższych flagowych smartfonach ratunkiem na uszkodzenie ekranu dotykowego (digitizer) może być wymiana samej szybki. Okazuje […]

  Kontynuuj czytanie  

  Zanim oddasz telefon Samsung do serwisu sprawdź go w menu serwisowym

  Weryfikacja uszkodzonego telefonu nie musi być trudna. Niektóre smartfony oprócz widocznych wad mogą mieć uszkodzenia, które ciężko wyłapać. Narzędziem pomocniczym do sprawdzania takich usterek może być uruchomienie menu serwisowego dla telefonów Samsung. Okazuje się, że uruchomienie takiego menu w przypadku smartfonów koreańskiego producenta nie jest takie trudne.   Czy tylko serwis Samsung może korzystać z […]

  Kontynuuj czytanie  
  Ciekawsze wpisy oraz większa ilość wiedzy