Serwis Apple Watch Series 5

Naprawa Apple Watch Series 5

Potrzebujesz kompleksowej naprawy smartwatcha? Niezależnie od problemu, z którym się boryka, nasz doświadczony serwis Apple Watch 5 jest gotowy, by przywrócić Twojemu zegarkowi pełną funkcjonalność. W serwisie Pan Szybka korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz najnowszych narzędzi, które umożliwiają nam precyzyjną diagnozę i naprawę. Nasz priorytet to zapewnienie Ci najwyższej jakości usług, dlatego dbamy o każdy szczegół podczas procesu naprawy.

Zaufaj serwisowi Pan Szybka, a my sprawimy, że Twój Apple Watch 5 będzie działał jak nowy. Skontaktuj się z nami i umów na naprawę. Nasz zespół jest gotowy, by sprostać Twoim oczekiwaniom i przywrócić Twojemu Apple Watch 5 jego pełną funkcjonalność. Nie czekaj, daj swojemu zegarkowi drugie życie już teraz!

wymiana szybki apple watch 5

Cennik napraw Apple Watch Series 5

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Apple Watch 5

  Apple Watch Series 5 to smartwatch zaprezentowany na konferencji Apple w 2019 roku wraz z modelami telefonów IPhone serii jedenastej. Design zegarka nie różni się od modelu z poprzedniego roku, co tylko potwierdza regułę, że firma Apple skupia się przede wszystkim na rozwoju swoich urządzeń pod względem wydajności oraz funkcjonalności. Apple Watch 5 został wyposażony w wyświetlacz OLED Retina, który nigdy nie gaśnie. Wszystko to za sprawą technologii always on display, która odświeża obraz w częstotliwości 1Hz, a co za tym idzie – wydłuża czas pracy smartwatcha. Za wydajność zegarka odpowiada procesor S5 oraz system operacyjny WatchOS, natomiast wbudowana pamięć wynosi 32gb.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w Apple Watch Series 5. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki Apple Watch 5

  Podczas wykonywania usługi wymiany szybki w Apple Watch 5 dbamy o każdy szczegół. Starannie usuwamy uszkodzoną szybkę, a następnie montujemy nową, zapewniając pełną klarowność wyświetlacza i ochronę przed dalszymi uszkodzeniami. Wymiana szybki w Apple Watch 5 przywróci nie tylko estetykę Twojego zegarka, ale również jego funkcjonalność.

  Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z naszych usług wymiany szybki w Apple Watch 5 i przywróć swojemu zegarkowi jego pierwotną świetność. Nasz zespół jest gotowy, by zapewnić Ci szybką i profesjonalną naprawę.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w Apple Watch Series 5?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w Apple Watch Series 5? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim smartwatchu? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Apple Watch Series 5 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.