Polerowanie ekranu telefonu

Porysowany wyświetlacz twojego iPhona wygląda nieestetycznie, a Tobie zależy na najlepszej kondycji wizualnej smartfona? Rysy na ekranie telefonu mogą przytrafić się każdemu, nawet osobom, które bardzo uważają na swoje urządzenia. Polerowanie ekranu iPhone w serwisie smartfonów Pan Szybka to najszybszy sposób na pozbycie się problemu z nieprzyjemnymi rysami na szybce smartfona. Serwis telefonów w Warszawie, Krakowie i Gdańsku gwarantuje tanią, szybką, wysokiej jakości naprawę – niezależnie od zakresu uszkodzenia. Sprawdź naszą ofertę!

wymiana szybki w serwisie

Cennik Polerowanie ekranu w telefonie telefonu

Wybierz model Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  W pierwszym kroku sporządamy kartę naprawy z twoimi danymi osobowymi, numerem kontaktowym, opisem przedstawionej usterki oraz wyceną. Na formularzu znajdziesz również szacowany termin naprawy oraz regulamin usługi. Otrzymasz egzemplarz karty przyjęcia, który potrzebny będzie podczas wydania naprawionego telefonu.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Twoje urządzenie przejdzie szczegółową diagnozę, aby wykluczyć dodatkowe usterki. Jeśli zaobserwujemy, że konieczna będzie dodatkowa naprawa, poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo oraz zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że łączone naprawy są zawsze rabatowane.

  3. Profesjonalna naprawa

  Wszystko gotowe - możemy zająć się naprawą! Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności naszych serwisantów przekładają się na jakość oraz czas usług. Znaczną większość napraw wykonujemy tego samego dnia, aby rozłąka z ulubionych urządzeniem nie trwała długo.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy telefon przechodzi szereg testów, abyś miał pewność, że działa dokładnie tak, jak przed uszkodzeniem. Następnie informujemy Cię, że urządzenie jest gotowe do odbioru. Jeśli naprawa spełnia twoje oczekiwanie, oddajemy smartfon z trzy miesięczną gwarancją oraz wsparciem na przyszłość.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  O ostatnim kroku zadecydujesz Ty. Liczą się dla nas opinie klientów o naszych usługach. Staramy się, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że ty również! :)

  wymiana szybki iphone 14 pro max w serwisie pan szybka

  Porysowany ekran telefonu – ile zajmuje polerowanie szybki Twojego iPhona?

  Rysy na ekranie telefonu mogą irytować niejednego użytkownika smartfonów. Nieodpowiednie zabezpieczenie ekranu negatywnie wpływa na jego kondycję. Brak folii ochronnej lub szkła hartowanego sprawia, że nawet niefortunny upadek smartfonu może spowodować rysy na szybce, które ciężko usunąć domowymi sposobami.

  Serwis Pan Szybka, jako jeden z niewielu na polskich rynku napraw pogwarancyjnych, jest w stanie wykonać polerowanie ekranu telefonu i to w niedługim czasie. Naprawa w zależności od zakresu uszkodzenia potrwa kilka dni roboczych.

  Twój porysowany telefon trafia do naszego serwisu w Krakowie, gdzie nasi technicy, korzystając ze specjalistycznej maszyny, wykonują szereg operacji, aby przywrócić wygląd ekranu twojego iPhone. Telefon możesz zostawić w każdym naszym serwisie: Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

  Czy polerowanie ekranu iPhone jest opłacalne?

  Smartfony od firmy Apple z pewnością nie należą do tanich urządzeń, dlatego ich użytkownicy dbają o nie, aby zachowały swój dobry stan na jak najdłużej. Niestety chwila nie uwagi, a ekran naszego telefonu zostaje porysowany. W takim przypadku przychodzimy z pomocą my – serwis, który zajmuje się iPhonami już od kilku lat.

  Polerowanie ekranu w iPhonie to, w zależności od konkretnego modelu, stosunkowo tania usługa względem kosztu całego urządzenia. Jeśli zależy Ci na estetycznym froncie smartfona, to warto zarezerwować usługę polerowania ekranu, ponieważ porównując ceny usług za np. wymianę szybki, okaże się, że usługa usuwania rys iPhone jest nawet 3 krotnie tańsza od wymiany szybki. Koszt poszczególnych modeli może wynosić 200-500zł.

  wymiana przedniego aparatu iphone 13 mini

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Rysy na ekranie telefonu – przebieg polerowania

  Usługę polerowania szyby w telefonie rozpoczynamy od oględzin telefonu pod względem uszczerbków w szybie wyświetlacza lub pleckach. Jeśli telefon wygląda na kompletny, umieszczamy go w odpowiedniej formie, dopasowanej do każdego modelu z osobna. Głośniczek oraz brzegi telefonu zabezpieczamy dodatkowo klejem przypominającym silikon, który uszczelni smartfon. Po przygotowaniu smartfonu, umieszczamy go w specjalistycznej maszynie polerującej, która wykonuje usuwanie rys przez około 30 minut, w zależności od zakresu uszkodzenia. Następnym krokiem jest wyczyszczenie telefonu, a następnie nałożenie odpowiedniej powłoki oleofobowej, która dodatkowo zabezpiecza ekran przez zanieczyszczeniami. Po przetestowaniu telefonu pod kątem sprawnego wyświetlacza i działającej funkcji dotykowej, jest on gotowy do wydania klientowi.

  wymiana szybki w iphone 14 serwis pan szybka

  Wybierając serwis Pan Szybka, masz pewność, że zadbamy o Twój telefon. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie smartfon, dlatego przebieg usługi polerowania szybki telefonu jest skrupulatny, aby nie trafić na przykre uszkodzenie smartfona poprzez zalanie. Każda część procesu została przez nas przetestowana na naszych firmowych urządzeniach, aby mieć pewność, że telefony klientów są bezpieczne.

  Należy pamiętać, że usługa usuwania rys z ekranu jest możliwa jedynie w przypadku, kiedy szybka ekranu jest jedynie porysowana, ale nie stłuczona. W przypadku stłuczenia możliwa jest wymiana szybki, bez konieczności polerowania. Natomiast w przypadku polerowania, przy rozbitej szybce nie jesteśmy w stanie wykonać usługi z uwagi na brak szczelności urządzenia. Płyn odpowiedzialny za polerowanie ekranu mógłby wdać się do wnętrza smartfona, zalewając go.