Serwis Samsung M22

Naprawa Samsung M22

Twój Samsung M22 wymaga naprawy? Skorzystaj z oferty naszego serwisu, gdzie szykbo i sprawnie przywrócimy urządzenie do pełnej sprawności. Nasze doświadczenie przekładamy na jakościowe wykonywanie usług, czego dowodem są liczne pozytywne opinie pozostawione przez naszych klientów.

Nasi specjaliści chętnie pomogą przy każdej usterce Twojego Samsung M22 zapewniając przy tym atrakcyjny koszt naprawy. Gorąco zachęcamy do rezerwacji terminu na naszej stronie lub bezpośrednio w placówce. Dołożymy wszelkich starań abyś mógł odebrać gotowe urządzenie jeszcze tego samego dnia.

telefon samsung m22

Cennik napraw Samsung M22

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung M22

  Samsung M22 wyposażony jest w ekran Amoled zabezpieczony szkłem Gorilla Glass, odporną na zarysowania i rozbicia. Niestety czasem nawet niewielki upadek telefonu skutkuje uszkodzeniem frontu urządzenia, a najczęściej szybki ekranu. Wymiana szybki w Samsungu M22 to usługa, dzięki której, wymieniając szkło ochronne, zachowujemy oryginalny wyświetlacz smartfona. Po usłudze front urządzenia wygląda jak nowy.

  Jeśli nie masz pewności co do koniecznej usługi, skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy wstępną, bezpłatną diagnozę urządzenia i adekwatnie wycenimy konieczne do wykonania usługi.

  Wymiana wyświetlacza Samsung M22

  Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung M22 przywróci go do stanu sprzed uszkodzenia lub nawet lepiej – efekt będzie imponujący, a front urządzenia będzie wyglądać tak, jakbyś właśnie wyjął go prosto z salonu. Nasza usługa jest dostępna tego samego dnia, ponieważ zależy nam na szybkim zadowoleniu naszych klientów i dbamy o każdy szczegół naprawy.

  Proces wymiany wyświetlacza polega na dokładnym demontażu całego urządzenia, a następnie zamontowaniu podzespołów do nowego wyświetlacza z ramką. Jeśli po wypadku zauważysz, że na ekranie pojawiły się plamy lub pasy, a dotyk przestał działać, to jest to sygnał, że konieczna jest wymiana wyświetlacza. W serwisie Pan Szybka stosujemy wyłącznie oryginalne wyświetlacze Samsung, co zapewnia najwyższą jakość i trwałość wykonanej naprawy.

  Wymiana baterii Samsung M22

  Długi czas pracy na jednym ładowaniu to cecha, która przyciąga użytkowników do telefonów marki Samsung. Samsung M22 może pracować nawet do 2 dni, co jest niewątpliwie korzyścią dla użytkowników. Niestety, kondycja baterii może drastycznie spadać, nawet jeśli telefon nie jest intensywnie używany.

  Uszkodzenie baterii często wynika z korzystania z nieoryginalnych akcesoriów ładowania oraz z nieprawidłowej eksploatacji. Długotrwałe ładowanie, na przykład pozostawianie telefonu w ładowarce przez całą noc, może przyczynić się do pogorszenia stanu baterii. W serwisie Pan Szybka oferujemy szybką wymianę baterii w Samsungu M22, co zajmuje zaledwie 30 minut. Ponadto, korzystamy wyłącznie z oryginalnych podzespołów producenta, co gwarantuje jakość i trwałość przeprowadzonej naprawy. Dzięki temu Twój telefon odzyska pełną wydajność i dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung M22

  Wymiana plecków to jedna z najszybciej wykonywanych napraw w naszym serwisie. Cały proces może zająć zaledwie kilkanaście minut. Uszkodzenie klapki baterii, choć pozornie niewielkie, może potencjalnie prowadzić do uszkodzenia wewnętrznych komponentów smartfona. Tylne klapki pełnią również istotną rolę w odprowadzaniu ciepła, dlatego przy ich uszkodzeniu zalecamy ich natychmiastową wymianę na nowe.

  Warto podkreślić, że klapka baterii jest również zintegrowana z wysepką na aparaty, co oznacza, że w trakcie naprawy zostanie również wymieniona szklana osłona aparatu. Dlatego też, jeśli zauważysz oznaki uszkodzenia, warto dokonać naprawy przed ewentualnym rozbiciem, co pozwoli uniknąć uszkodzenia obiektywów aparatu. Dbanie o stan tylnej klapki to nie tylko kwestia estetyki, ale także funkcjonalności i trwałości całego urządzenia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung M22 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.