Serwis Xiaomi POCO M3 Pro

Naprawa Xiaomi POCO M3 Pro

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi POCO M3 Pro? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi POCO M3 Pro na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi POCO M3 Pro.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi POCO M3 Pro i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

telefon xiaomi poco m3 pro

Cennik napraw Xiaomi POCO M3 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi POCO M3 Pro

  Xiaomi POCO M3 Pro to bardzo ciekawy smartfon ze średniej półki cenowej. Najważniejszą aktualizacją rodziny POCO jest wprowadzenie do M3 Pro technologii 5G oraz NFC. Telefon korzysta z procesora MediaTek Dimensity 700, który dobrze radzi sobie przy codziennym użytkowaniu. Wspiera go pamięć ram 4GB oraz 64GB pamięci na dane. Smartfon pracuje za pośrednictwem systemu Android 11. Xiaomi POCO M3 Pro wyświetla obraz w FullHD za sprawą nieprzeciętnego wyświetlacza LCD 6,5″. Bateria w smartfonie jest pojemna, posiadająca aż 5000mAh. Za bezpieczeństwo smartfona odpowiada czytnik linii papilarnych umieszczony na klawiszu blokowania.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi POCO M3 Pro. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi POCO M3 Pro

  Wymiana szybki w Xiaomi POCO M3 Pro należy do najczęstszych napraw wykonywanych w tym modelu. Wykonujemy ją, kiedy szkło ochronne uszkodziło się, ale wyświetlacz jest sprawny. Metoda ta jest tańsza od wymiany całego modułu wyświetlacza. Niestety zdarza się, że wyświetlacz nie wyświetla treści, nie reaguje na dotyk lub jest rozlany. W takim przypadku konieczna jest wymiana ekranu. W naszym serwisie wykonamy wymianę wyświetlacza korzystając z oryginalnych części lub zamienników porównywalnej jakości.

  Wymiana baterii w Xiaomi POCO M3 Pro

  Nikt nie lubi, kiedy jego telefon wytrzymuje na jednym ładowaniu tylko kilka godzin. Dzieje się tak, jeśli bateria jest uszkodzona. Czynniki wpływające na usterkę baterii to nieodpowiednie ładowanie lub nadmierna eksploatacja. Jeśli zauważysz, że kondycja urządzenia uległa negatywnej zmianie, zgłoś się do nas. Wymienimy baterię w twoim Xiaomi POCO M3 Pro w zaledwie godzinę.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi POCO M3 Pro

  Plecki telefonu to wbrew pozorom bardzo ważny element urządzenia. Odpowiada nie tylko za estetykę urządzenia, ale także za bezpieczeństwo. Chroni smartfon przede wszystkim przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda, kurz czy pył. Oprócz tego odpowiedzialna jest za poprawne odprowadzanie ciepła z telefonu. Jeśli posiadasz uszkodzoną klapkę baterii w swoim Xiaomi POCO M3 Pro, zalecamy jej wymianę. W naszym serwisie zrobimy to nawet w pół godziny.

  Diagnoza telefonu Xiaomi POCO M3 Pro

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi POCO M3 Pro. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi POCO M3 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.