serwis xiaomi redmi note 8

Serwis Xiaomi Redmi Note 8

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Redmi Note 8? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Redmi Note 8 na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Redmi Note 8.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Redmi Note 8 i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Redmi Note 8?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Xiaomi Redmi Note 8

  Specyfikacja Xiaomi Redmi Note 8

  Xiaomi Redmi Note 8 wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665 o taktowaniu 2.00 Ghz z układem graficznym Adreno 610. Pamięć jaką posiada smartfon to 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Wyświetlacz z technologią IPS o rozdzielczości 2340x1080px. zabezpieczony został mocnym szkłem Corning Gorilla Glass 5. Bateria tak jak przystało na Xiaomi jest pojemna, posiada ogniwo 4000mAh z funkcją szybkiego ładowania, pozwalająca cieszyć się w pełni naładowanym telefonem już po 2h. Podobnie jak inne modele Xiaomi Redmi, smartfon posiada poczwórną kamerę z ultraszerokokątnym obiektywem 120 stopni i obiektywem makro o matrycy 2 Mpix.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Redmi Note 8. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 8

  Najczęstszą naprawą, jaką wykonujemy w Xiaomi Redmi Note 8 jest wymiana zbitej szybki. Zabieg ten polega na odseparowaniu uszkodzonej szybki od wyświetlacza oraz montażu nowej. Niestety, nie w każdym przypadku wymiana samej szybki jest możliwa. Często jesteśmy zmuszeni wymienić cały wyświetlacz, który po upadku lub innym incydencie został uszkodzony. W przypadku wymiany wyświetlacza dajemy klientowi możliwość wyboru oryginalnego lub zamiennego ekranu zgodnie z jego preferencją.

  Wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 8

  Oryginalna bateria producenta powinna pozostać niezawodna przez około 2 lata. Niestety zdarza się, że poprzez nieodpowiednią eksploatację lub nadmierne ładowanie, bateria zacznie działać nieprawidłowo. W takim przypadku zalecamy aby wymienić baterie w Xiaomi Redmi Note 8 na nową. Jeśli nie jesteś pewien, czy bezpośrednią przyczyną nieprawidłowego działania twojego telefonu jest bateria - wykonamy diagnozę, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Redmi Note 8

  Tylna klapka baterii odpowiada nie tylko za estetykę telefonu, ale także za odpowiednie odprowadzenie ciepła oraz wodoszczelność smartfona. Jeśli Twój Xiaomi Redmi Note 8 posiada uszkodzoną tylną klapkę baterii, zalecamy jej wymianę na nową. Zabezpieczy to urządzenie przed niechcianymi uszkodzeniami podzespołów, a także poprawi estetykę telefonu.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Redmi Note 8

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Redmi Note 8. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.