serwis xiaomi mi 10T lite

Serwis Xiaomi Mi 10T Lite

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Mi 10T Lite? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Mi 10T Lite na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Mi 10T Lite.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Mi 10T Lite i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Mi 10T Lite?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Xiaomi Mi 10T Lite

  Specyfikacja Xiaomi Mi 10T Lite

  Xiaomi Mi 10T Lite to smartfon, który za niewielkie pieniądze oferuje naprawdę dużo. Wszystko to za sprawą dobrego wyświetlacza, pojemnej baterii, mocnych aparatów oraz wspomaganiu technologii 5G. Smartfon wyposażony został w wyświetlacz IPS LCD z odświeżaniem obrazu 120Hz. Za wydajność telefonu odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 750G współpracujący z 6GB pamięci RAM. Dzięki takiej specyfikacji smartfon Xiaomi Mi 10T Lite działa płynnie i bez spowolnień w trakcie korzystania z aplikacji. Za bezpieczeństwo smartfona odpowiada czytnik linii papilarnych, który tym razem umiejscowiony jest na bocznym przycisku blokowania.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Mi 10T Lite. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Mi 10T Lite

  Najczęściej przychodzicie do nas w celu wymiany szybki lub wyświetlacza. Wymiana szybki polega na separacji uszkodzonego szkła od ekranu i montażu nowej szybki. Jest to usługa tańsza od wymiany wyświetlacza, ale niestety nie zawsze rozwiązuje problem. Kiedy twój wyświetlacz nieprawidłowo reaguje na dotyk, widnieją na nim martwe piksele lub całkowicie nie wyświetla treści, konieczna będzie jego wymiana. W naszym serwisie dajemy klientowi możliwość wyboru wyświetlacza oryginalnego lub zamiennika.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi 10T Lite

  Fabryczna bateria powinna spełniać swoje zastosowanie przez pierwsze dwa lata użytkowania. Niestety, przez nadmierną eksploatację lub nieodpowiednie ładowanie urządzenia kondycja baterii może ulec zmianie. Jeśli zauważyłeś, że bateria w twoim Xiaomi Mi 10T Lite nie funkcjonuje prawidłowo, zapraszamy do naszego serwisu. Wykluczymy inne usterki i wymienimy baterię na nową.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Mi 10T Lite

  Tylna klapka to nie tylko aspekt estetyczny telefonu, ale także ochronny. Czynniki zewnętrzne, takie jak pył, kurz czy woda mogą uszkodzić wewnętrzne części telefonu. Nieodpowiednie etui lub jego kompletny brak zwiększa ryzyko uszkodzenia klapki telefonu. Dlatego też zalecamy jej wymianę. W naszym serwisie wykonamy tę usługę w niecałą godzinę.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Mi 10T Lite

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Mi 10T Lite. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.