Serwis Xiaomi Mi 11

Naprawa Xiaomi Mi 11

W Serwisie Pan Szybka kładziemy ogromny nacisk na jakość i profesjonalizm naszych usług. Dlatego też, jeśli Twój Xiaomi Mi 11 potrzebuje naprawy, jesteś w najlepszym miejscu. Specjalizujemy się w naprawie wszelkiego rodzaju uszkodzeń mechanicznych, a także tych spowodowanych zalaniem. Nasz zespół doświadczonych techników wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt serwisowy, by zapewnić Ci szybką i skuteczną naprawę.

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie szybkie odzyskanie sprawności Twojego Xiaomi Mi 11. Dlatego też w Serwisie Pan Szybka stawiamy na ekspresowy czas realizacji usługi. Nasza zaawansowana infrastruktura oraz perfekcyjnie zorganizowany proces naprawy pozwalają nam skrócić oczekiwanie do minimum. Dzięki temu możesz cieszyć się działającym urządzeniem jeszcze szybciej, niż mogłeś się spodziewać.

serwis xiaomi mi 11

Cennik napraw Xiaomi Mi 11

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi Mi 11

  Xiaomi Mi 11 jest wyposażony w ekran Amoled chroniony mocnym szkłem, które jest odporne na zarysowania i stłuczenia. Niestety, nawet niewielkie przypadkowe upadki mogą spowodować uszkodzenie przedniej części telefonu, często dotykając ekranu. Nasza usługa wymiany szybki w Xiaomi Mi 11 pozwala na zachowanie oryginalnego wyświetlacza smartfona, poprzez zastąpienie uszkodzonej szyby ochronnej. Po wykonaniu tej usługi, front urządzenia wygląda jak nowy.

  Jeśli nie jesteś pewny, jaka dokładnie usługa jest potrzebna, skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy bezpłatną wstępną diagnozę urządzenia i odpowiednio oszacujemy koszty koniecznych napraw.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 11

  Wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi Mi 11 przywróci go do stanu sprzed uszkodzenia, a nawet lepiej – front będzie wyglądał jak prosto z salonu! Usługa wykonywana jest tego samego dnia, jeśli posiadamy dany wyświetlacz na miejscu. Z największą starannością podchodzimy do naprawy, bo wiemy, jak ważny jest każdy detal.

  Wymiana wyświetlacza to usługa, która polega na demontażu całego urządzenia i zamontowaniu podzespołów do nowego wyświetlacza z ramką. Jeśli po wypadku zauważysz, że na ekranie pojawiły się plamy lub pasy, a dotyk nie działa – w takim wypadku konieczna będzie wymiana wyświetlacza na nowy. W serwisie Pan Szybka korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Xiaomi.

  Wymiana baterii Xiaomi Mi 11

  Długa żywotność baterii to istotny aspekt, który przyciąga użytkowników do telefonów marki Xiaomi. Xiaomi Mi 11 może pracować przez aż do 2 dni na jednym naładowaniu. Niestety, czasami zdarza się, że kondycja baterii znacząco się pogarsza, nawet jeśli telefon nie jest intensywnie używany.

  Uszkodzenie baterii jest często wynikiem korzystania z nieoryginalnych akcesoriów ładowania oraz niewłaściwej eksploatacji. Zbyt długie ładowanie, na przykład pozostawianie telefonu w ładowarce przez całą noc, może znacząco wpłynąć na trwałość baterii. W serwisie Pan Szybka oferujemy szybką wymianę baterii w Xiaomi Mi 11, co zajmuje zaledwie 30 minut. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne podzespoły od producenta, aby przywrócić baterii pełną sprawność.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi Mi 11

  Wymiana plecków to jedna z najszybszych usług świadczonych przez nasz serwis. Taka naprawa może być przeprowadzona w zaledwie kilkanaście minut. Uszkodzenie tylnej klapki baterii może prowadzić do potencjalnych uszkodzeń wewnętrznych komponentów smartfona. Co więcej, tylne klapki odgrywają istotną rolę w odprowadzaniu ciepła, dlatego zalecamy ich wymianę w przypadku uszkodzenia.

  Tylne klapki są również zintegrowane z wysepką na aparaty, dlatego zaleca się przeprowadzenie naprawy tuż przed ewentualnym rozbiciem, aby uniknąć uszkodzenia obiektywów aparatu. Warto zadbać o stan tylnej klapki, aby zapewnić prawidłową pracę i wydajność urządzenia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 11 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.