Serwis Xiaomi Mi 11

Naprawa Xiaomi Mi 11

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Mi 11? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Mi 11 na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Mi 11.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Mi 11 i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi mi 11

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Mi 11?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Mi 11

  Xiaomi Mi 11 zadebiutował na polskim rynku w lutym 2021 roku. Telefon zyskał pozytywne recenzje dzięki swojej wydajności pracy oraz szybkości uruchamiania aplikacji. Flagowy wtedy model zawdzięcza swoją niezawodność procesorowi Qualcomm Snapdragon 888, który wspomagany jest oprogramowaniem Android 11. Za wyświetlanie treści odpowiada bardzo dobry ekran AMOLED 6.81″ o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Jeżeli chodzi o aparaty, to model ten ma się czym popisać. Wyposażony został w trzy obiektywy z główną jednostką 108 Mpix na czele.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Mi 11. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Mi 11

  Najczęstszą naprawą, jaką wykonujemy w Xiaomi Mi 11 jest wymiana pękniętej szybki. Zabieg ten polega na odseparowaniu uszkodzonej szybki od wyświetlacza oraz na montażu nowej. Niestety, nie w każdym przypadku wymiana samej szybki wystarczy. Często jesteśmy zmuszeni wymienić cały wyświetlacz, który po upadku lub innym incydencie został uszkodzony. W przypadku wymiany wyświetlacza dajemy klientowi możliwość wyboru oryginalnego lub zamiennego ekranu zgodnie z jego preferencją.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi 11

  Podstawą stabilnego działania każdego smartfona jest w pełni sprawna bateria. Oryginalna bateria producenta powinna pozostać niezawodna przez około 2 lata. Niestety zdarza się, że poprzez nieodpowiednią eksploatację lub nadmierne ładowanie, bateria zacznie działać nieprawidłowo. Jeśli nie jesteś pewien, czy bezpośrednią przyczyną nieprawidłowego działania twojego telefonu jest bateria – wykonamy diagnozę, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Mi 11

  Tylna klapka baterii odpowiada nie tylko za estetykę telefonu, ale także za odpowiednie odprowadzenie ciepła oraz wodoszczelność smartfona. Jeśli nie stosujesz pokrowca lub korzystasz ze źle dobranego etui, może się zdarzyć, że klapka porysuje się, lub co najgorsze, zostanie uszkodzona. Dlatego też zalecamy wymianę klapki na nową, co poprawi wygląd i bezpieczeństwo smartfona.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Mi 11

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Mi 11. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 11 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.