serwis iphone x

Serwis iPhone X

W serwisie Pan Szybka przywrócimy twój smartfon iPhone X do stanu sprzed uszkodzenia, abyś mógł na nowo cieszyć się z jego korzystania. Wykonujemy naprawy korzystając z najlepszej jakości części oraz udzielamy 3-miesięczną gwarancję pousługową. Zapraszamy do naszych placówek stacjonarnych. Możesz również skorzystać z usługi przesyłki kurierskiej. Sprawdź naszą ofertę poniżej.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone X?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Odwiedź najczęściej polecany iPhone X !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Specyfikacja iPhone X

  iPhone X po raz pierwszy trafił do sprzedaży w 2017 roku. Wchodząc na rynek, wyróżniał się przede wszystkim dużym rozmiarem wyświetlacza 5,8’ Super Retina HD Oled, który zajmuje cały przód telefonu, znacznie poprawioną technologią Face ID oraz świetnym wykonaniem, które chroni telefon przed pyłem oraz wodą. Za działanie telefonu odpowiada sześciordzeniowy procesor A11 oraz 3 GB pamięci RAM. iPhone X posiada pamięć wewnętrzną od 64 do 256 GB.

  Serwis Apple iPhone X znajduje się w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Najczęstsze naprawy wykonywane w serwisie to wymiana ekranu, wymiana uszkodzonej szybki ekranu i wymiana baterii. W iPhone X naprawimy również: Naprawiamy również w iPhone głośniki rozmów. Wymieniamy siatki głośników, gniazda ładowania USB i mikrofony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisową naprawy telefonów iPhone X. Jeżeli nie znalazłeś swojej usterki, skontaktuj się z naszym działem technicznym w celu indywidualnej wyceny.

  Serwis Apple iPhone X

  Naprawimy większość uszkodzeń, które pojawią się w Twoim Apple iPhone X. Wymieniamy szybki, rozwiązujemy problemy dotyczące urządzeń elektronicznych dotykających w obrębie płyty głównej, procesora oraz układu U2. W razie potrzeby wymienimy uszkodzone złącze USB lightning, lub a w starszych modelach złącza słuchawkowe. Naprawiamy też niedziałający mikrofon, głośnik i buzzery. Jeśli masz problemy z oprogramowaniem, blokadą ekranu, również je rozwiążemy. Serwisujemy również telefony po zalaniu.

  W serwisie Apple otrzymasz gwarancję na wszystkie wykonane usługi oraz wymienione podzespoły. Do wykonania wszystkich napraw wykorzystujemy jedynie oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Decyzję w kwestii wyboru części pozostawiamy klientowi, a w razie potrzeby oczywiście chętnie służymy poradą techniczną. Jako nieautoryzowany serwis Apple iPhone X zapewniamy odpowiednią diagnostykę, doradztwo w zakresie naprawy oraz pełny przegląd telefonu. Przed przystąpieniem do naprawy zawsze informujemy klienta o stanie technicznym telefonu oraz o przewidywanych kosztach naprawy. Posiadamy specjalnie przygotowane pomieszczenia, które pozwalają na bezpieczną naprawę smartfonów.

  Wymiana ekranu w serwisie Apple iPhone X

  W telefonach Apple iPhone X wymiana ekranu polega na bardzo precyzyjnym demontażu uszkodzonego ekranu dotykowego, wymontowaniu przycisku Apple ID, a następnie odpowiednim zamontowaniu nowego. W skład wymienianego zestawu wchodzi nowy ekran oraz panel dotykowy z szybką. Odpowiednia wymiana ekranu dotykowego w smartfonach Apple powinna być wykonywana w odpowiednich warunkach oraz w pomieszczeniach specjalnie do tego przystosowanych. Technicy serwisu Pan Szybka do napraw wykorzystują jedynie profesjonalnych i specjalistycznych urządzeń, które są przeznaczone do tego typu napraw. W serwisie Apple wymiany możemy dokonać na częściach oryginalnych lub wysokiej jakości zamiennych. W przypadku możliwości wyboru poinformujemy Cię o tym. Wymiana szybki to zdecydowanie jedna z najczęściej wykonywanych napraw w serwisie telefonów. Niestety podczas upadku w większości następuje nie tylko uszkodzenie szybki ekranu a cały ekran. W takim przypadku zostaje wymiana całego modułu ekranu dotykowego.

  Wymiana szybki w serwisie Apple iPhone X

  W serwisie Apple iPhone X można wykonać również wymianę samej szybki ekranu dotykowego. Taki rodzaj naprawy możemy jednak wykonać wtedy, gdy ekran w smartfonie nie został uszkodzony. Przed przystąpieniem do wymiany szybki, zawsze wykonujemy odpowiednią diagnostykę ekranu, aby upewnić się, że uszkodzeniu uległa jedynie sama szybka. Podczas wymiany technicy za pomocą profesjonalnych narzędzi oraz specjalnych maszyn usuwają uszkodzoną szybkę, a następnie nakładają nową, łącząc warstwę ekranu z szybką plastrem OCA. Wymiana szybki ekranu jest zdecydowanie bardziej ryzykowna niż całego panelu dotykowego. Usługa powinna być wykonywana jedynie przez wykwalifikowanych techników serwisu Apple. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że Po wymianie szybki Twój telefon będzie działał tak, jak przed uszkodzeniem.

  Wymiana baterii serwisie Apple

  Bardzo często wydaje nam się, że wymiana baterii w iPhone X rozwiąże problem, krótkiego czasu pracy telefonu na ładowaniu. Jednak warto pamiętać o tym, że problemy z pracą telefonu na baterii mogą być też związane z nieprawidłowym działaniem portu ładującego. Tam, gdzie bateria jest również port USB. Wadliwy układ ładowania może mylnie wskazywać na wymianę baterii i jej kondycję. Fakt, że najczęściej wymienia się baterię, jest niezaprzeczalny. Przyczyną może być jednak wadliwy układ na płycie głównej lub zwarcie w porcie USB. W serwisie Apple przed wymianą baterii przeprowadza się dokładną diagnozę telefonu w celu znalezienia przyczyny i jej naprawy. Takie działania pozwalają poprawić kondycję baterii w iPhone X.

  iPhone X wisi na logo - jak radzi sobie serwis Apple

  Czy wgranie nowego oprogramowania poprzez iTunes’a rozwiąże problem? Może, ale nie zawsze. Niestety zawieszenie systemu może być również objawem usterką płyty głównej w iPhone X. Każdemu producentowi zdarzają się różnego rodzaju wpadki serwisowe, które później zostają usunięte. Apple za pomocą serwisu próbuje „łatać” bezpłatnymi programami wymiany konkretnych elementów. Jeżeli pojawił się problem i iPhone X zatrzymał się na logu, warto spróbować wgrać ponownie system do telefonu. Jeżeli po wgraniu nadal problem występuje, skontaktuj się z serwisem Apple.

  Gdzie serwisować i naprawiać telefony Apple ?

  Serwis telefonów Pan Szybka w Warszawie, Krakowie i Gdańsku zajmuje się naprawą telefonów Apple iPhone X. W ciągu kilku godzin naprawiamy wszystkie usterki. Do naprawy telefonów używane są części oryginalne i zamienne. To Ty decydujesz jak mamy naprawić Twojego iPhone X.