Serwis iPhone 14

Naprawa iPhone 14

Serwis Pan Szybka to profesjonalny serwis, w którym kompleksowo zajmiemy się Twoim iPhone 14. Wykonujemy usługi naprawcze wymiany szybki, wyświetlacza, baterii i wiele więcej. Jeśli Twój smartfon został zalany, oferujemy również profesjonalną diagnozę i naprawę telefonów marki Apple.

Podczas naprawy korzystamy z oryginalnych komponentów aby zapewnić najwyższą jakość usług i sprawne działanie telefonu. Dowodem jakości realizowanych przez nas napraw są liczne, pozytywne opinie pozostawione przez naszych zadowolonych klientów.

Nie czekaj na rozwój uszkodzeń w Twoim telefonie i zarezerwuj wiyztę już dziś lub skontaktuj się z wybranym serwisem. Oferujemy również możliwość naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju.

wymiana szybki w iphone 14 serwis pan szybka

Cennik napraw iPhone 14

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 14

  Stłuczony iPhone 14 nie tylko wygląda nieestetycznie, ale także jego bezpieczeństwo jest mocno obniżone. Rozbita szyba może doprowadzić do dodatkowego uszkodzenia matrycy, co w konsekwencji skończy się droższą naprawą. Możesz zapobiec dodatkowym kosztom naprawy dostarczając telefon jak najszybciej od wypadku.

  Wymianę szybki w iPhone 14 szacunkowo wykonujemy w kilka godzin. Usługa polega na demontażu rozbitego wyświetlacza, odpięciu niezbędnych taśm od płyty głównej, a następnie demontażu rozbitej szybki od ekranu wykorzystując specjalistyczny sprzęt. Wymiana szybki nie należy do łatwych napraw, dlatego precyzja i opanowanie to podstawa. W serwisie Pan Szybka posiadamy te cechy, dlatego możesz zaufać nam i powierzyć swój ulubiony sprzęt. Na każdą naprawę udzielamy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 14

  Telefonu Apple to bezapelacyjnie, najlepsze smartfony premium. Wykonane są w najlepszej jakości materiałów. Niestety, tak jak wszystkie inne, w przypadku upadku mogą się uszkodzić do takiego stopnia, że korzystanie z urządzenia jest niemożliwe.

  Wymiana uszkodzonego wyświetlacza w iPhone 14 konieczna jest, kiedy na matrycy pojawią się pasy lub piksele. Często również zostaje uszkodzony dotyk, który zintegrowany jest z ekranem.

  W serwisie Pan Szybka wymienimy ekran w twoim iPhone 14 nawet tego samego dnia, jeśli posiadamy na miejscu niezbędne komponenty. Zarezerwuj wizytę, a my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin naprawy.

  Wymiana baterii iPhone 14

  Najnowsza seria smartfonów od Apple to wydajne urządzenia, które sprawdzają się nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Cechą iPhone 14 jest pojemna bateria, która powinna wystarczyć na co najmniej jeden dzień użytkowania. Zdarza się jednak, że po niedługim okresie bateria telefonu traci na swojej wydajności, a w konsekwencji rozładowuje się o wiele szybciej niż zakłada użytkownik.

  Usterka taka nie wskazuje na wadliwość danego urządzenia, a jedynie na nadmierną eksploatację lub korzystanie z nieodpowiednich akcesoriów ładujących. Wymiana baterii to usługa, która rozwiąże problem szybko rozładowującej się baterii w iPhone 14.

  Usługę wykonuje się szybko, bo nawet w niecałą godzinę, niemniej jednak warto powierzyć usługę zaufanemu serwisowi, ponieważ wymiana baterii odbywa się poprzez demontaż wyświetlacza. Dla serwis Pan Szybka i naszych serwisantów to codzienność! Korzystamy z wysokiej jakości części, a na naprawę dajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 14

  Telefony Apple dzięki zastosowaniu wysokiej jakości aluminium oraz mocnego szkła nie tylko przykuwają oko, ale także pozytywnie wpływają na ochronę i bezpieczeństwo smartfona. Zdarza się niestety, że przez nieszczęśliwy wypadek obudowa smartfona zostanie wygięta od nacisku. W tym przypadku konieczna jest wymiana całego korpusu. W serwisie Pan Szybka wykonamy usługę w kilka godzin, dzięki czemu urządzenie będzie wyglądać jak nowe.

  W przypadku zbicia samej klapki, proces wymiany jest nieco bardziej skomplikowany ze względu na to, że wykorzystuje się do tego specjalistyczny laser. Rozmiękcza on klej mocujący, dzięki czemu demontaż klapki jest łatwiejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy. Zamontowana klapka nie będzie odbiegała wizualnie od wcześniejszej oraz będzie dobrze spasowana do korpusu.

  Zaufaj serwisowi Pan Szybka i ciesz się swoim smartfonem nawet tego samego dnia. Usługa wymiany klapki lub obudowy trwa kilka godzin i poprzedzona jest skrupulatnym zabezpieczeniem telefonu. Po naprawie otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana złącza ładowania iPhone 14

  Taśma, na której znajduje się złącze ładowania odpowiada nie tylko za ładowanie, ale także za działanie mikrofonu, Taptic Touch oraz innych ważnych funkcji smartfona.

  W przypadku, kiedy telefon ma problem z ładowaniem, warto przyjrzeć się również płycie głównej. To na niej umieszczone są moduły odpowiedzialne za ładowanie. Bardzo często wystarczy również wyczyścić gniazdo ładowania, ponieważ jest ono narażone na zanieczyszczenia. Jeśli natomiast to nie pomoże, zdiagnozujemy problem i skontaktujemy się z Tobą w celu kosztorysu.

  Wymiana mikrofonu iPhone 14

  Cicho działający mikrofon nie zawsze wiąże się z koniecznością wymiany na nowy komponent. W większości przypadków to zabrudzenie sprawia, że twój odbiorca słabo Cię słyszy. Zwykle czyszczenie samych otworów mikrofonu wystarcza, aby mikrofon działał tak samo jak poprzednio.

  Jeśli podczas korzystania mikrofon kompletnie nie funkcjonuje, warto rozważyć diagnozę. Mikrofon znajduje się na taśmie ładowania, dlatego naprawę rozpoczyna się od ekspertyzy. Wymiana mikrofonu polega na odlutowaniu go ze złącza, a następnie zamontowaniu nowego. Można również wymienić całe złącze ładowania, bez ryzyka pojawienia się innej usterki.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

  Zniekształcony dźwięk wydobywający się z głośnika może być bardzo uporczywy podczas rozmów. Problem może pojawić się, jeżeli siatka głośnika jest zabrudzona. W większości przypadków zewnętrzne czyszczenie wystarcza, natomiast nie zawsze.

  W przypadku, kiedy głośnik jest uszkodzony, konieczne jest jego odlutowanie od górnej taśmy odpowiedzialnej między innymi za Face ID oraz aparat. Do przeprowadzenia tej naprawy konieczna jest wiedza i doświadczenie, które w naszym serwie Pan Szybka posiadamy.

  Wymiana głośnika rozmów w iPhone 14 przywróci komfort rozmów Tobie i odbiorcy, a to wszystko tego samego dnia, w kilka godzin!

  Wymiana aparatu iPhone 14

  Jeśli zdjęcia wykonywane przy pomocy telefonu iPhone 14 wychodzą rozmazane lub niewyraźne, warto w pierwszej kolejności sprawdzić czy oczka obiektywów nie są zabrudzone lub porysowane. Tego typu czyszczenie powinno być wykonywane w profesjonalnym serwisie Apple takim jak Pan Szybka, ze względu na konieczność demontażu wyświetlacza oraz kamer z urządzenia.

  Kiedy czyszczenie nie rozwiąże problemów, przystąpimy do dokładnej weryfikacji aparatów i w ostateczności do ich wymiany. Podczas naprawy korzystamy wyłącznie z oryginalnych komponentów aby zapewnić najwyższą jakość usługi oraz stuprocentowo sprawne działanie urządzenia. Wymiana aparatu w iPhone 14 pomoże przywrócić jakość wykonywanych zdjęć i nagrywanych filmów.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 14

  Problem z brakiem sieci w telefonie iPhone 14 może wynikać z mocnego upadku urządzeniu, bądź jego zalania. Zazwyczaj tego typu usterka wymaga profesjonalnej i dokładnej diagnozy smartfonu. W znacznej większości przypadków problem leży po stronie uszkodzonego modułu Baseband. Bez wątpienia naprawa basebandu jest jedną z najdłuższych usług realizowanych w serwisach Apple, która wymaga specjalistycznych narzędzi oraz wiedzy.

  Skomplikowany proces naprawy modułu baseband wymaga czasu dlatego warto uzbroić się w cierpliwość. Podczas realizacji usługi dane z Twojego iPhone 14 nie będą kasowane. Jeśli jednak będzie to niezbędne zostaniesz o tym uprzednio poinformowany, a my poczekamy na Twoją akceptację.

  Naprawa Face ID iPhone 14

  Nowoczesne smartfony iPhone zostały wyposażone w wygodną funkcję Face ID, dzięki której odblokowywanie urządzenia lub logowanie do aplikacji stało się jeszcze wygodniejsze niż kiedyś. Niestety zdarzają się sytuacje, w których moduł odpowiedzialny za odczytywanie twarzy ulegnie awarii, a korzystania z urządzenia zacznie być uciążliwe.

  Warto wówczas przekazać smartfon do profesjonalnego serwisu Pan Szybka w celu diagnozy i potencjalnej naprawy Face ID. Komponent zbudowany jest z dwóch nieodłącznych od siebie elementów takich jak: mapa głębi twarzy i moduł odczytu biometrii. Proces naprawczy jest tutaj nieco bardziej skomplikowany niż przy podstawowych usługach np. wymianie wyświetlacza, dlatego wymaga więcej czasu.

  Możesz zminimalizować czas do niezbędnego minimum rezerwując wybrany termin naprawy na naszej stronie lub kontaktując się z jednym z naszych serwisów w Polsce. Jeśli natomiast nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście, zachęcamy do skorzystania z oferty naprawy wysyłkowej.

  Diagnoza zalanego iPhone 14

  Kiedy Twój iPhone 14 miał doznał kontaktu z cieczą, bardzo ważnym krokiem jest natychmiastowe wyłączenie urządzenia i nie podłączanie go do ładowania. Nie zastosowanie się do tego typu działań może prowadzić do powstania spięć układów na płycie głównej.

  W przypadku zalania warto skorzystać z usług serwisów Apple takich jak Pan Szybka. Nasi specjaliści przeprowadzą kompleksowe czyszczenie urządzenia i zweryfikują poszczególne podzespoły pod kątem potencjalnych usterek. Po dokładnej diagnozie przedstawimy Ci atrakcyjny kosztorys oraz czas potrzebny na realizację naprawy.

  Jeśli zalanie było mało inwazyjne, najczęściej wystarczy samo czyszczenie aby Twój smartfon działał bez zarzutu.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 14 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.