Serwis Xiaomi POCO C40

Naprawa Xiaomi POCO C40

Twój smartfon Xiaomi POCO C40 wymaga profesjonalnej naprawy? Skorzystaj z usługi w serwisie Pan Szybka, a telefon odbierzesz już nawet tego samego dnia. Wybierając jeden z naszych serwisów w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku masz pewność, że naprawa przebiegnie z najwyższą starannością, w oparciu o najlepsze części zamienne. Korzystamy z oryginalnych części.

Po każdej naprawie Xiaomi POCO C40 dajemy 3 miesiące gwarancji na montowane części oraz usługę, abyś nie musiał martwić się o problemy po naprawie. Wykonujemy naprawy wymiany szybki, wyświetlacza, baterii oraz innych komponentów, a także zajmujemy się naprawami płyty głównej telefonu.

Zarezerwuj serwis Xiaomi POCO C40 już dzisiaj, a pozbędziesz się problemu z uszkodzonym smartfonem. Możesz zarezerwować usługę na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z wybranym przez Ciebie serwisem.

telefon xiaomi poco c40

Cennik napraw Xiaomi POCO C40

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi POCO C40

  Wymiana szybki w Xiaomi POCO C40 przywróci pełną funkcjonalność twojego smartfona. Stosujemy wysokiej jakości części zamienne, dzięki czemu szybka idealnie wpasowuje się w wyświetlacz telefonu Xiaomi POCO C40. Wymiana szybki Xiaomi polega na usunięciu starej, zbitej szybki nową w oparciu o specjalistyczne narzędzia i duże doświadczenie serwisantów.

  Wymiana szybki Xiaomi POCO C40 to przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Jeśli wyświetlacz jest sprawny i dotyk na nim działa, nie ma konieczności wymiany całego ekranu, a samej szybki. Pozwala to na zachowanie nawet kilkuset złotych, a telefon odzyska drugie życie. Nie masz pewności, czy rozbiła się tylko szybka? Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z serwisem Xiaomi Gdańsk, a znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą usługę.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO C40

  Wyświetlacz Xiaomi POCO C40 uszkodził się? Widoczne są na nim ciemne plamy lub pasy? A może Xiaomi POCO C40 działa, ale nie wyświetla obrazu? W takim przypadku prawdopodobnie uszkodzony został wyświetlacz smartfona. Aby przywrócić jego działanie, jedyną opcją jest jego wymiana na nowy. W serwisie Pan Szybka korzystamy z wysokiej jakości oryginalnych wyświetlaczy Xiaomi.

  Wymiana wyświetlacza przywróci pełną funkcjonalność twojego Xiaomi POCO C40. Wystarczy, że zostawisz swój smartfon, a Serwis Xiaomi Warszawa naprawi wyświetlacz nawet tego samego dnia. Proces wymiany wyświetlacza Xiaomi POCO C40 zajmuje kilka godzin, dlatego nie musisz na długo rozstawać się ze swoim ulubionym urządzeniem.

  Wymiana baterii Xiaomi POCO C40

  Jeśli zauważysz, że bateria w Xiaomi POCO C40 krótko trzyma, rozważ jej wymianę na nową. Najlepiej, jeśli zrobisz to w naszym serwisie Xiaomi Kraków, ponieważ korzystamy z oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu twój smartfon zyska nowe życie, a jego wydajność będzie dużo większa niż wcześniej.

  Bateria traci swoją wydajność i żywotność po mniej więcej dwóch latach użytkowania. Może się zdarzyć, że bateria w Xiaomi POCO C40 zostanie uszkodzona dużo wcześniej ze względu na niewłaściwe ładowanie telefonu lub zostawianie go na długi czas pod ładowarką, także na noc. Wymiana baterii Xiaomi POCO C40 to usługa, która jest stosunkowo tania względem kupna nowego telefonu. Sprawdź ofertę serwisu Pan Szybka.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi POCO C40

  Plecki w Xiaomi POCO C40 co prawda są plastikowe, a co za tym idzie odporne na rozbicia, ale niestety nie każdy przypadek upadku smartfona jest taki sam. Jeśli klapka pęknie, telefon jest nieszczelny, a to prowadzi do utraty bezpieczeństwa komponentów wewnętrznych smartfona.

  Tylna klapka baterii Xiaomi POCO C40 służy również jako aspekt wizualny, dlatego każde zadrapanie lub porysowanie nie wygląda dobrze. W takim przypadku warto również odwiedzić serwis Xiaomi Warszawa , który wymieni plecki w zaledwie kilkanaście minut! Nasz serwis znanyjest z szybkich realizacji napraw.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi POCO C40 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.