Serwis iPhone 13 Pro Max

Naprawa iPhone 13 Pro Max

Twój iPhone 13 Pro Max uległ uszkodzeniu i potrzebuje szybkiej naprawy? Serwis Pan Szybka służy pomocą w każdym przypadku. Nie ważne czy potrzebujesz wymiany wyświetlacza, szybki czy diagnozy po zalaniu. Dołożymy wszelkich starań aby Twój smartfon po naprawie wyglądał jak nowy!

Nasz zespół wyszkolonych techników codziennie mierzy się z różnego rodzaju usterkami w nowoczesnych telefonach Apple. Liczne opinie od naszych klientów świadczą o tym, że wykonujemy naprawy na najwyższym poziomie. Dlatego powierzając nam swoje urządzenie masz pewność, że telefon po naprawie będzie działał i wyglądał jak nowy!

wymiana szybki iphone 13 pro max w serwisie pan szybka

Cennik napraw iPhone 13 Pro Max

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max

  Posiadając iPhone 13 Pro Max wystarczy chwila nieuwagi by telefon uległ uszkodzeniu. Najczęstszym skutkiem upadku urządzenia jest rozbicie szybki lub wyświetlacza. Te dwie usterki choć podobne to bardzo łatwo jest je rozróżnić. Wystarczy sprawdzić czy ekran telefonu poprawnie wyświetla obraz i nie ma problemu z działaniem panelu dotykowego. Jeśli wszystko działa taka jak powinno, wymiana samej szybki będzie możliwa.

  Warto wówczas zlecić naprawę profesjonalnemu serwisowi Pan Szybka, który codziennie zajmuje się tego typu usterkami w telefonach Apple. Łącząc doświadczenie i najnowszy sprzęt serwisowy jesteśmy w stanie zrealizować usługę na najwyższym poziomie. Po uprzedniej rezerwacji terminu naprawy, wymianę szybki w iPhone 13 Pro Max wykonujemy jeszcze tego samego dnia od przyjęcia urządzenia w serwisie.

  Podczas wymiany samej zbitej szybki ekranu ważnym aspektem jest fakt, iż w urządzeniu pozostaje fabrycznie zamontowany, oryginalny wyświetlacz. Dzięki temu funkcje takie jak True Tone czy Face ID działają prawidłowo.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Pro Max

  Jeśli Twój iPhone 13 Pro Max ma problem z praiwdłowym wyświetlaniem obrazu lub działaniem panelu dotykowego, konieczna będzie wymiana całego modułu ekranu. Decudjąc się na taką usługę, możesz wybrać między oryginalnym wyświetlaczem, a tańszym zamiennym odpowienikiem. Oba wyświetlacze są przez nas testowane co sprawia, że po naprawie Twój smartfon będzie działał jak nowy. Dodatkowo zaprogramujemy kluczowe funkcje takie jak True Tone i Face ID.

  Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu naprawy. Pozwoli to skrócić czas realizacji usługi do niezbędnego minimum. Proces wymiany ekranu to zaledwie godzina! Jeśli jednak nie możesz dostarczyć telefonu osobiście nic straconego. Oferujemy możliwość naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju.

  Wymiana baterii iPhone 13 Pro Max

  Nieodpowiednie ładowanie telefonu lub jego nadmierna eksploatacja może przyczynić się do trwałego spadku kondycji baterii. Objawem tego może być bardzo szybkie rozładowywanie się urządzenia lub samoistne wyłączanie przy wyższym poziomie naładowania. Aby wygodnie korzystać z iPhone 13 Pro Max warto rozważyć wymianę baterii w profesjonalnym serwisie Pan Szybka.

  Wymieniona bateria zwiększy wydajność urządzenia i pozwoli cieszyć się smartfonem nawet kilkanaście godzin dłużej niż wcześniej. Dodatkowo na każdą usługę udzielamy 3-miesięczną gwarancję i wsparcie po naprawie. Zachęcamy również do rezerwacji terminu na naszej stronie, dzięki czemu wymienimy baterię w ciągu 30 minut!

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 13 Pro Max

  Szklane plecki w telefonie iPhone 13 Pro Max mimo trwałości i wysokiej jakości wykonania są narażone na potencjalne rozbicia w wyniku upadku urządzenia. Jeśli już dojdzie do uszkodzenia tylnej klapki w smartfonie nie powinniśmy tego bagatelizować, tym bardziej, że plecki telefonu odpowiadają w głównej mierze za jego szczelność. Wymiana klapki w iPhone 13 Pro Max to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby nie tylko odświerzyć wygląd urządzenia ale również myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa podzespołom telefonu.

  W naszej ofercie znajdziesz również usługę wymiany całego korpusu łącznie z tylną klapką. Naprawę realizuje się w momencie wygięcia lub pęknięcia ramki smartfona. Podczas realizacji wymiany posługujemy się jedynie oryginalnymi komponentami, dzięki czemu telefon będzie wyglądał jak nowy.

  Wymiana złącza ładowania iPhone 13 Pro Max

  W przypadku problemów z ładowaniem iPhone 13 Pro Max, przyczyną może być uszkodzone gniazdo ładowania. Mimo to, warto w pierwszej kolejności sprawdzić, czy złącze lightning nie jest zabrudzone, ponieważ w większości przypadków brak ładowania wynika z tej przyczyny. W naszym serwisie przeprowadzimy profesjonalne czyszczenie szybko i bezpłatnie. Jeśli jednak samo czyszczenie nie wystarczy może być konieczna diagnostyka innych podzespołów, aby wykluczyć potencjalne usterki.

  Wymiana złącza zasilania to skuteczne rozwiązanie w wielu przypadkach, takich jak problemy z ładowaniem, niedziałający mikrofon lub dolny głośnik. Taśma FLEX zasilania ma również połączenie z antenami WiFi i Taptic Engine, dlatego wymiana może pomóc w rozwiązaniu kilku różnych awarii, które mogą wystąpić w iPhone 13 Pro Max.

  Wymiana mikrofonu iPhone 13 Pro Max

  Twój rozmówca słyszy Cię nie wyraźnie lub w cale? Powodem może być uszkodzony mikrofon w Twoim iPhone 13 Pro Max. W przypadku, kiedy dźwięk jest bardzo cichy lecz słyszalny, często wystarczy samo czyszczenie siateczki mikrofonu aby przywrócić doskonałą jakość rozmów. Jeśli jednak to nie pomoże, konieczna będzie diagnoza mikrofonu jak i układu audio znajdującego się na płycie głównej.

  Wymiana mikrofonu to szybki proces, który polega na wylutowaniu starego mikrofonu i zastąpieniu go nowym. Warto skorzystać z naprawy już w momencie pojawienia się pierwszych objawów wskazujących na to, że mogło dojść do uszkodzenia mikrofonu. Długotrwałe korzystanie z urządzenia w tym stanie może prowadzić do pojawienia się dodatkowych spięć na płycie lub uszkodzeń podzespołów.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 13 Pro Max

  Przed przystąpieniem do wymiany głośnika w iPhone 13 Pro Max warto sprawdzić, czy siateczka osłaniająca głośniczek nie jest zabrudzona. Przechowując telefon w kieszeni lub torbie istnieje możliwość zapchania otworów siateczki, co w efekcie skutkuje bardzo cichym dźwiękiem. Jeśli czyszczenie nie rozwiąże problemu, przystąpimy do profesjonalnej diagnozy urządzenia.

  Wymiana głośnika rozmów polega na odlutowaniu modułu z górnej taśmy wyświetlacza, na której znajduje się również inne układy odpowiedzialne za funkcję telefonu. Dlatego ważne jest, aby naprawę wykonał doświadczony serwis Apple taki jak Pan Szybka, który bezpiecznie zrealizuje usługę wymiany głośnika.

  Wybierając nasz serwis masz gwarancję wykonania jakościowej naprawy na oryginalnych częściach Apple. Z doświadczenia wiemy, że usterki lubią być złośliwe i mogą pojawić się ponownie, dlatego oferujemy 3-miesięczny okres wsparcia po każdej naprawie.

  Wymiana aparatu iPhone 13 Pro Max

  W trakcie fotografowania zauważyłeś, ostrość aparatu jest słaba, lub na obiektywie widnieją plamy lub czarne kropki? Zazwyczaj problem nie leży po stronie wadliwego komponentu. Najpewniej obiektyw lub oczko aparatu są zabrudzone.

  Aby poprawnie wyczyścić obiektywy, należy w pierwszej kolejności zdemontować wyświetlacz telefonu, a następnie aparat, chcąc dostać się do wewnętrznej strony oczek. Jeśli czyszczenie nie rozwiąże problemu z uszkodzoną ostrością aparatu, w ostateczności podejmiemy się wymiany aparatu.

  W serwisie Pan Szybka korzystamy wyłącznie z oryginalnych komponentów, o tej samej rozdzielczości obiektywów, aby robione przez Ciebie zdjęcia nie straciły na jakości. Na każdą naprawę dajemy 3 miesiące gwarancji.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 13 Pro Max

  Uszkodzenia wynikające w skutek upadku mogą być rózne. Jeśli nawet na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko jest w porządku, może okazać się, że usterka pojawi się po kilku dniach. Przykładem jest dość dobrze znany problem z brakiem sieci lub utratą zasięgu w iPhone 13 Pro Max. Przyczyną może być tutaj uszkodzony moduł Baseband, który odpowiedzialny jest za łączenie karty SIM. Znajduje się on na płycie głównej przez co naprawa jest dość skomplikowana i wymaga odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy.

  Korzystając z usług naszego serwisu, w pierwszej kolejności zweryfikujemy źródło problemu i sprawdzimy czy smartfon wymaga tego typu naprawy. Jeśli jednak nie obejdzie się bez naprawy modułu baseband zalecamy uzbroić się w cierpliwość, gdyż proces naprawczy może trochę potrwać. Na każdym etapie naprawy będziesz informowany na bieżąco.

  Naprawa Face ID iPhone 13 Pro Max

  Face ID to jedna z kluczowych funkcji telefonu iPhone 13 Pro Max. Jeśli dojdzie do jej uszkodzenia, korzystanie z urządzenia może okazać się uciążliwe. Tego typu naprawa jest jedną z trudniejszych ze względu na budowę modułu. Za działanie Face ID odpowiedzialne są dwa zależne od siebie dwa układy – mapa głębi twarzy oraz odczyt biometrii.

  Kiedy zauważysz, że w Twój smartfon Apple ma problem z odczytaniem twarzy, pierwszym etapem jest przekazanie urządzenia do profesjonalnego serwisu Pan Szybka w celu wstępnej diagnozy. Nasi specjaliści sprawdzą, który komponent został uszkodzony i przedstawią atrakcyjny koszt naprawy oraz czas realizacji usługi.

  Wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt serwisowy pozwala nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Warto dodać, że podczas naprawy nie przywracamy ustawień fabrycznych w telefonie, dzięki czemu nie musisz obawiać się utratą ważnych danych. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba poinformujemy Cię o tym i wykonamy kopię zapasową.

  Diagnoza zalanego iPhone 13 Pro Max

  Zalania nowoczesnych smartfonów są nieprzewidywalne i bardzo niebezpieczne. Kiedy Twój iPhone 13 Pro Max miał kontakt z cieczą należy natychmiast wyłączyć urządzenie. Bardzo istotne jest również aby nie próbować ładować telefonu gdyż może to skutkować powstaniem spięć podzespołów lub co gorsza płyty głównej.

  Najlepszym rozwiązaniem będzie jak najszybsze przekazanie smartfonu do serwisu Pan Szybka, który kompleksowo zajmie się Twoim telefonem Apple i przeprowadzi dokładne czyszczenie po zalaniu. Proces ten powozoli zweryfikować, które elementy w urządzeniu wymagają naprawy i zabezpieczy go przed powstaniem dodatkowych usterek.

  Po dokładnej diagnozie zostaniesz o wszystkim poinformowany, a nasi specjaliści przedstawią Tobie atrakcyjny kosztorys i czas realizacji naprawy. Pamiętaj, że zestaw kilku usług jest zawsze rabatowany 🙂

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 13 Pro Max !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.