Serwis Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

Naprawa Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

Potrzebujesz profesjonalnej naprawy Twojego Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G? Odwiedź najczęściej polecany serwis Pan Szybka! Nasza wyspecjalizowana kadra techników codziennie mierzy się z różnego rodzaju uszkodzeniami wynikającymi czy to z upadku telefonu, czy też przygniecenia lub nawet zalania sprzętu.

Nasze placówki wyposażone są w najnowszy sprzęt techniczny oraz narzędzia, dzięki którym mamy możliwość świadczneie usług na najwyższym poziomie. Dodatkowo każda naprawa rezlizowana w naszym serwisie jest objęta 3-miesięcznym okresem gwarancji.

Sprawdź najnowsze promocje na naszej stronie i zarezerwuj wizytę online już teraz. Jeśli nie możesz przekazać swojego Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G, możesz spokojnie skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej.

Serwis Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus

Cennik napraw Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

  Rozbita szybka potrafi bardzo utrudnić wygodne korzystanie z urządzenia oraz niesie ryzyko przypadkowego pokaleczenia. Warto powierzyć Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G zaufanemu serwisowi Pan Szybka. Nasze doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym sprzętem przekładamy na jakościowe wykonanie usługi regeneracji wyświetlacza telefonu.

  Jeśli zależy Ci na szybkiej naprawie, zarezerwuj wizytę na naszej stronie. Dzięki temu masz pewność, że części do Twojego Redmi Note 13 Pro+ 5G będą na miejscu. Dodatkowym atutem naszych usług jest 3-miesięczna gwarancja na wymianę szybki.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

  Potrzebujesz szybkiej i profesjonalnej naprawy ekranu w swoim Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G? Serwis Pan Szybka jest tutaj, by Ci pomóc! Nasz doświadczony zespół techników specjalizuje się w naprawie urządzeń marki Xiaomi, zapewniając skuteczną wymianę wyświetlacza. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych oraz konkurencyjnym cenom, oferujemy Ci kompleksową usługę bez nadmiernych kosztów.

  Po dokładnej diagnozie stanu Twojego telefonu, przystępujemy do szybkiej wymiany wyświetlacza. W ostatnim etapie testujemy urządzenie, by zapewnić pełną funkcjonalność telefonu. Każda naprawa objęta jest gwarancją, co daje Ci pewność, że Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G będzie działał sprawnie przez długi czas.

  Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

  Potrzebujesz nowej baterii w swoim Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G? Zgłoś się do naszego serwisu, a otrzymasz szybką i fachową wymianę baterii, przywracając długotrwałą wydajność Twojego smartfonu. Nasz wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w naprawach Xiaomi zadba o to, aby Twój telefon działał jak nowy.

  Dzięki zastosowaniu oryginalnych baterii oraz konkurencyjnym cenom, możesz być pewien, że otrzymasz usługę najwyższej jakości bez nadmiernych wydatków. Po dokładnej diagnozie, nasz zespół przystępuje do szybkiej wymiany ogniwa, a następnie dokładnie testuje urządzenie, aby zapewnić jego pełną sprawność.

  Wymiana tylnej klapki Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

  Tylna klapka w telefonie Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G wykonana ze szkła Gorilla Glass zapewnia nie tylko wysoką estetykę urządzenia ale również szczelność i ochronę. Pęknięcie lub odklejenie „plecków” smartofnu może powodować pojawienie się wielu dodatkowych usterek. Warto jak najszybciej przekazać sprzęt do jednego z naszych trzech punktów serwisowych Xiaomi, gdzie szybko i sprawnie wymienimy uszkodzoną klapkę na nową.

  Sprawdź naszą aktualną ofertę i zarezerwuj wizytę online. Dzięki temu wymiana klapki nie potrwa dłużej niż 60 minut! Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na wykonaną usługę.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.