serwis samsung s9 pus

Serwis Samsung S9 Plus

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S9? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S9.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S9 Plus?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Samsung S9 Plus

  Specyfikacja Samsung Galaxy S9 Plus

  Samsung Galaxy S9 Plus posiada wydajny, ośmiordzeniowy procesor Exynos 9810 o częstotlwości 2,90 GHz z modułem graficznym ARM Mali-G72 MP18. Wyświetlacz zastosowany w smartfonie to 6,20 calowy Super AMOLED o rozdzielczości 2960x1440 pikseli. Ekran chroniony jest wytrzymałym szkłem Gorilla Glass 5. Pojemność baterii wynosi 3500mAh i pozwala na użytkowanie z urządzenia przez cały dzień. Wspiera również funkcję szybkiego ładowania. S9 Plus dostępny jest w trzech wersjach pamięciowych: 64/6GB, 128/6GB oraz 256/6GB ze slotem na kartę microSD o maksymalnej pojemności 400GB. Na tylnej klapce telefonu widnieje podwójny aparat z główną matrycą 12 Mpix o rozdzielczości 4032x3024 pikseli. Aparat pozwala na tworzenie zdjęć w bardzo wysokiej jakości. Do dyspozycji mamy również przedni aparat do selfie z matrycą 8 Mpix.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy S9 Plus

  Aby ochronić smartfon, stosujemy różne folie lub szkła ochronne. Nie zawsze jednak sprawdzają się one tak jak powinny. Przy mocniejszych upadkach może dojść do uszkodzenia ekranu telefonu. Najczęstszą naprawą jaką wykonujemy dla Samsung S9 Plus to wymiana zbitej szybki. Nie zawsze jednak będzie to możliwe. Czasem uszkodzenie jest na tyle poważne, że obejmuje również wyświetlacz. W takim wypadku nasz serwis dokona wymiany szybki z wyświetlaczem. Jest to zabieg bardziej skomplikowany i czasochłonny.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S9 Plus

  Jednym z najważniejszych komponentów telefonu jest sprawna i wydajna bateria. To dzięki niej możemy cieszyć się z pracy na urządzeniu przez wiele godzin. Nowa bateria powinno pozostać niezawodna przez około dawa lata. Zdarzają się sytuacje, w których kondycja baterii zacznie spadać o wiele szybciej. Jeśli w Twoim S9 Plus bateria rozładowuje się szybciej niż powinna lub w ogóle nie chce się ładować, zalecamy jej wymianę na nową. Jest to usługa, którą jesteśmy wstanie wykonać nawet w ciągu godziny.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy S9 Plus

  Klapka baterii w smartfonie nie tylko nadaje mu estetyczny wygląd ale także służy za odpowiednie odprowadzanie ciepła z urządzenia oraz zapewnia wodo i pyłosczelność. Źle dobrane etui lub jego brak naraża nasz sprzęt na uszkodzenia tylnej klapkii. Jest to niebezpieczne i niesie ze sobą ryzyko pokaleczenia i uszkodzenia podzespołów urządzenia. Jeśli klapka baterii w Twoim Samsung S9 Plus ulegnie uszkodzeniu, zalecamy jak najszybsze dostarczenie telefonu do serwisu w celu jej wymiany by uniknąć dodatkowych kosztów.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy S9 Plus

  Wykonanie pełnej diagnostyki w naszym serwisie pomoże Ci znaleźć źródło problemu w telefonie Samsung Galaxy S9 Plus. Kompleksowe badanie urządzenia pozwoli na ustalenie przyczyny nieprawidłowego funkcjonowania, wycenę kosztów usługi oraz ustalenie czasu koniecznego na naprawę. Zdecyduj, czy poniesienie podanych kosztów będzie korzystne w Twoim przypadku.