Serwis Samsung S9 Plus

Naprawa Samsung S9 Plus

Czy Twój ukochany Samsung S9 Plus potrzebuje ratunku? Nie trać czasu – jesteśmy tutaj, by przywrócić Twój smartfon do pełnej świetności! Nasz serwis specjalizuje się w kompleksowej naprawie Samsunga S9 Plus, oferując szeroki zakres usług, które odmienią Twój telefon.

Co wyróżnia nasz serwis? To nasze zaangażowanie w satysfakcję klienta. Stawiamy na jakość, szybkość i profesjonalizm, co pozwala nam dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Nasza pasja do naprawy telefonów oraz liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów to nasze najlepsze referencje.

serwis samsung s9 pus

Cennik napraw Samsung S9 Plus

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S9 Plus

  Samsung S9 Plus wykonany jest z wysokiej jakości i trwałości aluminium i szkła. Bywa niestety, że upadek smartfona spowoduje trwałe uszkodzenie szybki, którą należy wymienić, aby zachować pełne bezpieczeństwo telefonu i jego wyświetlacza. Rozbita szybka może spowodować zalanie telefonu, a przede wszystkim uszkodzenie matrycy ekranu.

  Wykonanie usługi wymiany szybki w Samsungu S9 Plus zajmie naszym serwisantom kilka godzin tego samego dnia. Zaufaj naszym specjalistom i odwiedź nasz serwis – przeprowadzimy diagnozę urządzenia, wykluczymy inne usterki, przejdziemy do naprawy oraz udzielimy 3 miesięcznej gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S9 Plus

  Mimo, że od premiery Samsunga S9 Plus minęło kilka lat, to telefon ten nadal jest wydajny i często użytkowany. W przypadku uszkodzenia wyświetlacza, naprawa wciąż jest opłacalna. W serwisie Pan Szybka korzystamy wyłącznie z oryginalnych części producenta. Uszkodzony wyświetlacz objawia się poprzez kilka widocznych na pierwszy rzut oka usterek.

  Jeśli wyświetlacz nie reaguje na dotyk, widnieją na nim pasy lub plamy, to konieczna jest jego wymiana na nowy. Nasi serwisanci przeprowadzą dokładną diagnozę urządzenia i jego komponentów, aby wykluczyć inne usterki spowodowane upadkiem jeszcze przed rozpoczęciem naprawy.

  Wymiana baterii Samsung S9 Plus

  Podstawą wydajnego działania telefonu jest kondycja jego baterii. W Samsungu S9 Plus, który premierę miał w 2018 roku, oryginalna bateria może nie spełniać w pełni swojego zastosowania. Producent zapewnia, że bateria spełni swoje zastosowanie przez pierwsze 2 lata użytkowania. W praktyce może okazać się jednak, że ogniwo baterii uszkodzi się w trakcie tego czasu.

  Jeśli potrzebujesz przywrócić swojego Samsunga S9 Plus to pełnej wydajności, zalecamy naprawę w naszym serwisie. Wykonamy naprawę w niecałą godzinę, udzielimy gwarancji, a po naprawie przeprowadzimy wszystkie testy, wykluczając współistniejące usterki.

  Wymiana klapki baterii Samsung S9 Plus

  Wymiana klapki baterii to usługa najszybciej możliwa do wykonania w naszym serwisie. Sama naprawa trwa około 15 minut. Uszkodzony tylny panel telefonu może spowodować problemy z podzespołami urządzenia w przyszłości.

  Klapka baterii odpowiedzialna jest za ochronę urządzenia przed zalaniem czy zabrudzeniem. Oprócz wizualnego zastosowania, odpowiada także za prawidłowe odprowadzenie ciepła z urządzenia, a także umożliwia poprawne ładowanie indukcyjne. Jeśli po upadku telefonu nawet z niewielkiej wysokości zauważysz, że szklane plecki Samsunga S9 Plus uszkodziły się, zalecamy jej wymianę na nową. Przywrócimy w ten sposób bezpieczeństwo i wygląd urządzenia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S9 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.