Serwis Samsung A50

Naprawa Samsung A50

Szukasz miejsca, w którym profesjonalnie zajmą się naprawą Twojego Samsung A50? Sprawdź ofertę Pan Szybka – topowego serwisu pogwarancyjnego smartfonów marki Samsung. Zajmujemy się nie tylko wymianą uszkodzonych szybek czy wyświetlaczy ale również zapewniamy profesjonalne diagnozy i naprawy pozostałych komponentów i układów płyty głównej.

Samsung A50 naprawisz stacjonarnie w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Jeśli nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście to zachęcamy do skorzystania z usługi naprawy wysyłkowej w całej Polsce.

serwis samsung a50

Cennik napraw Samsung A50

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A50

  Wymiana szybki w smartfonie Samsung A50 zaliczana jest do najczęściej wykonywanych napraw z serwisach pogwarancyjnych. Tego typu uszkodzenie wpływa na wygodne korzystanie z urządzenia oraz zwiększa ryzyko zniszczenia wyświetlacza przy ponownym upadku. Aby temu zapobiec zalecamy naprawę w profesjonalnej placówce Pan Szybka, gdzie szybko i sprawnie wymienimy zbitą szybkę na nową.

  Jeśli nie jesteś pewien czy w Twoim Samsung A50 wystarczy wymienić samą szybkę czy cały ekran, przyjdź na darmową ekspertyzę wstępną. Nasi specjaliści dokładnie obejrzą urządzenie i stwierdzą do jakiej usługi zakwalifikować sprzęt. Pamiętaj, że na wszystkie naprawy zapewniamy 3-miesiące gwarancji i wsparcia serwisowego.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A50

  Decydując się na wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung A50, warto rozejrzeć się za profesjonalnym serwisem, który posiada wiedze i doświadczenie. Aby zapewnić najlepszą jakość usługi naszym klientom, do montażu stosujemy jedynie oryginalne wyświetlacze firmy Samsung. Dzięki temu Twój smartfon po naprawie będzie działał jak nowy.

  Zaufaj specjalistom i przekaż nam swój Samsung A50, a my przywrócimy mu pełną funkcjonalność. Czas realizacji wymiany ekranu to zaledwie 2 godziny. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny termin na naszej stronie lub skontaktujesz się z wybranym serwisem.

  Wymiana baterii Samsung A50

  Sprawna bateria w telefonie to podstawa do wygodnego korzystania z urządzenia. Jej uszkodzenie znacznie skróci czas pracy na jednym ładowaniu, a w krytycznych sytuacjach nawet uniemożliwi jakiekolwiek działanie telefonu. Warto rozważyć wymianę batetii w Samusng A50 już przy pierwszych objawach wskazujących na to, że coś się dzieje z naszym akumulatorem.

  W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z oryginalnych ogniw zapewniając przy tym najwyższą jakość usługi w przystępnej cenie. Rezerwując termin naprawy na naszej stronie skracasz jej czas realizacji do niezbędnego minimum. Wymiana baterii w Samsung A50 następuje od ręki w przeciągu 30 minut.

  Wymiana tylnej klapki Samsung A50

  Rozbita klapka w Samsung A50 stanowi poważne zagrożenie dla podzespołów urządzenia. Tego typu uszkodzenie zmniejsza szczelność telefonu przez co jest on podatny na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne takie jak woda czy kurz. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu Pan Szybka, który wymieni tylną klapkę szybko i sprawnie. Pozwoli to na przywrócenie pełnej szczelności urządzenia i zabezpieczy komponenty przed potencjalnymi usterkami.

  Dzięki zastosowaniu oryginalnych części w telefonie Samsung A50, plecki smartfonu będą idealnie spasowane, tak aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo Twojego urządzenia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A50 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.