Serwis Samsung A50

Naprawa Samsung A50

Szukasz miejsca, w którym profesjonalnie zajmą się naprawą Twojego Samsung A50? Sprawdź ofertę Pan Szybka – topowego serwisu pogwarancyjnego smartfonów marki Samsung. Zajmujemy się nie tylko wymianą uszkodzonych szybek czy wyświetlaczy ale również zapewniamy profesjonalne diagnozy i naprawy pozostałych komponentów i układów płyty głównej.

Samsung A50 naprawisz stacjonarnie w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Jeśli nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście to zachęcamy do skorzystania z usługi naprawy wysyłkowej w całej Polsce.

serwis samsung a50

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A50?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A50

  Wymiana szybki w smartfonie Samsung A50 zaliczana jest do najczęściej wykonywanych napraw z serwisach pogwarancyjnych. Tego typu uszkodzenie wpływa na wygodne korzystanie z urządzenia oraz zwiększa ryzyko zniszczenia wyświetlacza przy ponownym upadku. Aby temu zapobiec zalecamy naprawę w profesjonalnej placówce Pan Szybka, gdzie szybko i sprawnie wymienimy zbitą szybkę na nową.

  Jeśli nie jesteś pewien czy w Twoim Samsung A50 wystarczy wymienić samą szybkę czy cały ekran, przyjdź na darmową ekspertyzę wstępną. Nasi specjaliści dokładnie obejrzą urządzenie i stwierdzą do jakiej usługi zakwalifikować sprzęt. Pamiętaj, że na wszystkie naprawy zapewniamy 3-miesiące gwarancji i wsparcia serwisowego.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A50

  Decydując się na wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung A50, warto rozejrzeć się za profesjonalnym serwisem, który posiada wiedze i doświadczenie. Aby zapewnić najlepszą jakość usługi naszym klientom, do montażu stosujemy jedynie oryginalne wyświetlacze firmy Samsung. Dzięki temu Twój smartfon po naprawie będzie działał jak nowy.

  Zaufaj specjalistom i przekaż nam swój Samsung A50, a my przywrócimy mu pełną funkcjonalność. Czas realizacji wymiany ekranu to zaledwie 2 godziny. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny termin na naszej stronie lub skontaktujesz się z wybranym serwisem.

  Wymiana baterii Samsung A50

  Sprawna bateria w telefonie to podstawa do wygodnego korzystania z urządzenia. Jej uszkodzenie znacznie skróci czas pracy na jednym ładowaniu, a w krytycznych sytuacjach nawet uniemożliwi jakiekolwiek działanie telefonu. Warto rozważyć wymianę batetii w Samusng A50 już przy pierwszych objawach wskazujących na to, że coś się dzieje z naszym akumulatorem.

  W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z oryginalnych ogniw zapewniając przy tym najwyższą jakość usługi w przystępnej cenie. Rezerwując termin naprawy na naszej stronie skracasz jej czas realizacji do niezbędnego minimum. Wymiana baterii w Samsung A50 następuje od ręki w przeciągu 30 minut.

  Wymiana tylnej klapki Samsung A50

  Rozbita klapka w Samsung A50 stanowi poważne zagrożenie dla podzespołów urządzenia. Tego typu uszkodzenie zmniejsza szczelność telefonu przez co jest on podatny na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne takie jak woda czy kurz. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu Pan Szybka, który wymieni tylną klapkę szybko i sprawnie. Pozwoli to na przywrócenie pełnej szczelności urządzenia i zabezpieczy komponenty przed potencjalnymi usterkami.

  Dzięki zastosowaniu oryginalnych części w telefonie Samsung A50, plecki smartfonu będą idealnie spasowane, tak aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo Twojego urządzenia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A50 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.