serwis iphone 6s plus

Serwis iPhone 6s Plus

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Apple iPhone 6S PLUS? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie iPhone 6S PLUS.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 6s Plus?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  iPhone 6s Plus

  Specyfikacja iPhone 6 Plus

  iPhone 6 Plus to telefon, który jest nieco większy od swojego. Producent umieścił w nim 5,5’ calowy ekran o rozdzielczości Full HD, który dzięki większej przekątnej miał nadać urządzeniu bardziej multimedialny charakter. Smartfon wchodząc na rynek, wyróżniał się też wydajnym, 64-bitowym procesorem Apple A8, oraz nową wersją systemu iOS, która była nie tylko wydajna, ale zapewniała też bardzo dużą stabilność. Model ten posiadał też czytnik linii papilarnych. Dodatkowo model ten zawierał moduły łączności NFC oraz LTE. iPhone 6 Plus pozwalał cieszyć się też dobrą kamerą z optyczną stabilizacją obrazu. Z tego modelu wciąż korzysta bardzo wielu użytkowników, co tylko potwierdza jego wysoką jakość wykonania.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone 6S PLUS

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu iPhone 6S PLUS należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi będzie zależał jednak od rodzaju oraz zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w iPhone 6S PLUS. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w iPhone 6S PLUS

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to podstawa. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia możemy doprowadzić znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w iPhone 6S PLUS na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone 6S PLUS

  Jeśli nosisz telefon bez pokrowca lub korzystasz ze źle dopasowanego etui, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w iPhone 6S PLUS może zostać porysowana, a nawet uszkodzona. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu iPhone 6S PLUS

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu iPhone 6S PLUS. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.