Serwis Xiaomi POCO X5 Pro 5G

Naprawa Xiaomi POCO X5 Pro 5G

Wybierz serwis Xiaomi Pan Szybka i ciesz się naprawionym smartfonem Xiaomi POCO X5 Pro 5G nawet tego samego dnia! Wykonujemy naprawy zgodnie z najwyższymi standardami, bo wiemy, że telefon to najważniejsze urządzenie każdego klienta.

Wykonujemy naprawy Xiaomi takich komponentów jak szybka, wyświetlacz, bateria, złącze ładowania, klapka tylna oraz inne naprawy związane z płytą główną smartfona. Po każdej naprawie oferujemy 3 miesiące gwarancji. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych hurtowni, które zaopatrują nas w wysokiej jakości części zamienne oraz oryginalne.

Zarezerwuj wizytę na naszej stronie lub skontaktuj się telefonicznie. Posiadamy serwisy w Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku. Możesz także skorzystać z darmowego kuriera lub wstępnej diagnozy telefonu Xiaomi.

telefon xiaomi poco x5 pro 5g

Cennik napraw Xiaomi POCO X5 Pro 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi POCO X5 Pro 5G

  Wymiana szybki w Xiaomi POCO X5 Pro 5G może być kluczową naprawą, szczególnie gdy ekran ulegnie uszkodzeniu wskutek upadku lub przypadkowego uszkodzenia mechanicznego. Dzięki naszemu zaawansowanemu sprzętowi i wysokiej jakości częściom zapewniamy profesjonalną usługę wymiany szybki, która przywraca Twojemu telefonowi pierwotną estetykę i ochronę.

  Wymiana szybki polega na demontażu uszkodzonego, rozbitego szkła ekranu, które, jeśli nie zostanie względnie szybko wymienione, może doprowadzić do uszkodzenia matrycy wyświetlacza. Jest to zatem istotna naprawa, ponieważ pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wymiana szybki Xiaomi POCO X5 Pro 5G przywróci funkcjonalność twojego urządzenia i zapewni jego bezpieczeństwo.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi X5 Pro 5G

  Niezależnie od tego, czy Twój telefon ucierpiał w wyniku upadku, czy też ekran zaczął wykazywać problemy z wyświetlaniem obrazu, nasz zespół doświadczonych techników zadba o szybką i skuteczną wymianę wyświetlacza Xiaomi.

  Wymiana wyświetlacza to złożony proces. Wymaga on precyzji i odpowiednich narzędzi serwisowych, dlatego też oferujemy usługę, która gwarantuje nie tylko sprawność urządzenia, ale również bezpieczeństwo podczas procesu naprawy. Dzięki naszym wysokiej jakości częściom zamiennym oraz fachowej obsłudze, Twój Xiaomi POCO X5 Pro odzyska pełnię swoich możliwości w krótkim czasie.

  W naszym serwisie Xiaomi stawiamy na profesjonalizm i satysfakcję klienta. Dlatego też zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą nie tylko samą wymianę wyświetlacza Xiaomi, ale także testowanie funkcjonalności urządzenia po naprawie. Naszym celem jest zapewnienie Ci spokojnej głowy i pewności, że Twój telefon będzie działał bez zarzutu po opuszczeniu naszego serwisu.

  Wymiana baterii Xiaomi POCO X5 Pro 5G

  Wymiana baterii w Xiaomi POCO X5 Pro może być kluczowym krokiem w przywróceniu pełnej wydajności i długotrwałego użytkowania smartfona. Jeśli zauważasz, że pojemność baterii Twojego urządzenia spada, a czas pracy na jednym ładowaniu znacznie się skraca, może to być sygnał, że czas na wymianę baterii.

  W naszym serwisie oferujemy profesjonalną wymianę baterii w Xiaomi POCO X5 Pro, dzięki czemu Twój telefon będzie ponownie działał sprawnie i będzie gotowy sprostać Twoim codziennym wymaganiom. Nasz doświadczony zespół techników zapewni Ci szybką i skuteczną naprawę, używając tylko wysokiej jakości części zamiennych, aby zagwarantować długotrwałą wydajność i bezpieczeństwo Twojego urządzenia.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi POCO X5 Pro 5G

  Wymiana klapki w Xiaomi POCO X5 Pro 5G może być niezbędna w przypadku uszkodzenia, zarysowań lub zużycia związanych z codziennym użytkowaniem. Zniszczona klapka może być nie tylko kłopotliwa estetycznie, ale także prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów telefonu lub utraty wodoszczelności, jeśli taka funkcja była pierwotnie zapewniona.

  Nasz wykwalifikowany zespół techników ma doświadczenie i umiejętności, aby szybko i sprawnie wymienić plecki w Twoim Xiaomi POCO X5 Pro. Stosujemy tylko wysokiej jakości części oryginalnych Xiaomi, aby zapewnić pełną zgodność i bezpieczeństwo działania urządzenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój telefon będzie wyglądał i działał jak nowy po naszej interwencji.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi POCO X5 Pro 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.