Serwis Xiaomi Redmi Note 10

Naprawa Xiaomi Redmi Note 10

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Redmi Note 10? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Redmi Note 10 na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Redmi Note 10.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Redmi Note 10 i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi redmi note 10

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Redmi Note 10?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Redmi Note 10

  Xiaomi Redmi Note 10 to smartfon z nowej rodziny budżetowej Xiaomi. Cechuje się przede wszystkim wyświetlaczem OLED 6,43″ o rozdzielczości FullHD+ z odświeżaniem 60Hz, który w przypadku serii Redmi jest nowością. Pracę telefonu zapewnia procesor Qualcomm Snapdragon 678, 4GB pamięci RAM oraz system operacyjny Android 11. Xiaomi Redmi Note 10 posiada pojemną baterię 5000mAh, co przekłada się na długi czas pracy urządzenia. Model ten wspiera technologię NFC oraz system rozpoznawania twarzy.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Redmi Note 10. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 10

  Najczęstsze naprawy w Xiaomi Redmi Note 10, jakie dla Was wykonujemy to wymiana szybki i wyświetlacza. Wymiana szybki to zabieg polegający na demontażu szkła zabezpieczającego wyświetlacz i montażu nowego. Proces ten jest tańszy ale paradoksalnie trudniejszy od wymiany wyświetlacza. Konieczność wymiany wyświetlacza zależy od zakresu uszkodzenia urządzenia. Jeśli ekran nieodpowiednio reaguje na dotyk, widnieją na nim martwe piksele lub nie wyświetla treści. konieczna będzie jego wymiana.

  Wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 10

  Wymiana baterii to usługa, którą wykonujemy w godzinę. Jest to komponent szczególnie ważny ze względu na jego zastosowanie, czyli utrzymanie żywotności naszego urządzenia na jednym ładowaniu. Producent gwarantuje, że bateria powinna pozostać sprawna przez pierwsze dwa lata użytkowania. Jeśli zauważyłeś, że bateria w twoim Xiaomi Redmi Note 10 szybko się rozładowuje lub nawet doprowadza do wyłączenia urządzenia, powinieneś rozważyć jej wymianę.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Redmi Note 10

  Jeśli nie korzystasz z etui lub pokrowca, możesz doprowadzić do porysowania, a co najgorsze, do uszkodzenia tylnej pokrywy twojego telefonu. Klapka baterii odpowiedzialna jest nie tylko za wygląd urządzenia, ale także za jego bezpieczeństwo. Odpowiada za odprowadzanie ciepła z urządzenia oraz zapewnia ochronę przez kurzem, pyłami czy wodą. Dlatego też w przypadku uszkodzenia klapki baterii zalecamy jej wymianę.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Redmi Note 10

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Redmi Note 10. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Redmi Note 10 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.