Serwis Apple Watch Series 7

Naprawa Apple Watch Series 7

Serwis Pan Szybka oferuje profesjonalną naprawę Apple Watch 7. Nasza specjalność to wymiana zbitej szybki. Dzięki nabytemu doświadczeniu realizujemy usługi na najwyższym poziomie. Przekazując nam swoje urządzenie, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby konać naprawę jak najszybciej.

Możesz dostarczyć swój Apple Watch 7 do jednego z naszych punktów serwisowych. Znajdziesz nas w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Możesz również skorzystać z naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju.

wymiana szybki w apple watch 7

Cennik napraw Apple Watch Series 7

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Apple Watch 7

  Apple Watch Series 7 to przede wszystkim smartwatch dla osób, które traktują swój zegarek jako uzupełnienie swojego telefonu. Model ten został zaprezentowany tego samego roku co modele Apple IPhone 12. Podczas konferencji akcentowano przede wszystkim zmianę w rozmiarze wyświetlacza względem poprzedniej serii. Apple Watch 7 pozwala na odczytanie 50% więcej treści niż w przypadku Series 6. Dodatkowo ekran Retina OLED jest jaśniejszy o 70% i nadal wspierany technologią always on display. W Apple Watch 7 bezpieczeństwo zapewnia wodoodporność WR50, odporny na pęknięcia ekran oraz ochrona przed pyłem i kurzem IP67. Dzięki procesorowi S7 oraz systemowi watchOS 8.0 zegarek stanowi numer jeden wśród smartwatchy na rynku pod względem wydajności i płynności.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w Apple Watch Series 7. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki Apple Watch 7

  Wyróżniamy się na rynku dzięki naszym niezawodnym rozwiązaniom i wyjątkowej ofercie. Gwarantujemy ekspresową wymianę szybki, abyś mógł cieszyć się swoim Apple Watch 7 jeszcze tego samego dnia. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości, korzystając tylko z części najwyższej jakości, które zapewniają pełną kompatybilność i niezawodność Twojego urządzenia.

  Nasza firma może poszczycić się szerokim doświadczeniem w naprawie urządzeń Apple, w tym Apple Watch. Nasi wykwalifikowani pracownicy dbają o każdy szczegół, zapewniając, że Twoje urządzenie jest w dobrych rękach. Dostępność to dla nas priorytet – oferujemy Ci wygodne opcje skontaktowania się z nami oraz umówienia wizyty lub skorzystania z naszej usługi wysyłkowej.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w Apple Watch Series 7?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w Apple Watch Series 7? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim smartwatchu? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Apple Watch Series 7 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.