wymiana szybki apple watch

Serwis Apple Watch Series 7

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego smartwatcha Apple Watch Series 7? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę oraz naprawimy inne usterki w twoim smartwatchu.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Apple Watch Series 7?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie jednego wyniku

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Apple Watch Series 7

  Specyfikacja Apple Watch 7

  Apple Watch Series 7 to przede wszystkim smartwatch dla osób, które traktują swój zegarek jako uzupełnienie swojego telefonu. Model ten został zaprezentowany tego samego roku co modele Apple IPhone 12. Podczas konferencji akcentowano przede wszystkim zmianę w rozmiarze wyświetlacza względem poprzedniej serii. Apple Watch 7 pozwala na odczytanie 50% więcej treści niż w przypadku Series 6. Dodatkowo ekran Retina OLED jest jaśniejszy o 70% i nadal wspierany technologią always on display. W Apple Watch 7 bezpieczeństwo zapewnia wodoodporność WR50, odporny na pęknięcia ekran oraz ochrona przed pyłem i kurzem IP67. Dzięki procesorowi S7 oraz systemowi watchOS 8.0 zegarek stanowi numer jeden wśród smartwatchy na rynku pod względem wydajności i płynności.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w Apple Watch Series 7. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w Apple Watch Series 7?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w Apple Watch Series 7? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim smartwatchu? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.