Wymiana wyświetlacza Apple Watch

Po upadku zegarka nie masz pewności, czy wyświetlacz w Apple Watchu jest uszkodzony? Skontaktuj się z naszym serwisem w celu bezpłatnej diagnozy. Wykonujemy wymianę wyświetlacza Apple Watch dla wszystkich modeli. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania i oryginalne podzespoły. Wybierz usługę Apple Watch wymiana wyświetlacza poniżej, zgłoś się do nas lub wybierz naprawę wysyłkową i ciesz się swoim smartwatchem już nawet po kilku godzinach!
Do każdej naprawy otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

rozbity apple watch profesjonalna naprawa w serwisie pan szybka

Cennik wymiany wyświetlacza Apple w telefonie Watch

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana wyświetlacza Apple Watch - Profesjonalny serwis Apple Pan Szybka

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Na wstępie przeprowadzimy szczegółową diagnozę urządzenia pod kątem występowania usterki. Następnie na jej podstawie sporządzimy kartę przyjęcia, która będzie zawierać informacje na temat kosztów naprawy oraz szacunkowego czasu potrzebnego do jej wykonania.

  2. Wymiana wyświetlacza w zegarku Apple Watch

  Na początku procesu wymiany ekranu w zegarkach Apple, rozpoczynamy od demontażu uszkodzonego wyświetlacza i dokładnego usunięcia pozostałości kleju z ramki urządzenia. Następnie możemy bezpiecznie zamontować nowy wyświetlacz, przy użyciu przygotowanych uprzednio uszczelek.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po naprawie, urządzenie jest poddawane szeregowi testów, które mają na celu sprawdzenie jego poprawnego funkcjonowania oraz wykluczenie ewentualnych dodatkowych uszkodzeń. Jeśli Apple Watch przejdzie pozytywnie testy, otrzymasz informację o możliwości odbioru sprzętu.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Traktujemy każdą usługę z profesjonalizmem i dbamy o nią z należytą starannością. Dlatego, jeśli jesteś zadowolony z wykonanej naprawy, serdecznie zachęcamy do zostawienia komentarza na naszej wizytówce Google. Cenimy sobie każdą opinię!

  ekran apple watch naprawa

  Wymiana wyświetlacza Apple Watch

  Do najczęstszej usterki Apple Watch zaliczamy wymianę szybki z uwagi na rozmiar ekranu, który jest mniej podatny na uszkodzenia. Niestety zdarza się, że w przypadku nieszczęśliwego wypadku zostaje również uszkodzony wyświetlacz Apple Watch. Należy zatem wymienić cały moduł wyświetlacza, aby przywrócić pełne działanie urządzenia.

  W serwisie Pan Szybka wymiana wyświetlacza Apple Watch to szybka i prosta procedura, którą jesteśmy w stanie wykonać tego samego dnia po uprzednim zarezerwowaniu wizyty. Nie zwlekaj z naprawą! Uszkodzony i rozbity wyświetlacz może doprowadzić do zalania komponentów wewnątrz zegarka.

  Czy warto wymienić wyświetlacz w Apple Watch

  Apple Watch to najbardziej rozbudowane zegarki elektroniczne dostępne na rynku. Ich funkcjonalności nie tylko pozwalają nam na pracę oraz rozrywkę, ale także wspierają w obserwowaniu naszego zdrowia. Wyświetlacz urządzenia to najważniejszy komponent smarwatcha, zaraz po płycie głównej. Uszkodzony wyświetlacz Apple Watch uniemożliwia korzystanie z urządzenia, która zazwyczaj często zastępuje nam telefon komórkowy.

  Warto wymienić wyświetlacz w Apple Watch ze względu na jego konkurencyjną cenę względem kupna nowego. Wymiana wyświetlacza to koszt mniej niż połowy urządzenia, dlatego też nie warto przepłacać kupując nowy zegarek. Wykonując usługę w serwisie Pan Szybka masz pewność, że zostawiasz urządzenie w dobrych rękach. Posiadamy wyłącznie oryginalne wyświetlacze od Apple.

  wymiana wyświetlacza w zegarkach apple watch

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Szybka wymiana ekranu Apple Watch

  Wymiana wyświetlacza Apple Watch nie potrwa dłużej niż kilka godzin. Zdiagnozowanie, czy wyświetlacz jest uszkodzony nie zajmuje dużo czasu. Jeśli na wyświetlaczu widnieją zielone pasy lub ekran kompletnie nie reaguje, wniosek jest jeden. Należy wymienić ekran korzystając z profesjonalnych narzędzi i wiedzy serwisantów. To wszystko mamy na miejscu! Wymiana ekranu potrwa zaledwie kilka godzin. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na wizytę w jednym z naszych serwisów. Znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

  uszkodzony apple watch

  Wymiana wyświetlacza w iWatchu jest dla nas prostym zabiegiem z uwagi na duże doświadczenie w serwisowaniu sprzętu Apple. Nie zwlekaj z naprawą i odwiedź nas. Na każdą naprawę przyznajemy 3 miesiące gwarancji. Jeśli nieszczęśliwy wypadek zdarzy się ponownie, nie martw się. Wróć do nas, a otrzymasz rabat na usługę.

  Jako doświadczony serwis Apple mamy wielu klientów w całej Polsce. Jeśli niestety nie jesteś w stanie dostarczyć swojego Apple Watcha osobiście, możesz skorzystać z możliwości naprawy wysyłkowej. Nadaj przesyłkę ze swoim urządzeniem do jednego z naszych serwisów w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku i ciesz się naprawionym zegarkiem już kilka dni później.