Serwis Xiaomi POCO X3 Pro

Naprawa Xiaomi POCO X3 Pro

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi POCO X3 Pro? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi POCO X3 Pro na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Xiaomi POCO X3 Pro.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi POCO X3 Pro i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi poco x3 pro

Cennik napraw Xiaomi POCO X3 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi POCO X3 Pro

  W naszym serwisie oferujemy profesjonalną wymianę szybki dla Xiaomi POCO X3 Pro, dzięki której możesz szybko przywrócić pełną funkcjonalność swojego urządzenia. Nasi wykwalifikowani technicy przeprowadzają dokładny demontaż uszkodzonej szybki, a następnie starannie oczyszczają powierzchnię ekranu. Nowa szybka jest montowana precyzyjnie i z użyciem wysokiej jakości części zamiennych, aby zapewnić nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i niezawodność naprawy.

  Po zakończeniu procesu wymiany, dokładnie testujemy telefon, aby upewnić się, że wszystkie funkcje działają poprawnie. Dzięki naszej usłudze, twój Xiaomi POCO X3 Pro będzie gotowy do dalszego użytkowania, z odnowionym ekranem i pełną wydajnością.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO X3 Pro

  W naszym serwisie specjalizujemy się w profesjonalnej wymianie wyświetlacza Xiaomi POCO X3 Pro, aby przywrócić pełną funkcjonalność Twojego urządzenia. Proces wymiany wyświetlacza rozpoczynamy od precyzyjnego demontażu uszkodzonego ekranu, dbając o każdy detal, aby uniknąć dodatkowych problemów. Następnie dokładnie oczyszczamy miejsce montażowe, usuwając wszelkie pozostałości kleju i zanieczyszczeń. Jeśli zauważysz plamy lub pasy na ekranie, prawdopodobnie jest to uszkodzenie wyświetlacza. Konieczna będzie zatem jego wymiana.

  Nowy montowany przez nas wyświetlacz jest oryginalny, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także niezawodność i trwałość naprawy. Nasz doświadczony zespół techników dokładnie montuje nowy wyświetlacz, zapewniając idealne dopasowanie i sprawne działanie. Po zakończeniu wymiany wyświetlacza Xiaomi, dokładnie testujemy urządzenie, aby upewnić się, że wszystkie funkcje działają poprawnie.

  Wymiana baterii Xiaomi POCO X3 Pro

  Usługa wymiany baterii dla telefonu Xiaomi POCO X3 Pro przywróci mu pełną wydajność i dłuższy czas działania. Gdy zauważasz, że bateria Twojego urządzenia szybko się wyczerpuje, a czas pracy na jednym ładowaniu jest znacząco krótszy niż kiedyś, wymiana baterii Xiaomi może być konieczna.

  Nasi wykwalifikowani technicy przeprowadzają dokładną diagnozę, aby ustalić stan baterii i ewentualne problemy z jej działaniem. Następnie starannie demontowana jest stara bateria, a miejsce montażowe jest dokładnie oczyszczane. Nowa, oryginalna bateria Xiaomi, która jest używana do wymiany, jest wysokiej jakości oraz zapewnia długotrwałe użytkowanie i niezawodność.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi POCO X3 Pro

  Klapka baterii Xiaomi X3 Pro to nie tylko element wizualny, ale również ważny element ochrony, dlatego jej wymiana może być konieczna, gdy zauważysz uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia lub zarysowania. Nasi doświadczeni technicy przeprowadzają precyzyjny demontaż uszkodzonej klapki, dbając o każdy detal, aby uniknąć dodatkowych problemów. Następnie montują nową klapkę, starannie dopasowując ją do urządzenia i zapewniając idealne zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi.

  Twój Xiaomi POCO X3 Pro odzyskuje nie tylko nowy wygląd, ale również dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Dzięki naszej usłudze, możesz cieszyć się swoim urządzeniem bez obaw o jego stan techniczny i estetyczny.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi POCO X3 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.