Serwis Xiaomi POCO X3 Pro

Naprawa Xiaomi POCO X3 Pro

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi POCO X3 Pro? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi POCO X3 Pro na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi POCO X3 Pro.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi POCO X3 Pro i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi poco x3 pro

Cennik napraw Xiaomi POCO X3 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi POCO X3 Pro

  Xiaomi POCO X3 Pro to król wśród klasy średniej. Seria POCO nie raz pokazała, że w swojej półce cenowej deklasuje inne urządzenia. POCO X3 Pro wyposażony jest w świetny procesor Snapdragon 860, pamięć RAM 8GB oraz pojemną baterię 5160mAh. Dzięki takiej specyfikacji telefon wydajnością przypomina telefony klasy premium. Do tego pamięć użytkowa rzędu 256GB pozwoli na przechowywanie bardzo dużej ilości plików. Za wyświetlanie obrazu odpowiada ekran IPS TFT 6.67″. Telefon posiada oczywiście funkcję NFC.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi POCO X3 Pro. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi POCO X3 Pro

  Naprawy, które wykonujemy najczęściej to wymiana szybki oraz wyświetlacza. W przypadku wymiany szybki, jest to naprawa tańsza, ale bardziej skomplikowana. Polega na odseparowaniu uszkodzonej szybki od wyświetlacza oraz montażu nowej. Używamy do tego specjalistycznych narzędzi. Wymiana samej szybki jest możliwa w przypadku, kiedy wyświetlacz jest sprawny. Niestety, jeśli wyświetlacz jest uszkodzony, nie reaguje na dotyk lub kompletnie nie wyświetla treści – konieczna będzie jego wymiana. W naszym serwisie wymienisz wyświetlacz na oryginalny lub zamienny najlepszej jakości.

  Wymiana baterii w Xiaomi POCO X3 Pro

  Kondycja baterii to jedna w najważniejszych aspektów naszego telefonu. Szybko wyczerpujący się smartfon potrafi zirytować niejednego. Oryginalna bateria producenta powinna pozostać sprawna przez pierwsze dwa lata użytkowania. Niestety zdarzają się przypadki, że przez nadmierną eksploatację bateria wyczerpuje się szybciej. Jeżeli zauważysz spadek kondycji twojego urządzenia, powinieneś rozważyć jej wymianę. W naszym serwisie wymienimy twoją baterię w niecałą godzinę.

  Wymiana klapki baterii w Xiaomi POCO X3 Pro

  Tylna klapka to istotny element naszego telefonu z dwóch względów. Pierwszy to oczywiście aspekt wizualny. Lubimy kiedy nasz telefon wygląda dobrze. Drugim ważnym zastosowaniem klapki jest ochrona urządzenia przed działaniem czynników zewnętrznych. Woda, pył czy kurz mogą doprowadzić do uszkodzenia komponentów smartfona. W przypadku uszkodzenia klapki baterii w twoim Xiaomi POCO X3 Pro powinieneś rozważyć jej wymianę na nową.

  Diagnoza telefonu Xiaomi POCO X3 Pro

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi POCO X3 Pro. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi POCO X3 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.