serwis iphone 5s

Serwis iPhone 5s/5c

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Apple iPhone 5S/5C? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie iPhone 5S/5C.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 5s/5c?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  iPhone 5s/5c

  Specyfikacja iPhone 5S

  iPhone 5S to model, którego z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Telefon ten cieszył się niezwykle dużą popularnością i sprawił, że wiele osób na stale pokochało produkty marki Apple. To z pewnością jedno z najbardziej kultowych urządzeń. Model iPhone 5S wyróżniał się nowym 64-bitowym procesorem o wysokiej wydajności. To sprawiało, że użytkownicy tego urządzenia nie musieli martwić się o działanie różnych programów, czy gier. Telefon posiada 8 Mpx aparat, który nagrywa filmu w jakości Full HD. Zapewnia też odblokowywanie urządzenia przy pomocy czytnika linii papilarnych.

  Specyfikacja iPhone 5C

  iPhone 5C to smartfon, który pojawił się na rynku w 2013 roku. Waży jedynie 132 gramy i ma poręczne wymiary 124,4 x 59,2 x 9 mm. Posiada ekran o przekątnej 4 cale, co sprawia, że bardzo łatwo obsługuje się go tylko jedną ręką. Swoim użytkownikom zapewniał aparat 8 MP oraz 1 GB pamięci RAM. Pracuje dzięki procesorowi Dual-Core 1,3 GHz i dostępny był w następujących wersjach pamięci: 8, 16 i 32 GB.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone 5S/5C

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu iPhone 5S/5C należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi będzie zależał jednak od rodzaju oraz zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w iPhone 5S/5C. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w iPhone 5S/5C

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to podstawa. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia możemy doprowadzić znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w iPhone 5S/5C na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone 5S/5C

  Jeśli nosisz telefon bez pokrowca lub korzystasz ze źle dopasowanego etui, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w iPhone 5S/5C może zostać porysowana, a nawet uszkodzona. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu iPhone 5S/5C

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu iPhone 5S/5C. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.