serwis iphone 8 plus

Serwis iPhone 8 Plus

Wybierając serwis dla twojego telefonu iPhone 8 Plus zależy Ci przede wszystkim na szybkiej naprawie. Pan Szybka wykona usługę w kilka godzin, abyś mógł cieszyć się swoim telefonem tego samego dnia. Wykonamy dla Ciebie wymianę szybki, wyświetlacza, baterii oraz naprawę innych usterek oraz zapewnimy 3-miesięczną gwarancję. Sprawdź naszą ofertę poniżej.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 8 Plus?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  iPhone 8 Plus

  Specyfikacja iPhone 8 Plus

  iPhone 8 Plus to większy brat dla modelu 8, który od początku mógł pochwalić się wprowadzeniem ważnych zmian. Duży wyświetlacz o rozmiarze 5,5’ i rozdzielczości 1920x1080 zapewniał bardzo fajne wrażenia podczas przeglądania zdjęć i wideo. Model ten posiadał szklaną obudowę, która sprawiała, że telefon niezwykle dobrze się prezentował. Zapewniał też bardzo odświeżoną stylistykę, która pozwoliła mu nie tylko wyróżnić się wśród konkurencji, ale również zastosować technologię bezprzewodowego ładowania. Pracował pod kontrolą iOS 11, który cieszył się świetną optymalizacją. Za działanie telefonu odpowiada 6-rdzeniowy procesor Apple X11 Bionic z zaawansowanym układem graficznym, który zapewnia niezwykle płynne działanie oraz umożliwia wykonywanie nawet bardzo wymagających zadań. iPhone 8 Plus posiada bardzo smukłe ramki. Dodatkowo użytkownicy tego modelu mogą cieszyć się zaawansowanym aparatem 2x12 Mpix, który zapewnia nie tylko świetne zdjęcia, ale i pozwala na zapisywanie wideo w 4K z 60 fps.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone 8 PLUS

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu iPhone 8 PLUS należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi będzie zależał jednak od rodzaju oraz zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w iPhone 8 PLUS. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w iPhone 8 PLUS

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to podstawa. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia możemy doprowadzić znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w iPhone 8 PLUS na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone 8 PLUS

  Jeśli nosisz telefon bez pokrowca lub korzystasz ze źle dopasowanego etui, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w iPhone 8 PLUS może zostać porysowana, a nawet uszkodzona. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu iPhone 8 PLUS

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu iPhone 8 PLUS. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.