Serwis Samsung A23 5G

Naprawa Samsung A23 5G

Uszkodzenie Samsung A23 5G może nadarzyć się niespodziewanie. Warto jednak pamiętać, że profesjonalne serwisy takie jak Pan Szybka oferują szybką i sprawną naprawę na miejscu. Jeśli masz do czynienia z rozbitą szybką, zniszczonym wyświetlaczem, wadliwą baterią lub innym problemem w telefonie, zapraszamy do naszej placówki. Nasi technicy przeprowadzą diagnozę wstępną aby zweryfikować zakres usterki i poinformują Cię o potencjalnych kosztach naprawy.

telefon samsung a23 5g

Cennik napraw Samsung A23 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A23 5G

  Rozbita szybka wyświetlacza to najczęstsza naprawa wykonywana w naszym serwisie. Proces wymiany szybki nazywamy regeneracją. Polega ona na demontażu uszkodzonej, stłuczonej szyby, a następnie wklejeniu nowej, wysokiej jakości szyby do korpusu telefonu. Naprawa zajmuje kilka godzin i wykonywana jest w najwyższym standardach jakości. Korzystamy z profesjonalnych maszyn naprawczych, a dzięki profesjonalizmowi naszych serwisantów, naprawa przechodzi bez przeszkód.

  Zaletą naprawy wymiany szybki Samsung A23 5G jest fakt, że wymieniana zostaje sama szybka, a oryginalny wyświetlacz pozostaje. Daje to zatem dużą oszczędność przy naprawie po stronie klienta. Do każdej wymiany szybki przyznajemy 3 miesiące gwarancji na usługę.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A23 5G

  Przy niefortunnym upadku nawet z niewielkiej wysokości wyświetlacz może się uszkodzić, doprowadzając do uniemożliwienia lub utrudnienia korzystania ze smartfona. Jeśli zauważysz, że po upadku, na wyświetlaczu pojawiły się pasy lub plamy, a dotyk nie działa, to należy wymienić wyświetlacz na nowy. W serwisie Pan Szybka wymienimy uszkodzony wyświetlacz na nowy, oryginalny komponent Samsunga.

  Czas realizacji wymiany wyświetlacza wynosi nawet godzinę, tego samego dnia. Przed naprawą warto zarezerwować naprawę – zamówimy niezbędne części i poinformujemy Cię, jeśli tylko dotrą do naszej placówki. Do każdej naprawy przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung A23 5G

  Szybko rozładowująca się bateria może wyprowadzić z równowagi niejednego użytkownika smartfonów. Problemy z kondycją baterii objawiają się przede wszystkim przez niewłaściwe ładowanie smartfona (pozostawianie telefonu na całą noc w ładowarce), korzystanie z nieodpowiednich akcesoriów ładujących lub wada fabryczna baterii.

  Uszkodzona bateria może napuchnąć, powodując uszkodzenie klapki, wyświetlacza lub innych komponentów smartfona, dlatego ważne, aby wymienić baterię jak najszybciej. Unikniesz tym samym dodatkowych kosztów związanych z niespodziewanymi naprawami innych komponentów.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung A23 5G

  Wymiana klapki baterii to usługa, która przywróci twojemu smartfonowi nie tylko aspekt wizualny, ale także zabezpieczy twój telefon przed zagrożeniami zewnętrznymi. Uszkodzona klapka staje się nieszczelna, co może doprowadzić do negatywnego działania czynników zewnętrznych, takich jak woda czy kurz. Dodatkowo, klapka baterii odpowiedzialna jest za poprawne odprowadzanie ciepła z urządzenia, dlatego po jej uszkodzeniu warto rozważyć jej wymianę na nową. Zniweluje to dodatkowe koszty związane z naprawą innych podzespołów smartfona.

  W serwisie Pan Szybka wykonamy dla Ciebie wymianę klapki tego samego dnia. Naprawa potrwa kilkanaście minut, więc nie będziesz rozstawać się z telefonem na długi czas. Do naprawy przyznajemy 3 miesiące gwarancji. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części serwisowych Samsung.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A23 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.