wymiana szybki iphone 13 mini

Serwis iPhone 13 mini

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Apple iPhone 13 mini? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie iPhone 13 mini.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 13 mini?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  iPhone 13 mini

  Specyfikacja iPhone 13 mini

  Zaprezentowany jesienią 2021 roku iPhone 13 mini to najmniejszy smartfon z rodziny iPhone 13. Wyróżnia się rozmiarem wyświetlacza 5,4 cala, co czyni go naprawdę smukłym i wygodnym w użytkowaniu jedną ręką smartfonem. Pracę urządzenia zapewnia oczywiście najnowszy procesor od Apple. Mowa tu o sześciordzeniowym Apple A15 Bionic wspomaganym 4GB pamięci RAM. Dodatkowym atutem urządzenia jest fakt, że najmniejsza wersja pamięciowa to 128GB, co daje nam naprawdę sporo miejsca na przechowywanie danych. iPhone 13 mini posiada dwa obiektywy aparatu, co wydawałoby się sporym zaskoczeniem z uwagi na półkę cenową smartfon, natomiast ogniwa te świetnie sobie radzą dzięki wspomaganiu algorytmów obliczeniowych najwyższej jakości. Telefon posiada baterię o pojemności 2406mAh, która wystarcza na conajmniej jeden pełny dzień użytkowania. Telefon posiada również ładowanie indukcyjne MagSafe oraz wspiera technologię 5G.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone 13 mini

  Do najczęściej wykonywanych napraw w serwisie zalicza się wymianę szybki oraz wymianę wyświetlacza w iPhone 13 Mini. Rodzaj naprawy zależy tak naprawdę od zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie doszło do uszkodzenia wyświetlacza, co objawia się najczęściej problemem z dotykiem lub pojawieniem się plam na ekranie, koniecznością będzie jego wymiana na nowy. Natomiast jeśli zniszczeniu uległa jedynie warstwa ochronna, tańszym i lepszym rozwiązaniem będzie wymiana samej rozbitej szybki. Warto wiedzieć, że nie w każdym modelu telefonu jest to możliwe. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj usługi wybrać, chętnie pomożemy i wykonamy dla Ciebie diagnozę urządzenia, by określić zakres uszkodzeń.

  Wymiana baterii w iPhone 13 mini

  Jednym z najważniejszych podzespołów w smartfonie jest bateria. To dzięki niej możemy korzystać z urządzenia przez wiele godzin. W nowym telefonach, bateria powinna pozostać niezawodna przez około dwa lata. Często jednak bywa inaczej, poprzez nadmierną eksploatację możemy doprowadzić do jej uszkodzenia znacznie szybciej. Jeśli zauważysz, że bateria w Twoim iPhone 13 Mini rozładowuje się szybciej niż powinna lub pojawiają się problemy z ładowaniem urządzenia, pomyśl o wymianie starej baterii na nową. W naszym serwisie zrobimy to od ręki w zaledwie godzinę. Jeśli nie wiesz co jest bezpośrednią przyczyną źle działającego smartfona, chętnie pomożemy i wykonamy pełną diagnozę telefonu, by znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone 13 mini

  Korzystanie z telefonu bez pokrowca lub etui może doprowadzić do pogorszenia stanu tylnej klapki w iPhone 13 Mini. W najgorszym wypadku klapka ulegnie zniszczeniu i będzie narażać podzespoły smartfona na uszkodzenia. Ponadto element ten odpowiada za prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia oraz zapewnia wodo i pyło-szczelność. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, jak najszybciej skorzystaj z usługi wymiany tylnej klapki, by zapewnić estetykę oraz bezpieczeństwo iPhone 13 Mini.

  Diagnoza telefonu iPhone 13 mini

  Jeśli masz problem z działaniem Twojego telefonu, ale nie wiesz jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy urządzenia iPhone 13 Mini. W naszym serwisie dokładnie weryfikujemy wszystkie podzespoły, aby znaleźć źródło problemu. Na tej podstawie możemy określił koszt, jak i czas naprawy. Do naprawy przystąpimy dopiero po Twojej akceptacji.