Serwis iPhone 13 mini

Naprawa iPhone 13 mini

Serwis Apple Pan Szybka to profesjonalna placówka, świadcząca usługi naprawcze telefonów iPhone. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wymianę zbitych szybek, wymianę wyświetlaczy, wymianę baterii oraz wiele więcej. Nie ograniczamy się jedynie do napraw uszkodzeń mechanicznych. Nasi specjaliści chętnie pomogą nawet w przypadku diagnozy po zalaniu czy różnych usterek związanych z oprogramowaniem. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu oraz wiedzy realizujemy usługi na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania nasyzch klientów. Dodatkowo oferujemy możliwość naprawy iPhone 13 Mini wysyłkowo na terenie całego kraju.

wymiana szybki iphone 13 mini

Cennik napraw iPhone 13 mini

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 13 Mini

  Mocny upadek iPhone 13 Mini może skutkować rozbiciem przedniej szybki. Wymiana tego komponentu możliwa jest wyłącznie w przypadku, kiedy wyświetlacz telefonu zachował poprawne działanie. Wymiana samej szybki pozowli zaoszczędzić pieniądze i zachować oryginalnie zamontowany ekran.

  Pan Szybka to idealny wybór, jeśli chcesz aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Nasza placówka posiada niezbędne narzędzia oraz doświadczenie aby rezlizować usługi najwyższej jakości z dbałością o każdy szczegół.

  Proces wymiany szybki polega na separacji warstw ekranu, dzięki temu wyświetlacz telefonu zachowa swoje pierwotne działanie, a Ty będziesz mógł cieszyć się komfortowym korzystaniem z iPhone 13 Mini.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Mini

  Wymiana wyświetlacza w iPhone 13 Mini to usługa, którą wykonujemy w sytuacji, kiedy ekran urządzenia ma problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub jeśli pojawiły się na nim zielone pasy i czarne plamki. Jeśli nie jesteś pewien, czy w Twoim smartfonie będzie konieczna wymiana wyświetlacza, zapraszamy na darmową ekspertyzę w naszym salonie. Nasi technicy zweryfikują zakres usterki oraz przedstawią atrakcyjny kosztorys naprawy.

  Proces wymiany ekranu w iPhone 13 Mini powinien być wykonany przez doświadczonych serwisantów oraz pomocy odpowiednich narzędzi. Ważnym elementem procesu naprawy jest ponowne zaprogramowanie kluczowych funkcji ekranu m.in. funkcji TrueTone.

  Na tle innych serwisów Apple wyróżnia nas fakt, że podczas naprawy nie ingerujemy w dane zapisane na telefonie oraz nie przywracamy go do ustawień fabrycznych. Dzięki temu Twoje pliki są z nami bezpieczne.

  Wymiana baterii iPhone 13 Mini

  Sprawna i wydajna bateria w smartfonie to jedna z najważniejszych komponentów odpowiadająca za czas pracy na urządzeniu. W momencie jej uszkodzenia może pojawić się wiele problemów, przez które komfortowe korzystanie z iPhone 13 Mini będzie niemożliwe. Częstymi objawami, które mogą wskazywać na mocne zużycie ogniwa są szybkie rozładowywanie się telefonu, problemy z jego ładowaniem lub jego całkowity brak. W krytycznych sytuacjach może nawet dojść do spuchnięcia baterii, która zacznie wywierać nacisk na wyświetlacz.

  Aby uniknąć dodatkowych uszkodzeń w iPhone 13 Mini warto rozważyć >wymianę baterii już w momencie pojawienia się pierwszych oznak zużycia akumulatora. W naszym serwisie wymiana zajmuje zazwyczaj niecałe 30 minut!

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 13 Mini

  Rozbite plecki w iPhone 13 Mini wyglądają nieestetycznie przy czym mogą stanowić poważne zagrożenie dla wnętrza urządzenia. Element ten odpowiedzialny jest za szczelność telefonu dlatego jego uszkodzenie może prowadzić do pojawienia się dodatkowych usterek podzespołów.

  Aby tego uniknąć zaleca się jak najszybszą wymianę klapki iPhone 13 Mini w profesjonalnym serwisie Apple takim jak Pan Szybka. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz narzędzia, które są niezbędne do przeprowadzenia jakościowej usługi. Zarezerwuj wizytę w naszym salonie i odbierz gotowe urządzenie jeszcze tego samego dnia!

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 13 Mini

  Twój iPhone 13 Mini ma problem z ładowaniem? Przyczyną może być zabrudzenie portu ładowania. Czyszczenie gniazda lightning zajmuje zaledwie chwilę i nic nie kosztuje. Jeśli dalej będzie występował problem z ładowaniem przystąpimy do profesjonalnej diagnozy urządzenia.

  Wymiana gniazda ładowania w iPhone 13 Mini to szybki proces, który wykonujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Port lightning znajduje się na taśmie FLEX, która wyposażona jest również w inne podzespoły urządzenia. Dlatego ważne jest aby naprawę wykonał profesjonalny serwis Apple, który zadba o bezpieczeństwo pozostałych elementów.

  Wymiana mikrofonu iPhone 13 Mini

  Wymiana mikrofonu w iPhone 13 Mini zawsze jest poprzedzona dokładną diagnozą urządzenia. Komponent ten znajduje się na taśmie FLEX ładowania, która posiada również inne układu odpowiedzialne za poszczególne funkcje telefonu. Dlatego na błędne działanie mikrofonu może wpływać usterka innego elementu.

  Jeśli po dokładnej weryfikacji konieczna będzie wymiana mikrofonu w iPhonie poinformujemy Cię o tym i o kosztach naprawy. Usługę realizujemy zazwyczaj jeszcze tego samego dnia od przyjęcia sprzętu w serwisie. Nasza placówka posiada specjalistyczne narzędzia, które są niezbędne do przeprowadzenia jakościowej naprawy.

  Zarezerwuj wizytę już dziś i spraw, aby Twój rozmówca znowu słyszał Cię głośno i wyraźnie. Na każdą wykonywaną przez nas usługę oferujemy 3 miesiące gwarancji i wsparcia po naprawie.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 13 Mini

  Wymiana głośnika w iPhone 13 Mini to usługa, która powinna być wykonywana przez wyspecjalizowanych techników z doświadczeniem. Komponent ten należy odlutować od górnej taśmy wyświetlacza, na której znajdują się również inne elementy odpowiedzialne między innymi za prawidłowe działanie funkcji Face ID oraz czujniki zbliżeniowe. Nieumiejętna próba naprawy może doprowadzić do pojawienia się dodatkowych usterek, dlatego warto wybrać zaufany serwis Apple Pan Szybka.

  Wymianę głośnika w iPhone to nasza specjalność, dzięki czemu możesz być pewien, że Twój telefon po naprawie będzie działał jak nowy. Jeśli nie wiesz, czy w Twoim urządzeniu konieczna będzie wymiana głośniczka, przyjdź na bezpłatną diagnozę wstępną. Bardzo często problem z cichym dźwiękiem leży po stronie zabrudzonej siateczki osłaniającej głośnik. Czyszczenie potrwa zaledwie chwilę i pozwoli rozwiązać potencjalny problem.

  Wymiana aparatu iPhone 13 Mini

  Twój iPhone 13 Mini robi niewyraźne zdjęcia? Nie musi to od razu oznaczać uszkodzenia obiektywów. Warto w pierwszej kolejności przekazać urządzenie do profesjonalnego serwisu Pan Szybka w celu diagnozy. Możliwe, że przyczyną problemów okaże się zabrudzone lub pęknięte oczko aparatu. Weryfikacja przez naszych specjalistów pozwoli rozwiać wątpliwości co do źródła usterki. Jeśli jednak konieczna będzie wymiana danego komponentu zostaniesz o tym poinformowany oraz przekażemy Ci informację o kosztach naprawy i czasu potrzebnego na jej realizację.

  Wymiana aparatu w iPhone 13 Mini to usługa, którą jesteśmy w stanie wykonać jeszcze tego samego dnia. Wystarczy, że zarezerwujesz wybrany termin na naszej stronie i dostarczysz do nas swoje urządzenie. Możesz również skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 13 Mini

  Brak zasięgu w telefonie mimo tego, że karta SIM znajduje się w urządzeniu? Jest to bardzo rzadki problem spotykający użytkowników iPhone 13 Mini jednak nie należy go w żaden sposób lekceważyć. Powodem tego typu działania może być uszkodzony moduł „Baseband” umiejscowiony na płycie głównej. Jego naprawa wymaga specjalistycznych narzędzi oraz doświadczenia. Dlatego warto powierzyć te zadanie profesjonalnemu serwisowi Apple Pan Szybka.

  Naprawa basebandu pomoże rozwiązać problem z brakiem łączności telefonu. Warto jednak uprzednio zarezerwować termin wizyty na naszej stronie i uzbroić się w cierpliwość ponieważ naprawa tego modułu jest jedną z bardziej skomplikowanych usług wykonywanych w serwisach smartfonów.

  Naprawa Face ID iPhone 13 Mini

  Face ID w telefonie iPhone 13 Mini to jedna z kluczowych funkcji, której usterka potrafi przysporzyć wiele problemów. Face ID składa się z dwóch nieodłącznych od siebie elementów takich jak: moduł mapy głębi twarzy oraz kamery odczytu biometrii. Taka budowa sprawia, że naprawa Face ID jest bardziej skomplikowana oraz wymaga odpowiednich narzędzi i doświadczenia.

  Jeśli Twój iPhone 13 Mini ma problem z odczytem twarzy, zachęcamy do skorzystania z oferty profesjonalnego serwisu Pan Szybka. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz doświadczenie do przeprowadzenia jakościowej naprawy. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na każą wykonaną usługę.

  Diagnoza zalanego iPhone 13 Mini

  iPhone 13 Mini po kontakcie z cieczą może wykazywać wiele problemów. Bardzo ważnym krokiem jest wyłącznie urządzenia i przekazanie go do profesjonalnego serwisu Pan Szybka. Niektóre uszkodzenia wynikające z zalania mogą pojawić się nawet po kilku dniach. Próba naładowania telefonu w takim stanie może również spowodować spięcia na płycie głównej, co za tym idzie powstawanie dodatkowych usterek. Nasi specjaliści przeprowadzą dokładną diagnozę i czyszczenie urządzenia. Jeśli jakieś komponenty będą wymagały naprawy zostaniesz o tym poinformowany.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 13 mini !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.