Serwis iPhone Xs Max

Naprawa iPhone Xs Max

Jeśli Twój iPhone XS Max uległ awarii i potrzebuje natychmiastowej naprawy, to Serwis Pan Szybka jest tutaj, aby Ci pomóc w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy potrzebujesz wymiany wyświetlacza, szybki czy diagnozy po zalaniu, możesz polegać na naszej pomocy. Nasz zespół doświadczonych techników codziennie radzi sobie z różnymi usterkami w nowoczesnych telefonach Apple. Liczne pozytywne opinie od naszych klientów świadczą o tym, że wykonujemy naprawy na najwyższym poziomie. Dlatego oddając nam swoje urządzenie, możesz być pewien, że po naprawie będzie ono działać i wyglądać jak nowe!

wymiana szybki w telefonie iphone xs max w serwisie pan szybka

Cennik napraw iPhone Xs Max

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone XS Max

  Jeśli posiadasz iPhone XS Max, musisz być bardzo ostrożny, ponieważ nawet chwila nieuwagi może spowodować uszkodzenie telefonu, najczęściej w postaci rozbitej szybki lub wyświetlacza. Choć obie usterki wydają się podobne, łatwo je odróżnić. Wystarczy sprawdzić, czy ekran telefonu wyświetla obraz poprawnie i czy panel dotykowy działa bez zarzutu. Jeśli wszystko funkcjonuje prawidłowo, wystarczy wymienić tylko uszkodzoną szybkę.

  W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, na przykład Pan Szybka, który specjalizuje się w naprawach tego rodzaju usterek w telefonach Apple. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi serwisowemu jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Po wcześniejszym umówieniu terminu naprawy, wymiana szybki w iPhone XS Max może zostać wykonana jeszcze tego samego dnia od momentu dostarczenia urządzenia do serwisu.

  Wymiana wyświetlacza iPhone XS Max

  Jeżeli Twój iPhone XS Max napotyka problemy z wyświetlaniem obrazu lub działaniem panelu dotykowego, konieczna będzie wymiana całego modułu ekranu. W przypadku wyboru tej usługi, masz możliwość wyboru między oryginalnym wyświetlaczem, a tańszą alternatywą zamienną. Oba ekrany przechodzą nasze testy, co gwarantuje, że po naprawie Twój smartfon będzie działał jak nowy. Dodatkowo, zostaną zaprogramowane kluczowe funkcje, takie jak True Tone i Face ID.

  Gorąco zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu naprawy, co pozwoli nam zminimalizować czas realizacji usługi. Proces wymiany ekranu zajmuje zaledwie godzinę! Jeśli jednak nie jesteś w stanie dostarczyć telefonu osobiście, nie ma problemu. Oferujemy możliwość naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju.

  Wymiana baterii iPhone XS Max

  Niewłaściwe ładowanie telefonu lub nadmierne użytkowanie mogą mieć negatywny wpływ na kondycję baterii, prowadząc do trwałego obniżenia jej wydajności. Objawem tego może być szybkie rozładowywanie się urządzenia lub samoistne wyłączanie przy wysokim poziomie naładowania. Aby cieszyć się komfortowym korzystaniem z telefonu iPhone XS Max, warto rozważyć wymianę baterii w renomowanym serwisie, takim jak Pan Szybka.

  Nowo zamontowana bateria znacząco poprawi wydajność urządzenia, umożliwiając korzystanie z smartfona przez kilka dodatkowych godzin w porównaniu do poprzedniego stanu. Dodatkowo, każda usługa świadczona przez nasz serwis objęta jest 3-miesięczną gwarancją, a po naprawie zapewniamy również wsparcie techniczne. Zachęcamy również do rezerwacji terminu na naszej stronie internetowej, dzięki czemu wymiana baterii zostanie przeprowadzona w zaledwie 30 minut!

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone XS Max

  Choć szklane plecki tego modelu są trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów, istnieje ryzyko ich uszkodzenia w przypadku upadku urządzenia. W sytuacji, gdy tylne plecki zostaną uszkodzone, zalecamy nie lekceważyć tego problemu, zwłaszcza że mają one istotny wpływ na szczelność telefonu.

  Wymiana tylnej klapki w iPhone XS Max stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną odświeżyć wygląd swojego urządzenia oraz zapewnić bezpieczeństwo podzespołom. Oferujemy również usługę wymiany całego korpusu wraz z tylną klapką w przypadku wygięcia lub pęknięcia ramki telefonu. W procesie naprawy korzystamy wyłącznie z oryginalnych komponentów, co gwarantuje, że po wymianie telefon będzie prezentował się jak nowy.

  Wymiana złącza ładowania iPhone XS Max

  Jeśli masz problemy z ładowaniem swojego iPhone XS Max, przyczyną może być uszkodzone gniazdo ładowania. Zanim jednak podejmiesz dalsze działania, zalecamy sprawdzić, czy złącze Lightning nie jest zabrudzone, ponieważ w większości przypadków brak ładowania wynika właśnie z tego powodu. W naszym serwisie oferujemy szybkie i bezpłatne czyszczenie złącza. Jeśli jednak czyszczenie samo w sobie nie rozwiąże problemu, może być konieczna diagnostyka innych podzespołów w celu wykluczenia ewentualnych usterek.

  Wymiana złącza zasilania jest skutecznym rozwiązaniem w wielu sytuacjach, takich jak problemy z ładowaniem, niedziałający mikrofon lub dolny głośnik. Taśma FLEX zasilania jest również połączona z antenami WiFi i Taptic Engine, dlatego wymiana może pomóc w rozwiązaniu różnych awarii, które mogą wystąpić w iPhone XS Max.

  Wymiana mikrofonu iPhone XS Max

  Jeśli twój rozmówca ma trudności z dosłyszeniem cię wyraźnie lub w ogóle, może to być spowodowane uszkodzeniem mikrofonu w twoim iPhone XS Max. W przypadku, gdy dźwięk jest bardzo cichy, ale nadal słyszalny, często wystarczy oczyścić siateczkę mikrofonu, aby przywrócić doskonałą jakość rozmów. Jeśli jednak to nie przynosi rezultatów, konieczne może być przeprowadzenie diagnozy zarówno mikrofonu, jak i układu audio na płycie głównej.

  Wymiana mikrofonu to szybki proces, który obejmuje wylutowanie uszkodzonego mikrofonu i zastąpienie go nowym. Ważne jest, aby skorzystać z naprawy już w momencie pojawienia się pierwszych objawów wskazujących na uszkodzenie mikrofonu. Długotrwałe używanie urządzenia w takim stanie może prowadzić do dodatkowych problemów, takich jak spięcia na płycie głównej lub uszkodzenia innych podzespołów.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone XS Max

  Przed przystąpieniem do wymiany głośnika w iPhone XS Max zalecamy sprawdzenie, czy siateczka osłaniająca głośniczek nie jest zabrudzona, co może prowadzić do cichego dźwięku. Jeśli czyszczenie nie rozwiąże problemu, zaleca się skorzystanie z profesjonalnej diagnozy urządzenia.

  Wymiana głośnika rozmów wiąże się z koniecznością odlutowania modułu z górnej taśmy wyświetlacza, na której znajdują się również inne układy odpowiedzialne za funkcjonowanie telefonu. Dlatego niezwykle istotne jest, aby naprawą zajęli się doświadczeni specjaliści Apple, tacy jak Pan Szybka, którzy zapewnią bezpieczną i skuteczną wymianę głośnika.

  Wymiana aparatu iPhone XS Max

  Jeśli zauważysz, że ostrość aparatu jest słaba lub na obiektywie występują plamy lub czarne kropki podczas fotografowania, prawdopodobnie problem nie leży po stronie wadliwego komponentu. Najczęściej oznacza to, że obiektyw lub oczko aparatu są zabrudzone.

  Aby dokładnie oczyścić obiektywy, należy najpierw zdjąć wyświetlacz telefonu, a następnie aparat, aby uzyskać dostęp do wnętrza obiektywów. Jeśli czyszczenie nie rozwiąże problemu z uszkodzoną ostrością aparatu, jako ostateczność możemy rozważyć wymianę aparatu.

  W serwisie Pan Szybka stosujemy wyłącznie oryginalne komponenty o tej samej rozdzielczości obiektywów, aby Twoje zdjęcia nie straciły na jakości. Każda przeprowadzona naprawa objęta jest 3-miesięczną gwarancją.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone XS Max

  Oferujemy kompleksowe usługi naprawy urządzeń mobilnych, w tym diagnozowanie różnorodnych uszkodzeń spowodowanych upadkami. Istnieje ryzyko, że usterka może pojawić się później, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się w porządku, jak w przypadku braku sieci lub utraty zasięgu w iPhone XS Max.

  Uszkodzony moduł Baseband, odpowiedzialny za łączenie karty SIM, może być jednym z powodów tego problemu. Naprawa tego modułu jest skomplikowana i wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy. Po skorzystaniu z naszych usług przeprowadzimy weryfikację, aby ustalić źródło problemu i sprawdzić, czy konkretny smartfon wymaga naprawy modułu Baseband. Jeśli tak, będziemy potrzebować nieco czasu na przeprowadzenie procesu. Na każdym etapie naprawy będziemy informować Cię na bieżąco.

  Naprawa Face ID iPhone XS Max

  Face ID to kluczowa funkcja iPhone XS Max. Jeśli przestanie działać poprawnie, korzystanie z urządzenia może być utrudnione. Naprawa tego problemu jest skomplikowana ze względu na specyfikę modułu. Face ID opiera się na dwóch zależnych od siebie układach: mapie głębi twarzy i odczycie biometrii.

  Jeśli zauważysz problemy z odczytem twarzy na swoim urządzeniu, skontaktuj się z profesjonalnym serwisem, takim jak Pan Szybka, w celu wykonania wstępnej diagnozy. Nasi specjaliści zidentyfikują uszkodzony komponent i przedstawią Ci koszt naprawy oraz szacowany czas realizacji.

  Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi serwisowemu świadczymy usługi najwyższej jakości. Warto podkreślić, że podczas naprawy nie przywracamy ustawień fabrycznych, co oznacza, że nie stracisz ważnych danych. Jeśli jednak będzie to konieczne, wykonamy kopię zapasową.

  Diagnoza zalanego iPhone XS Max

  Jeśli Twój iPhone XS Max miał kontakt z cieczą, zalecamy natychmiastowe wyłączenie urządzenia. Takie zdarzenie może być nieprzewidywalne i stanowić duże zagrożenie. Ważne jest również unikanie prób ładowania telefonu, aby nie spowodować spięć podzespołów lub uszkodzenia płyty głównej.

  Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest jak najszybsze oddanie smartfona do serwisu Pan Szybka. Tam doświadczeni specjaliści przeprowadzą kompleksowe czyszczenie po zalaniu oraz dokładną diagnostykę, aby ustalić, które elementy wymagają naprawy. Dodatkowo, serwis zabezpieczy urządzenie przed ewentualnymi dalszymi uszkodzeniami.

  Po dokładnej analizie zostaniesz poinformowany o wynikach diagnozy, a nasi specjaliści przedstawią Ci atrakcyjny kosztorys oraz szacowany czas naprawy. Pamiętaj, że skorzystanie z zestawu kilku usług może wiązać się z rabatem.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone Xs Max !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.