Serwis iPhone 12 Pro

Naprawa iPhone 12 Pro

Jeśli potrzebujesz naprawy telefonu Apple iPhone 12 Pro, zapraszamy do naszego serwisu. Wykonujemy szybką i skuteczną wymianę uszkodzonej szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe, aby Twój telefon działał bez zarzutu. W naszym serwisie przeprowadzamy również kompleksową diagnostykę telefonu i naprawiamy inne awarie. Gwarantujemy profesjonalne podejście i wysoką jakość usług.

wymiana szybki iphone 12 pro w serwisie pan szybka

Cennik napraw iPhone 12 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 12 Pro

  Jeśli zbita szybka Twojego iPhone 12 Pro stanowi problem, PanSzybka poleca naprawę urządzenia, aby zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie. PanSzybka oferuje wysokiej jakości wymianę szybki iPhone 12 Pro, ale tylko wtedy, gdy uszkodzona jest tylko osłona, a wyświetlacz i dotyk pozostają nienaruszone.

  Proces naprawy jest oparty na sprawdzonych metodach separacji warstw, a na końcu nałożona zostaje nowa szybka, co zapewnia ochronę wyświetlacza i szczelność urządzenia. Wybierając serwis PanSzybka, masz pewność, że Twoje urządzenie zostanie naprawione przez doświadczonych techników, którzy zapewnią trwałą i efektywną naprawę.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

  PanSzybka to firma specjalizująca się w wymianie wyświetlaczy iPhone 12 Pro, którą wykonujemy z użyciem oryginalnych podzespołów. Dzięki temu, możemy zagwarantować naszym klientom doskonałą jakość obrazu oraz sprawną pracę dotyku.

  Nasza usługa wymiany wyświetlacza obejmuje także nałożenie nowej szybki oraz programowanie kluczowych funkcji wyświetlacza. Cały proces wymiany wykonujemy w sposób profesjonalny, szybki i dokładny. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni, dlatego oferujemy trzymiesięczną gwarancję na nasze usługi, a w przypadku jakichkolwiek problemów, jesteśmy gotowi pomóc.

  W serwisie PanSzybka cenimy sobie profesjonalizm, jakość i zadowolenie naszych klientów. Dlatego też oferujemy kompletny serwis, który przywraca urządzenie do stanu gotowości, a nasza usługa wymiany wyświetlacza to tylko jedna z wielu usług, które oferujemy.

  Wymiana baterii iPhone 12 Pro

  Wydajność baterii jest jednym z najważniejszych czynników, na które zwracamy uwagę przy wyborze smartfona. Chcemy, aby telefon działał jak najdłużej na jednym ładowaniu i zachowywał swoją wysoką wydajność. Niestety, korzystanie z nieoryginalnych akcesoriów, nadmierne ładowanie lub eksploatacja są częstymi przyczynami uszkodzenia baterii.

  Jeśli bateria w telefonie iPhone 12 Pro przestaje działać poprawnie, warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, który zaopatrzy nas w najwyższej jakości komponenty. Szybkie rozładowywanie baterii to objaw jej zużycia, co oznacza, że należy ją wymienić. W serwisie PanSzybka oferujemy szybką i profesjonalną usługę wymiany baterii, która zajmie mniej niż pół godziny.

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 12 Pro

  Jeśli zdecydujesz się na wymianę klapki w iPhone 12 Pro, będziesz mógł cieszyć się poprawioną funkcjonalnością i estetyką telefonu. Wymiana ta zapewni lepszą ochronę przed pyłem, wodą i uszkodzeniami podzespołów.

  W przypadku wymiany całej obudowy, numer IMEI pozostanie bez zmian, co jest korzystne w przypadku sprzedaży. Wymienione zostaną wszystkie elementy, takie jak przyciski, oczko aparatu, boczna ramka i szklane plecki, co sprawi, że telefon będzie wyglądał jak nowy.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 12 Pro

  Wymiana gniazda ładowania w smartfonach to jedna z najczęstszych napraw. Przed podjęciem takiej decyzji warto upewnić się, że gniazdo nie jest zabrudzone, gdyż w takim przypadku może być ono przyczyną problemów z ładowaniem urządzenia. Regularne czyszczenie gniazd ładowania może temu zapobiec.

  Wymiana samego gniazda ładowania to stosunkowo szybka i prosta operacja, która zazwyczaj zajmuje mniej niż godzinę. Gniazdo ładowania to kluczowy element smartfonów i tabletów, ponieważ zawiera w sobie wiele ważnych funkcji, takich jak mikrofon, antenę WiFi i Taptic Engine. Wymiana docku ładowania pozwala na rozwiązanie problemów z zasilaniem oraz poprawienie jakości dźwięku, co zwiększa komfort korzystania z urządzenia.

  W serwisie PanSzybka oferujemy usługę wymiany złącza lightning, jest to inwestycja na przyszłość, ponieważ pozwala na przywrócenie pełnej funkcjonalności urządzenia i uniknięcie problemów z ładowaniem i nagrywaniem dźwięku. Każda naprawa jest objęta 3-miesięczną gwarancją, co gwarantuje klientom fachową i rzetelną usługę.

  Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro

  Jeśli Twoi rozmówcy nie słyszą cię wyraźnie podczas rozmowy telefonicznej, możliwe, że musisz wymienić mikrofon w swoim telefonie iPhone. Takie problemy zwykle przejawiają się szumami, niewyraźnym dźwiękiem lub jego całkowitym brakiem. Jednakże, te same objawy mogą być wynikiem problemów z zasięgiem, więc ważne jest, aby najpierw przeprowadzić wstępną diagnozę telefonu.

  W naszym serwisie oferujemy usługę wymiany mikrofonu, zapewniając oryginalność używanych części oraz wysoką jakość wykonania. Naprawa polega na przylutowaniu mikrofonu do złącza ładowania, a nasi specjaliści są w stanie wykonać takie naprawy od razu.

  Jeśli wybierzesz naszą usługę naprawy mikrofonu, możesz być pewien, że twój smartfon zostanie poddany bezpłatnej ekspertyzie oraz dokładnej diagnostyce po zamontowaniu nowego modułu. Dzięki temu będziesz miał pewność, że telefon będzie działał poprawnie i będziesz mógł prowadzić rozmowy bez przeszkód.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro

  Jeśli słabo słyszysz podczas rozmowy, wymiana przedniego głośnika może pomóc. Często problemem jest zanieczyszczenie siateczki głośnika, a nie jego uszkodzenie. Jednakże, należy uważać podczas czyszczenia lub zlecić to profesjonalnemu serwisowi. Takie placówki posiadają niezbędny sprzęt aby przeprowadzić proces czyszczenia bezpiecznie.

  Wymiana głośnika w iPhone 12 Pro wymaga precyzji i demontażu modułu wyświetlacza, więc zaleca się ostrożność. Lepiej zlecić naprawę serwisowi, takiemu jak Pan Szybka, który podejdzie do tej sprawy rzetelnie.

  Wymiana aparatu iPhone 12 Pro

  Przed dokonaniem wymiany aparatu należy upewnić się, że obiektyw nie jest zabrudzony ani uszkodzony. W przypadku wystąpienia problemów z aparatem, zaleca się przeprowadzenie bezpłatnej wstępnej diagnozy w serwisie Pan Szybka. Po potwierdzeniu, że żadne inne usterki nie są przyczyną problemów, można przystąpić do bezpośredniej wymiany obiektywów. Proces wymiany obejmuje precyzyjny demontaż wyświetlacza oraz wymianę uszkodzonego elementu. Dodatkowo, w ramach tej usługi, otrzymasz czyszczenie oczek aparatu oraz naklejenie nowej uszczelki ekranu.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 12 Pro

  Jeśli po włożeniu karty SIM do telefonu pojawi się ikona zasięgu z napisem ’proces ładowania’, może to oznaczać problem z brakiem sieci. Przyczyną może być uszkodzenie modułu baseband, który znajduje się na płycie głównej telefonu. W takim przypadku konieczna jest specjalistyczna naprawa, polegająca na wylutowaniu uszkodzonej części i zamontowaniu nowej.

  Naprawa modułu baseband jest jednym z bardziej skomplikowanych i czasochłonnych zabiegów wykonywanych w serwisie GSM. Szacowany czas trwania takiej naprawy wynosi od tygodnia do dwóch, dlatego warto wcześniej ustalić odpowiedni termin wizyty w serwisie. Każdą naprawę traktujemy indywidualnie i o każdej decyzji dotyczącej naprawy informujemy klienta telefonicznie.

  Naprawa Face ID iPhone 12 Pro

  Naprawa modułu Face ID jest skomplikowana i nie zawsze możliwa. Jeśli widnieje komunikat „Nie można aktywować Face ID na tym telefonie”, wymiana modułu nie zawsze rozwiąże problem. Powodem jest to, że moduły odpowiedzialne za mapę głębi twarzy i odczyt biometrii są ze sobą powiązane. Konieczna jest dokładna diagnoza problemu, aby znaleźć jego źródło. Możliwe rozwiązania to wymiana uszkodzonej taśmy modułu Face ID lub ingerencja w określone układy na płycie głównej smartfona.

  Diagnoza zalanego iPhone 12 Pro

  Jeśli Twój iPhone 12 Pro miał kontakt z cieczą, to konieczna jest diagnoza, która pozwoli określić, jakie dokładnie uszkodzenia spowodowało to zalanie. Pierwszym krokiem, który powinno się podjąć, jest wyłączenie telefonu, aby uniknąć uszkodzenia płyty głównej. Po dostarczeniu urządzenia do serwisu PanSzybka, nasi specjaliści przystąpią do wewnętrznego oczyszczania go z cieczy. Jednakże, aby dokładnie ocenić zakres uszkodzeń, niezbędne są specjalistyczne narzędzia oraz dogłębna analiza komponentów. Wszelkie usterki zostaną Tobie przekazane telefonicznie, a Ty możesz zlecić nam naprawę swojego urządzenia bez obaw o ukryte koszty.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 12 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.