Serwis Samsung A8

Naprawa Samsung A8

Szukasz miejsca, gdzie profesjonalnie naprawisz swój smartfon Samsung A8? Serwis Pan Szybka tworzy zespół wykwalifikowanych techników, którzy mają ogromny zapał do wykonywanej pracy. Dzięki temu od wielu lat świadczymy usługi naprawcze na najwyższym poziomie.

Wymiana szybki, wyświetlacza, baterii czy nawet tylnej klapki nie stanowi dla nas żadnego problemu. Ponad to zajmujemy się również kompleksową diagnozą i naprawą urządzeń po zalaniu. Zaufaj specjalistom i przywróć swojemu Samsung A8 pełną sprawność.

serwis samsung a8

Cennik napraw Samsung A8

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung A8

  Wymiana szybki w Samsung A8 to podstawowa usługa wykonywana w naszej placówce. Tego typu uszkodzenie pojawia się w momencie upadku lub przygniecenia telefonu. Jeśli wyświetlacz urządzenia zachował prawidłowe działanie i smartfon reaguje na dotyk to istnieje możliwość wymiany samej zbitej szybki.

  Taki proces pozwoli odświeżyć wygląd naszego sprzętu i zabezpieczy go przed dalszym rozwojem uszkodzeń. Po wcześniejszym umówieniu wizyty usługę realizujemy na miejscu, najczęściej jeszcze tego samego dnia od przyjęcia urządzenia w serwisie.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung A8

  Wyświetlacz telefonu to podstaowy komponent, którego uszkodzenie uniemożliwia nam korzystanie z urządzenia. Serwis Pan Szybka to miejsce, gdzie zlecisz profesjonalną wymianę ekranu w Twoim Samsung A8. Aby zapewnić usługę na najwyższym poziomie stosujemy wyłącznie sprawdzone, oryginalne wyświetlacze Samsung.

  Wymianę ekranu w większości przypadków realizujemy jeszcze w ten sam dzień od dostarczenia sprzętu do naszej placówki. Zachęcamy jednak do rezerwacji terminu na naszej stronie lub kontaktując się z wybranym serwisem.

  Wymiana baterii w Samsung A8

  Korzystając z nowoczesnych smartfonów musimy być świadomi, że baterie mają swoją ograniczoną żywotność. Zużywanie się akumulatora to naturalny proces eksploatacji urządzenia. Najczęściej znaczący spadek kondycji ogniwa możemy zauważyć po okresie około 2 lat użytkowania z telefonu. Aby przywrócić komfort korzystania z Samsung A8 zalecamy wymianę w profesjonalnym serwisie Pan Szybka.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung A8

  Tylna klapka w telefonie Samsung A8 zapewnia bezpieczeństwo i szczelność urządzenia. Uszkodzenie tego elementu sprawia, że smartfon jest znacznie podatny na pojawienie się dodatkowych usterek, najczęściej związanych z podzespołami telefonu.

  Aby zabezpieczyć nasze urządzenie zalecamy wymianę plecków w Samsung A8. Nasza placówka kompleksowo zajmie się Twoim telefonem i przywróci mu dawny blask. Podczas montażu korzystamy ze sprawdzonych, oryginalnych komponentów, na które oferujemy 3 miesiące gwarancji.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A8 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.