Serwis iPhone 12

Naprawa iPhone 12

Problem z telefonem iPhone 12? Pan Szybka to kompleksowy serwis, gdzie szybko i skutecznie pomożemy rozwiązać wszelkie problemy z działaniem smartfonu. Specjalizujemy się w wymianie uszkodzonych szybek, wyświetlaczy lub baterii na nowe. Zapewniamy bezproblemowe działanie telefonu stosując wyłącznie sprawdzone komponenty. Serwis iPhone 12 to również dokładna diagnoza urządzenia oraz naprawa po zalaniu. Nasze podejście charakteryzuje się profesjonalizmem, a świadczone przez nas usługi są wysokiej jakości. Zarezerwuj wizytę online lub umów się na naprawę telefonicznie.

wymiana szybki iphone 12 w serwisie pan szybka

Cennik napraw iPhone 12

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 12

  Podczas codziennego korzystania z telefonów, cały czas narażamy je na ewentualny upadek lub przygniecenie, które mogą prowadzić do pęknięcia szybki w telefonie. To zdecydowanie najczęstsze uszkodzenie, którego napraw dokonuje się w serwisach telefonów komórkowych.

  Pamiętaj, że tego typu naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych serwisantów z dużym doświadczeniem, którzy przeprowadzają naprawy w profesjonalnym środowisku.

  Podczas obsługi w serwisie telefonów demontujemy uszkodzoną szybkę i zastępujemy ją nową. Coraz więcej telefonów posiada wyświetlacze, które są cienkie i elastyczne (technologia AMOLED) lub mają nieregularne wycięcia w szkle na akcesoria typu głośnik, czy aparat. Tego typu urządzenia wymagają specjalistycznych maszyn serwisowych, które pozwolą na precyzyjne oddzielenie takiej szybki od ekranu.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 12

  Wymiana ekranu w iPhone 12 to proces polegający na demontażu uszkodzonego wyświetlacza i montażu oryginalnego egzemplarza. W ramach jednej usługi oferujemy zachowanie funkcji TrueTone, gwarancję działającego Face ID oraz warstwy dotykowej, a także darmowy montaż folii hydrożelowej.

  W serwisie PanSzybka czas trwania usługi wymiany wyświetlacza wynosi niecałą godzinę. Ze szczególną starannością demontujemy uszkodzony wyświetlacz, wykręcamy śrubki oraz przenosimy taśmę aparatu i Face ID do nowego wyświetlacza. Usługę kończymy przyklejając nową uszczelkę ekranu.

  Wymieniając ekran w iPhone 12 masz pewność, że telefon odzyskasz w stanie nienaruszonym. Gwarantujemy wysoką jakość wyświetlanego obrazu dzięki oryginalnym komponentom Apple.

  Wymiana baterii iPhone 12

  Czas pracy na jednym ładowaniu jest jedną z najistotniejszych cech specyfikacji smartfona. Decydując się na smartfon chcemy, aby jego wydajność utrzymywała się na wysokim poziomie jak najdłużej.

  Przyczyną uszkodzenia baterii najczęściej jest jej eksploatacja, nadmierne ładowanie lub korzystanie z niesprawdzonych akcesoriów. Wymieniając baterię w telefonie iPhone 12 masz pewność, że nasi serwisanci zaopatrzą twój telefon w komponenty najwyższej jakości.

  Uszkodzenie baterii objawia się poprzez szybkie rozładowywanie. Jeśli bateria zużywa się już po kilku godzinach, to znak, że ogniwo jest na wyczerpaniu i należy je wymienić. W serwisie PanSzybka wykonamy dla Ciebie usługę wymiany baterii w niecałe 30 minut!

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 12

  Wymiana klapki w iPhone 12 to zdecydowana poprawa funkcjonalności oraz aspektu wizualnego telefonu. Decydując się na usługę naprawy zbitych plecków masz pewność, że telefon będzie lepiej chronił urządzenie przed wodą i pyłem oraz przed uszkodzeniem podzespołów.

  W przypadku wymiany całej obudowy w telefonach iPhone nie ingerujemy w numer IMEI, co jest pozytywnym argumentem przy sprzedaży telefonu. Przyciski, oczko aparatu, boczna ramka oraz szklane plecki zostają w całości wymienione, więc telefon wygląda jak nowy.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 12

  Przed przystąpieniem do naprawy wymiany gniazda ładowania niezbędne jest sprawdzenie, czy gniazdo nie jest zabrudzone. Jeśli nie, to warto sprawdzić ogniwo baterii. Po wstępnej diagnozie wymiana złącza zajmuje niecałą godzinę. Komponent ten jest bardzo ważny, ponieważ znajduje się na nim między innymi mikrofon, podłączenie anten WiFi oraz Taptic Engine.

  Wymiana docku ładowania eliminuje pojawienie się problemów nie tylko z poborem energii, ale także z niekorzystnym działaniem dolnego głośnika lub mikrofonu. Skorzystanie z usługi wymiany złącza lightning w serwisie PanSzybka to zatem inwestycja na przyszłość. Po każdej naprawie oferujemy 3-miesięczną gwarancję.

  Wymiana mikrofonu iPhone 12

  Wymianę mikrofonu w telefonie należy wykonać, jeśli twoi rozmówcy słyszą Cię niewyraźnie. Objawami są najczęściej szumy, niewyraźny dźwięk lub jego całkowity brak. Podobne objawy możemy dostrzec przy problemie z zasięgiem, dlatego istotna jest wstępna diagnoza telefonu.

  Wymieniając mikrofon w twoim smartfonie gwarantujemy oryginalność użytych części oraz jakość wykonania. Usługa polega na przylutowaniu mikrofonu do złącza ładowania. Nasi specjaliści wykonują tego typu naprawy od ręki.

  Decydując się na naprawę mikrofonu w naszym serwisie masz pewność, że smartfon zostanie poddany bezpłatnej ekspertyzie oraz dogłębnej diagnozie po montażu nowego modułu.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 12

  Podczas rozmowy słabo słyszysz rozmówcę, szczególnie w trybie głośnomówiącym? Wymiana przedniego głośnika rozwiąże ten problem i poprawi komfort konwersacji. Najczęstszą przyczyną niskiej głośności jest głębokie zabrudzenie siateczki głośnika, które nie koniecznie nazywane jest uszkodzeniem. Należy jednak zachować szczególną ostrożność przy jej czyszczeniu lub powierzyć czyszczenie głośnika rozmów profesjonalnemu serwisowi.

  Wymiana głośnika rozmów w iPhone 12 wymaga precyzji z uwagi na demontaż całego modułu wyświetlacza. Wyświetlacz podłączony jest bezpośrednio z płytą główną, dlatego wskazana jest szczególna ostrożność. Wymiana przedniego głośnika polega na odlutowaniu głośnika z taśmy proximity, zatem zleć naprawę serwisowi Pan Szybka, który rzetelnie podejdzie do sprawy.

  Wymiana aparatu iPhone 12

  Przed wymianą aparatu bardzo istotne jest, czy szkło obiektywu nie jest zabrudzone lub pęknięte. Przyczyną problemu z aparatem może być również uszkodzenie na płycie głównej, dlatego konieczna jest wstępna diagnoza, która w serwisie Pan Szybka jest bezpłatna.

  Jeśli profesjonalny serwis wykluczy wyżej wymienione usterki – przystąpi do bezpośredniej wymiany obiektywów aparatu.

  Proces wymiany głównego aparatu rozpoczyna się od precyzyjnego demontażu wyświetlacza, a następnie od wymiany uszkodzonego komponentu. W cenie otrzymasz również czyszczenie oczek aparatu, a także naklejenie nowej uszczelki ekranu.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 12

  Problem z brakiem sieci możemy zauważyć, jeśli po włożeniu karty SIM ikona zasięgu ukazuje 'proces ładowania’. Zwykle spowodowane jest to nieprzewidzianym silnym upadkiem telefonu lub kilkoma na pozór niegroźnymi uderzeniami smartfona.
  Ze specjalistycznego punktu widzenia uszkodzenie to nazywamy naprawą modułu baseband, który umiejscowiony jest na płycie głównej. Naprawa polega na wylutowaniu modułu odpowiedzialnego za zasięg oraz na precyzyjnym montażu nowej części.

  Jest to z pewnością jedna z trudniejszych usług wykonywanych w serwisie GSM, ale bardzo istotna z punktu widzenia klienta. Szacowany czas trwania usługi waha się od tygodnia do dwóch, dlatego warto ustalić sobie odpowiedni termin na wizytę w serwisie. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego też o każdej naszej decyzji poinformujemy Cię telefonicznie.

  Naprawa Face ID iPhone 12

  Naprawa modułu Face ID to bardzo skomplikowana naprawa i nie zawsze możliwa. Jeśli w ustawieniach widnieje komunikat „Nie można aktywować Face ID na tym telefonie” – wymiana modułu w tym przypadku nie rozwiąże problemu.

  Dzieje się tak, ponieważ moduły odpowiedzialne za mapę głębi twarzy oraz odczyt biometrii są do siebie przypisane nieodłącznie.

  Dogłębna diagnoza źródła problemu pozwoli na zlokalizowanie usterki. Rozwiązaniem może okazać się wymiana uszkodzonej taśmy modułu Face ID lub ingerencja w określone układy na płycie głównej smartfona.

  Diagnoza zalanego iPhone 12

  Usterki po kontakcie z wodą w telefonach iPhone mogą objawiać się nawet po kilku dniach od zalania. Każdą naprawę należy potraktować indywidualnie z uwagi na zakres uszkodzenia.

  W przypadku zalania zalecamy w pierwszej kolejności wyłączyć smartfon, aby nie doszło do spięcia, a co za tym idzie – trwałego uszkodzenia płyty głównej. Po dostarczeniu telefonu do serwisu PanSzybka nasi specjaliści przystąpią do wewnętrznego oczyszczania telefonu z cieczy.

  Diagnoza zalanego iPhone 12 wymaga specjalistycznych narzędzi oraz dogłębnej weryfikacji komponentów smartfona. Możesz powierzyć nam swoje urządzenie bez obaw o ukryte koszta. O każdej usterce poinformujemy Cię telefonicznie.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 12 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.