Serwis Samsung A6 Plus

Naprawa Samsung A6 Plus

Potrzebujesz profesjonalnej naprawy Twojego Samsung A6 Plus? Serwis Pan Szybka oferuje kompleksowe naprawy w konkurencyjnych cenach. Naszą specjalnością jest wymiana zbitej szybki, wyświetlacza, zużytej baterii oraz rozbitej klapki. Dodatkowo reazlizujemy diagnozę i czyszczenie po zalaniu oraz naprawy układów płyt głównych. Jeśli nie jesteś pewien jakiego typu usługi wymaga Twój smartfon, nasi technicy zweryfikują zakres usterki i poinformują Cię o potencjalnym koszcie naprawy.

serwis samsung a6plus

Cennik napraw Samsung A6 Plus

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung A6 Plus

  Wymiana zbitej szybki to jedna z najczęściej wybieranych usług w serwisach pogwarancyjnych. Tego typu uszkodzenie kwalifikujemy jako mechaniczne, powstałe w wyniku upadku lub przygniecenia urządzenia. Wymiana szybki na nową powoli przywrócić Twojemu Samsung A6 Plus dawny blask i pełną sprawność.

  Nasza placówka posiada niezbędne narzędzia oraz dośwaidczenie do przeprowadzenia naprawy na najwyższym poziomie. Dodatkowo zapewniamy naszym klientom 3 miesiące gwarancji na każdą usługę.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A6 Plus

  Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A6 Plus to częsta usługa wybierana w serwisach pogwarancyjnych. Uszkodzenie tego elementu powstaje zazwyczaj w wyniku upadku lub przygniecenia urządzenia. Usterkę możemy łatwo rozpoznać po tym, że ekran ma problemy z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub reakcją na dotyk.

  Serwis Pan Szybka to miejsce, gdzie szybko i sprawnie wymienimy uszkodzony wyświetlacz na nowy. Aby zapewnić najwyższą jakość usługi oferujemy naszym klientom sprawdzone, oryginalne komponenty.

  Wymiana baterii w Samsung A6 Plus

  Obniżenie kondycji akumulatora to proces natrualnej ekploatacji urządzenia. Najczęściej widoczny problem z szybko rozładowującą się baterią pojawia się po dwóch latach korzystania z telefonu. Aby odświerzyć swojego Samsung A6 Plus i przywrócić pełny komfort z użytkownania zalecamy wymianę ogniwa w serwisie.

  Nasza placówka oferuje szybką i sprawną wymianę baterii na nową, oryginalną. Decydując się na zakup usługi w naszym serwisie otrzymasz 3 miesiące gwarancji i wsparcia po naprawie.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung A6 Plus

  Tylna klapka w smartfonie odpowiada głównie za szczelność urządzenia i ochronę przed dostawaniem się pyłu i wody do wnętrza telefonu. Uszkodzenie plecków wiąże się z ryzykiem pojawienia się dodatkowych usterek podzespołów. Warto wówczas zlecić wymianę klapki w profesjonalnym serwisie jakim jest Pan Szybka. Nasza placówka kompleksowo zajmie się Twoim Samsung A6 Plus i zrealizuje naprawę w przeciągu 30 minut.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A6 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.