Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung J710?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana wyświetlacza lub szybki w Samsung Galaxy J710

  Wymiana szybki lub wyświetlacza to jedna z najczęściej dokonywanych napraw w smartfonach Samsung J710. Wykonywana usługa zależna jest jednak od tego, z jak rozległym i jakiego typu uszkodzeniem mamy do czynienia. Jeśli uszkodzeniu uległ cały moduł wyświetlacza – czego objawem jest na przykład rozlanie obrazu lub inne problemy z jego wyświetlaniem – potrzebna będzie wymiana wyświetlacza w Samsung J710. W miejsce uszkodzonego elementu można wstawić nowy, oryginalny wyświetlacz, lub zamiennik wysokiej jakości. Zdarza się, że wyświetlacz wychodzi z upadku bez uszczerbku, a uszkodzona została jedynie ochronna warstwa na ekranie. W takim przypadku wymiana szybki będzie lepszym, tańszym rozwiązaniem.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy J710

  Jedną z podstawowych cech, na jakie zwracamy uwagę przy kupnie telefonu, jest sprawna i wydajna bateria. To, jak długo możemy korzystać ze smartfona po naładowaniu, zależy właśnie od niej. W nowych urządzeniach akumulator powinien działać bez zarzutów przez około dwa pierwsze lata. Do uszkodzeń baterii nierzadko dochodzi jednak znacznie wcześniej, a wszystko za sprawą nadmiernej eksploatacji lub niewłaściwe korzystanie z urządzenia. Jeśli podejrzewasz, że bateria w Twoim Samsung J710 nie działa tak, jak powinna, zastanów się nad wymianą jej na nową. Możemy także wykonać dla Ciebie pełną diagnozę telefonu, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung J710

  Tylna klapka Twojego Samsung J710 została zarysowana lub nawet uszkodzona? Mogło się to zdarzyć w wyniku noszenia telefonu bez etui lub korzystanie z pokrowca nieodpowiednio dopasowanego. Uszkodzona klapka baterii to nie jest wyłącznie kwestia estetyki. Ten element odpowiada między innymi za prawidłowe odprowadzanie ciepła z akumulatora, a także za pyłoszczelność i wodoszczelność urządzenia. Jeżeli klapka baterii została uszkodzona, rozważ jej wymianę. Zapewni to poprawę bezpieczeństwa i przywróci urządzeniu świetny wygląd.

  Diagnoza telefonu Samsung J710

  Twój smartfon sprawia problemy, ale nie wiesz, gdzie jest źródło problemu, rozważ wykonanie pełnej diagnozy urządzenia Samsung Galaxy J710. Nasi serwisanci przeprowadzą dokładną weryfikację każdego podzespołu i odnajdą przyczynę. Na podstawie przeprowadzonej diagnozy możemy określić cenę naprawy oraz ilość czasu potrzebną na jej wykonanie. Pomoże ci to podjąć decyzję, czy naprawa Samsung Galaxy J710 będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung J710 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.