Jak skorzystać z bezpłatnej przesyłki zwrotnej?

Jeśli zależy Ci na szybkiej naprawie Twojego urządzenia, ale nie masz możliwości dostarczyć i odebrać go osobiście, możesz skorzystać z opcji naprawy na odległość. Urządzenie wysyłasz do jednego z naszych punktów przesyłką kurierską, a po naprawie zwrócimy Ci je w taki sam sposób. Zachęcamy do skorzystania z darmowej przesyłki zwrotnej, którą możesz otrzymać, decydując się na zakup folii ochronnej na Twoje urządzenie.

 • 15 zł - koszt przesyłki zwrotnej w przypadku przedpłaty
 • 18 zł - koszt przesyłki zwrotnej w przypadku przesyłki pobraniowej
 • W obu przypadkach przesyłka zwrotna może być bezpłatna – wystarczy, że podczas składania zamówienia zamówisz też folię ochronną na swój telefon.
 • Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
komputer i paczka do wysyłki
kalendarz Ekspresowe naprawy

Zdecydowaną większość napraw wykonujemy tego samego dnia!

gwiazda Oryginalne części

Na usługę naprawy oraz wykorzystane części oferujemy 3-miesięczną gwarancję.

paczka Darmowy kurier

Kupując folię ochronną, otrzymujesz bezpłatnie kuriera zwrotnego.

znak procentu Duże Rabaty

Promocje? Obserwuj nas na stronie, Facebooku oraz Instagramie.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Jak działa naprawa wysyłkowa?

  Wybierz jakość oraz wygodę, my zajmiemy się resztą…

  ZAMÓWIENIE

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie przesyłki

  Przesyłke nadajesz we własnym zakresie, dostarczy ją do naszego punktu dowolną firmą kurierska. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  DIAGNOSTYKA

  Nasz serwis po otrzymaniu paczki wykona diagnozę urządzenia. Jeśli rodzaj usługi będzie różnił się od tej zamówionej na stronie, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o wycenie oraz czasie naprawy.

  NAPRAWA

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  TESTY

  Po zakończeniu obsługi serwisowej wykonujemy dokładne testy urządzeń. Jeśli Twoje urządzenie jest zablokowane kodem lub wzorem, napisz lub narysuj go na kartce dołączonej do paczki.

  WYSYŁKA

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.