Serwis Samsung A21s

Naprawa Samsung A21s

Serwis Samsung A21s to profesjonalne podejście do powierzonych nam napraw. Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung A21s? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung A21s.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A21s?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Samsung A21s

  Samsung A21s to smartfon ze średniej półki. Cechuje go przede wszystkim spory wyświetlacz IPS 6,5″ oraz cztery obiektywy aparatu. Zaprezentowany w 2020 roku telefon dostępny jest w dwóch wersjach pamięciowych: 32GB oraz 64GB pamięci na dane. Za płynne działanie Samsunga A20s odpowiada ośmiordzeniowy procesor Exynos 850 wspomagany 4gb pamięci RAM oraz systemem Android 10. Bezpieczeństwo smartfona zapewnione jest dzięki czytnikowi linii papilarnych umiejscowionego na pleckach urządzenia oraz . Działa on szybko i sprawnie. Samsung A20s wspiera ładowanie 15W, a bateria o pojemności 5000mAh bez trudu wystarcza na jeden pełny dzień użytkowania.

  W większości przypadków nasz serwis Samsung rekomenduje wymianę szybki w Samsung A20s. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy A21s

   Wymiana wyświetlacza oraz szybki to jedne z najczęściej wykonywanych napraw Samsunga Galaxy A21s. To, z jakiego rodzaju naprawy, będziemy mogli skorzystać, w głównej mierze determinuje rodzaj oraz wielkość uszkodzeń smartfona. W sytuacji, gdy poza popularnym „pajączkiem” nasz telefon ma problemy z utrzymaniem ostrości lub gdy obraz staje się rozmyty zwykle jedynym rozwiązaniem pozostaje wymiana modułu wyświetlacza do Samsunga A21s. Na szczęście, do tego popularnego modelu bez trudu znajdziemy zarówno wyświetlacz oryginalny, jak i wysokiej jakości zamiennik. Z mniejszymi kosztami wiąże się zaś wymiana samej szybki. Jest ona możliwa w sytuacji, gdy jedynie warstwa ochronna ulega uszkodzeniu.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy A21s

   Nie da się przecenić roli baterii w nowoczesnych smartfonach. W końcu jedynie w stu procentach sprawna bateria pozwoli korzystać z telefonu w optymalny sposób. W telefonach takich jak Samsung Galaxy A21s bateria powinna utrzymać pełną żywotność przez okres około dwóch lat. Jednak sytuacje, gdy nieprawidłowe użytkowanie smartfona doprowadza do jej wcześniejszego uszkodzenia, wcale nie należą do rzadkości. W sytuacji tej zwykle najlepszym rozwiązaniem jest wymiana baterii na nową. Nie masz 100% pewności czy przyczyną problemu jest uszkodzona bateria? Nasza pełna diagnoza szybko i dokładnie ustali przyczynę problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung A21s

  Noszenie nowoczesnego smartfona takiego jak Samsung A21s bez odpowiedniego zabezpieczenia w postaci etui lub pokrowce czasem zakończyć się może porysowaniem tylnej ścianki lub nawet jej uszkodzeniem. Nie wszyscy zdajemy sobie jednak sprawę z tego, jak ważnym elementem jest klapka baterii. Nie tylko zapewnia ona odpowiednią cyrkulację cieplną, ale także stanowi podstawę wodo oraz pyłoszczelności urządzenia. W sytuacji uszkodzenia nie warto, więc zwlekać z jej wymianą. Naprawa ta zwiększy bezpieczeństwo podzespołów naszego smartfona oraz znacząco poprawi jego wygląd.

  Diagnoza telefonu Samsung A21s

  Oczywiście zdarzają się sytuację, gdy nie znamy przyczyny nieprawidłowego funkcjonowania telefonu. Wówczas nie pozostaje nic innego jak pełna diagnoza Samsunga Galaxy A21s. Nasz serwis zapewnia profesjonalną weryfikacje podzespołów w celu ustalenia źródła problemu. Dzięki temu jeszcze przed naprawą telefonu otrzymasz informacje na temat kosztów oraz czasu naprawy smartfona tak, aby świadomie zdecydować czy proces ten będzie dla Ciebie opłacalny.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A21s !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.