Serwis Samsung A70

Naprawa Samsung A70

Nowoczesne smartfony to urządzenia, które jak każde inne wymagają od czasu do czasu profesjonalnego serwisu w celu odświeżenia wyglądu lub naprawy. W naszym serwisie pomożemy rozwiązać problemy z zanieczyszczonym portem ładowania, wadliwą baterią czy nawet rozbiciem ekranu.

Jeśli doszło do uszkodzenia Twojego Samsung A70 to śmiało możesz przekazać do nas swoje urządzenie. Zajmiemy się jego kompleksową diagnozą i naprawą. Wieloletnie doświadczenie w branży przekładamy na realizowanie usług najwyższej jakości.

serwis samsung a70

Cennik napraw Samsung A70

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A70

  Rozbite szkło frontu telefonu utrudnia korzystanie z urządzenia. Rozległe uszkodzenie szybki w Samsungu A70 wiąże się z możliwością utraty korzystania z czujnika odcisku palca, a wraz z szerokim zakresem rozbicia, może doprowadzić do uszkodzenia wyświetlacza. Warto zatem rozważyć wymianę szybki na nową, zachowując oryginalny wyświetlacz telefonu.

  Usługa ta jest tańsza względem wymiany całego ekranu, a także szybsza. Posiadamy niezbędne części do naprawy na miejscu, dlatego cała procedura naprawy zajmuje tylko kilka godzin. Wymiana szybki to rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać wygląd i bezpieczeństwo swojego smartfona przy niewielkim koszcie naprawy.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A70

  Uszkodzenie wyświetlacza może zostać spowodowane upadkiem telefonu nawet z niewielkiej wysokości. Wadliwy wyświetlacz objawia się widocznymi na szkle rozbiciami, problemem z funkcją dotykową, czarnymi plamami widocznymi na matrycy, a także pionowymi, zielonymi pasami. W takim przypadku zalecamy wymianę wyświetlacza na nowy, oryginalny egzemplarz.

  W naszym serwisie montujemy wyłącznie oryginalne komponenty do Samsunga A70, aby niwelować przykre sytuacje po naprawie. Oferujemy 3 miesiące gwarancji, a po montażu nowego wyświetlacza folię hydrożelową, którą uchroni ekran przed czynnikami zewnętrznymi.

  Wymiana baterii Samsung A70

  Minęło kilka lat od premiery Samsunga A70, ale mimo tego to nadal wydajny i mocny smartfon. Zdarza się jednak, że bateria smartfona drastycznie obniża swoją kondycję, powodując krótką pracę urządzenia. W przypadku, jeśli zauważysz, że telefon szybko się nagrzewa, a jego praca jest dużo krótsza, rozważ wymianę baterii na nową. W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z oryginalnych części Samsung.

  Do najpopularniejszych przyczyn spadku wydajności baterii zaliczamy między innymi korzystanie z niewłaściwych akcesoriów ładujących, dużą eksploatację, a także wady fabryczne. Bateria może spowodować nawet samozapłon urządzenia, powodując uszkodzenia innych komponentów smartfona.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung A70

  Mimo dobrej konstrukcji smartfona Samsung A70, może się zdarzyć, że tył urządzenia zostanie uszkodzony, co może powodować inne usterki, jeśli odpowiednio nie zabezpieczymy urządzenia. Pęknięte plecki telefonu Samsung A70 mogą spowodować, że telefon zostanie zalany, co negatywnie wpłynie na komponenty takie jak na przykład płyta główna.

  Klapka baterii to przede wszystkim element wizualny urządzenia, dlatego wymieniając ją, uzyskasz efekt, który przypominał będzie nowy telefon. W serwisie Pan Szybka wykonamy dla Ciebie wymianę plecków w kilkanaście minut.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A70 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.