xiaomi redmi note 10S

Serwis Xiaomi Redmi Note 10S

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Redmi Note 10S? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Redmi Note 10S na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Redmi Note 10S.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Redmi Note 10S i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Redmi Note 10S?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Xiaomi Redmi Note 10S

  Specyfikacja Xiaomi Redmi Note 10S

  Xiaomi Redmi Note 10S to smartfon, który cenowo znajduje się pomiędzy rodziną z serii Note 10. Zaprezentowany w 2021 roku wyposażony został w wyświetlacz Super AMOLED 6,43" chroniony taflą szkła Gorilla Glass 3. Wydajność urządzeniu zapewnia procesor MediaTek Helio G95 oraz 4GB pamięci RAM. Producent wyposażył telefon w 64 lub 124GB - w zależności od modelu - pamięci na dane. Atutem Xiaomi Redmi Note 10S jest technologia NFC oraz ochrona przed wodą IP53.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Redmi Note 10S. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 10S

  Wymiana szybki należy do najczęstszych ale także do najbardziej skomplikowanych napraw w naszym salonie. Proces wymiany przedniego szkła wymaga precyzji oraz specjalistycznych narzędzi. Mimo to, wymiana szybki jest tańsza od wymiany wyświetlacza. Niestety, nie we wszystkich przypadkach wymiana samej szybki wystarczy. Jeśli wyświetlacz w twoim Xiaomi Redmi Note 10S nieprawidłowo reaguje na dotyk lub nie wyświetla treści, konieczna będzie jego wymiana. W naszym serwisie możesz wymienić wyświetlacz na oryginalny lub równie dobry zamiennik.

  Wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 10S

  Sprawna bateria to podstawa w poprawnych funkcjonowaniu telefonu. Oryginalna bateria powinna poprawnie wspierać nasz smartfon przez pierwsze dwa lata od nowości. Niestety zdarza się, że przez nieodpowiednie korzystanie kondycja baterii wyczerpuje się szybciej, co prowadzi do niepoprawnego działania telefonu. Jeśli zauważysz, że twój telefon nie funkcjonuje jak dawniej, wyłącza się lub co gorsze, nie włącza się, powinieneś w pierwszej kolejności rozważyć wymianę baterii. W serwisie Pan Szybka usługę wymiany wykonujemy w godzinę.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Redmi Note 10S

  Estetyka i bezpieczeństwo naszego smartfona to dla nas priorytet. Za te dwie rzeczy odpowiedzialna jest między innymi klapka baterii. Odpowiada za poprawne odprowadzanie ciepła telefonu oraz zabezpiecza go przed czynnikami zewnętrznymi. Dlatego też w przypadku uszkodzenia tylnej klapki zalecamy jej wymianę na nową.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Redmi Note 10S

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Redmi Note 10S. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.