Wymiana szybki Apple Watch

Jeśli zdarzyło Ci się uszkodzić zegarek Apple Watch – odwiedź najczęściej polecany serwis Apple Pan Szybka! Skorzystaj z naszej profesjonalnej naprawy i ciesz się sprawnym urządzeniem jeszcze tego samego dnia! Wymiana szybki Apple Watch to usługa, która wymaga odpowiednich narzędzi oraz praktycznego doświadczenia, aby wykonać ją na wysokim poziomie.

Uszkodzona szybka w Apple Watch nie tylko wygląda nieestetycznie ale również obniża trwałość i bezpieczeństwo wyświetlacza. Warto rozyważyć wymianę szybki chociaż ze względu na to, aby zapobiec dodatkowego uszkodzenia ekranu. Skorzystaj z naszej usługi w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Oferujemy możliwość rezerwacji wizyty online lub wysyłkę bezpośrednio do naszej placówki.

Naprawa w serwis Apple Watch Pan Szybka

Cennik wymiany szybki Apple w telefonie Watch

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Apple Watch - bezproblemowa naprawa zegarków Apple

  Jak sprawimy, że Twój smartwatch będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Na początku dokonamy sprawdzenia urządzenia, aby określić zakres usterki oraz możliwość przeprowadzenia usługi wymiany szybki w urządzeniu Apple Watch. Kluczowym wymogiem jest, aby wyświetlacz działał poprawnie, w przeciwnym razie wymiana samej szybki może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Po dokonaniu wstępnej diagnozy, zostanie sporządzona karta przyjęcia w serwisie, na której będą zawarte informacje dotyczące kosztów oraz czasu realizacji naprawy.

  2. Wymiana szybki w Apple Watch

  Wymiana szybki w zegarkach Apple jest skomplikowanym procesem, który powinien być przeprowadzony przez doświadczonych i wykfalifikowanych serwisantów. Na początku musimy zdemontować wyświetlacz, aby przeprowadzić proces regeneracji. Następnie należy ostrożnie usunąć uszkodzoną szybkę i zastąpić ją nową. Po dokładnym wklejeniu szybki, możemy bezpiecznie zamontować ekran z powrotem w urządzeniu.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu usługi, Apple Watch zostanie poddany testom sprawdzającym jego poprawne funkcjonowanie. Jeśli weryfikacja zakończy się powodzeniem, otrzymasz od nas informację o możliwości odbioru urządzenia wraz z 3-miesięczną gwarancją oraz wsparciem serwisowym po naprawie.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Ostatecznie, co najważniejsze - opinie naszych klientów! Dążymy do tego, aby każdy klient opuszczał nasz serwis z uśmiechem na twarzy i zadowolony z końcowego efektu naprawy. Dlatego, jeśli jesteś zadowolony z wykonanej naprawy, serdecznie zachęcamy do zostawienia opinii na naszej wizytówce Google. Każda opinia jest dla nas niezwykle ważna :)

  Ile trwa wymiana szybki w Apple Watch

  Proces wymiany szybki jest dość skomplikowany, dlatego ważne jest aby naprawa była wykonywana przez wyspecjalizowanych techników z doświadczeniem. Czas trwania realizacji usługi zależy od zakresu uszkodzeń. Możesz dostarczyć do nas swój zegarek Apple, a my oszacujemy czas potrzebny na naprawę. Zazwyczaj wymiany dokonujemy jeszcze tego samego dnia od przyjęcia urządzenia w serwisie.

  serwis apple watch
  apple watch seria 6

  Ile kosztuje wymiana szybki w Apple Watch

  Koszt wymiany szybki może się różnić w zależności od modelu zegarka Apple. Aktualną cenę sprawdzisz na stronie wybierając interesujący Cię model urządzenia lub kontaktując się z jednym z naszych serwisów. Jeśli nie jesteś pewien czy w Twoim urządzeniu należy wymienić jedynie zbitą szybkę, możesz przekazać smartwatcha do naszego punktu stacjonarnego w celu bezpłatnej diagnozy wstępnej.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wymiana szybki w Apple Watch

  Zegarki Apple mimo wysokiej jakości wykonania są również podatne na różnego rodzaju uszkodzenia. Najczęściej wystarczy chwila nieuwagi aby nasz sprzęt uległ zniszczeniu. Nasz serwis wychodzi takim sytuacjom na przeciw i oferuje profesjonalną wymianę szybki w Apple Watch’u.

  Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt serwisowy oraz narzędzia, które są niezbędne do przeprowadzenia tego typu naprawy. Ponadto wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakościowe wykonanie usługi.

  apple watch serwis pan szybka

  Obecnie urządzenia mobilne stały się nieodłącznym elementem codziennego funkcjonowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ciężko jest rozstać się ze swoim sprzętem na długo. Dlatego na naprawę w Apple Watch nie będziesz musiał długo czekać. Czas realizacji wymiany szybki może być zależny do zakresu uszkodzeń. W znacznej większości przypadków jesteśmy w stanie wykonać usługę jeszcze tego samego dnia.

  Swoje urządzenie dostarczysz osobiście do jednej z naszych placówek w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Jeśli nie możesz odwiedzić nas osobiście możesz skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że nadasz do nas swoje urządzenie, a my zajmiemy się resztą. Naprawiony zegarek odeślemy wraz z gwarancją na wskazany przez Ciebie adres.