Wymiana szybki Apple Watch

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój Apple Watch towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz pod kontrolą rzeczy, które nie koniecznie musisz rozwiązywać używając telefonu?

Pęknięta szybka może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Apple dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie i Krakowie.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana szybki Apple Watch

  Wymiana uszkodzonej szybki w Apple Watch

  Smartwatche są coraz bardziej popularne. Za ich pomocą nie tylko możemy monitorować funkcje życiowe, lecz również komunikować się z innymi ludźmi. Najnowsze modele są na tyle zaawansowane, że mogą niemal zastąpić smartfon. Ich producenci nieustannie projektują lepsze i bardziej wszechstronne, lecz jedno wciąż pozostaje bez zmian – są podatne na uszkodzenia. Gdy upuścimy zegarek, lub o coś nim uderzymy, zazwyczaj jego wyświetlacz ulega stłuczeniu. Pomimo ostrożnego użytkowania, nigdy nie mamy pewności czy nasz smartwatch nie skończy z pękniętą szybką. Co, jeśli tak się właśnie stanie? Najlepszym rozwiązaniem będzie zgłosić się do profesjonalnego serwisu, który wymieni uszkodzoną szybkę na nową.

  Czy wymiana szybki w twoim Apple Watch jest możliwa?

  Zazwyczaj smartwatche trafiają do serwisu ze względu na uszkodzenia mechaniczne. Dochodzi do nich najczęściej przez upuszczenie lub przygniecenie zegarka. Zazwyczaj prawie każdy właściciel smartwatcha decyduje się w takim przypadku na wymianę całego wyświetlacza. Niewielu użytkowników zdaje sobie sprawę, że na cały moduł składają się: wyświetlacz, dotyk i szybka. Najczęściej uszkodzeniu ulega jedynie szybka. Nie jest zatem konieczne wymienianie całości. Tańsza, a zarazem wystarczająca, będzie wymiana samej szybki. Nie w każdym zegarku jest ona jednak możliwa.

  Wymiana szybki w serwisie Apple Watch

  Niezależnie od powodu uszkodzenia, w przypadku, gdy dotyk i wyświetlacz są całe, najtaniej będzie wymienić szybkę w profesjonalnym serwisie. Specjalistyczny punkt naprawy jest wyposażony we właściwy sprzęt, bez którego usunięcie usterki nie będzie możliwe. Dla wykwalifikowanych pracowników serwisu takie naprawy to chleb powszedni, dlatego właśnie im najlepiej zlecić wymianę szybki. To da nam pewność, że nasz Apple Watch po naprawie będzie działać równie dobrze, co przed usterką. Nie bez znaczenia jest również fakt, że skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu oszczędzi nam dodatkowych kosztów, spowodowanych amatorskimi próbami naprawy.

  Ile trwa wymiana szybki w Apple Watch?

  To oczywiste, że chcesz jak najszybciej odzyskać swój zegarek, dlatego zawsze staramy się, aby usunięcie usterki trwała tak krótko, jak to możliwe. Należy jednak wziąć pod uwagę, że naprawy tego typu wymagają należytego zabezpieczenia zegarka oraz sporej dokładności. Nieumiejętny demontaż uszkodzonej szybki mógłby spowodować usterkę wyświetlacza. Właśnie ze względu na to nasz serwis, pomimo możliwie jak najkrótszego czasu naprawy, cechuje niezwykła staranność. Najczęściej usunięcie usterki wykonujemy w przeciągu jednego dnia. W razie wątpliwości co do czasu naprawy Twojego urządzenia, skontaktuj sie z nami w celu potwierdzenia dostępności części.

  Ile kosztuje wymiana szybki w Apple Watch?

  Koszt wymiany szybki jest uzależniony od modelu posiadanego przez Ciebie zegarka. W celu sprawdzenia ceny usługi skontaktuj się z serwisem, bądź skorzystaj z wyszukiwarki w sklepie internetowym. Nie musisz się obawiać dodatkowych kosztów. Podana kwota obejmuje całościową usługę wymiany szybki wraz ze wszystkimi częściami.