Wymiana szybki Apple Watch

Każdy smartwatch narażony jest na uszkodzenia mechaniczne – tym bardziej, że nosi się go na podatnym na różnego typu uderzenia nadgarstku. Wystarczy w niefortunny sposób wyciągnąć dłonie spod biurka, zahaczyć ręką o stojącą na stole szklankę, czy zachwiać się podczas hamowania autobusu i podeprzeć się o metalowy uchwyt przy jednym z siedzeń i… pęknięcie szybki wyświetlacza gotowe.

W takiej sytuacji, można zdecydować się na jedno z trzech rozwiązań – dalsze użytkowanie zegarka po awarii z nadzieją, że będzie prawidłowo działał bez naprawy (choć trudno się tego spodziewać), zmiana urządzenia na nowe (gdy ucierpiał nie tylko ekran, ale i cały zegarek), lub wymiana szybki. Apple Watch, czyli smartwatch z rodziny Apple Watch Series, będzie jednak wymagał w tym kontekście znacznie więcej od sprzętów innych producentów. Dlatego tak ważne jest, by zlecić wymianę wyświetlacza zegarka Apple profesjonalistom z PanSzybka.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana szybki Apple Watch

  Profesjonalna wymiana szybki Apple Watch Series

  Jesteśmy zespołem techników-elektroników specjalizujących się w naprawach telefonów komórkowych i zegarków marki Apple. Na urządzeniach sygnowanych logotypem nadgryzionego jabłka, zjedliśmy w naszym serwisie zęby, dzięki czemu możemy bez wyrzutów sumienia stwierdzić, że robimy to równie dobrze, co oficjalny serwis Apple – jak twierdzi też wielu naszych klientów.

  Jakie modele Apple Watch Series naprawiamy?

  Nie ma dla nas znaczenia, który model Apple Watch Series chciałbyś naprawić – z racji naszego wieloletniego doświadczenia, znamy specyfikę i budowę większości z nich. Szczególnie dobrze znane są nam jednak modele, które wielokrotnie pojawiały się w naszym serwisie, a mianowicie:

  • Apple Watch 3
  • Apple Watch 4
  • Apple Watch 5
  • Apple Watch 6
  • Apple Watch SE
  • Apple Watch 7

  Nie oznacza to jednak, że nie zajmiemy się naprawą innego modelu – w serwisie Apple chętnie uratujemy bowiem każdy zegarek Apple Watch Series. Po profesjonalnie wykonanej przez nas usłudze, będzie wyglądał i działał jak nowy. Potwierdzają to zadowoleni z jakości naszych usług klienci!

  Serwis Apple Watch? Tylko przy użyciu oryginalnych części!

  Jak na profesjonalny serwis Apple przystało, naprawę w naszym serwisie wykonamy wykorzystując jedynie oryginalne części. Możesz zatem być pewien, że po skorzystaniu z naszej usługi, otrzymasz swój Apple Watch z takiej samej jakości ekranem, jak ten, który przypadkiem potłukłeś. Korzystając z oferty naszego serwisu, będziesz mógł cieszyć się sprzętem i ekranem w idealnym stanie. Na nasze usługi naprawy udzielana jest gwarancja!

  Jak wygląda naprawa Apple Watch przeprowadzana przez serwis Apple Pan Szybka?

  Usługę, jaką jest naprawa zegarka Apple, a dokładniej – wymiana szybki w Apple Watch, wykonujemy zarówno stacjonarnie (w Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku), jak i zdalnie, poprzez nasz serwis wysyłkowy. Oto, jak wygląda wymiana szybki w Watch Series od Apple w obu przypadkach.

  Naprawa wysyłkowa z możliwością skorzystania z darmowego kuriera!

  Jeśli interesuje Cię wymiana ekranu w zegarku lub naprawa Apple Watch, a nie mieszkasz w jednym z miast, w których mamy serwisy, zachęcamy Cię do skorzystania z naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że uzupełnisz wymagane pola w dostępnym na naszej stronie formularzu, a następnie zaakceptujesz jego treść. W odpowiedzi otrzymasz od nas informację, czy twój ekran podlega wymianie, jaki będzie czas naprawy zegarka oraz orientacyjny koszt usługi.

  Po akceptacji kosztów, możesz zlecić naprawę Apple Watch przez nasz serwis bez wychodzenia z domu! Naprawę szybki Apple Watch przeprowadzimy całkowicie zdalnie, jeśli tylko wyślesz nam posiadany przez Ciebie model. Zamów darmowego kuriera DPD, który odbierze od Ciebie zegarek i przekaże go w nasze ręce. Gdy wymienimy Ci wyświetlacz lub naprawa przez serwis dobiegnie końca, odeślemy Ci urządzenie na Twój adres domowy.

  Stacjonarny serwis Apple Watch Series – wymiana szybki i nie tylko!

  Posiadamy też serwisy stacjonarne w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. W każdym z nich świadczymy kompleksowe usługi związane z naprawą urządzeń Apple. W naszych punktach możliwa jest szybka wymiana zbitej szybki w zegarku oraz diagnoza innych usterek i awarii Watch Series – np. weryfikacja tego, czy konieczna jest wymiana baterii.

  Umów wizytę przez telefon i przynieś nam swoje urządzenie. Postaramy się naprawić Twój zegarek Apple Watch, niezależnie od tego, co się w nim zepsuło – oczywiście, z wyjątkiem sytuacji beznadziejnych, w których jedyną możliwością jest wymiana zegarka na inny model Apple Watch Series.

  Ciesz się zegarkiem po profesjonalnej naprawie!

  Sprawdź nasze usługi i dołącz do grona zadowolonych klientów serwisu Pan Szybka! Wymienimy wyświetlacz lub szybkę Twojego Apple Watch profesjonalnie i niedrogo. Pamiętaj, że nawet jeśli nie mieszkasz w pobliżu jednego z naszych serwisów Apple Watch Series, możliwa jest naprawa wysyłkowa. Wymiana szybki w Apple Watch series nigdy nie była taka prosta!