Serwis Xiaomi Redmi 9

Naprawa Xiaomi Redmi 9

Wymagająca naprawa telefonu Xiaomi Redmi 9? Skorzystaj z pomocy serwisu Pan Szybka! Nasza wyspecjalizowana kadra kompleksowo zajmie się naprawą Twojego smartfonu. Dzięki nabytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Jeśli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, wykonamy dokładną weryfikację pod kątem zakresu usterki oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Warto dodać, że naprawa wielu uszkodzeń w telefonie wiąże się ze znacznym rabatem dla klientów. Odwiedź jedną z naszych placówek serwisowych i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi redmi 9

Cennik napraw Xiaomi Redmi 9

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi Redmi 9

  Wymiana szybki w smartfonie Redmi 9 to jedna z częściej wybieranych usług w profesjonalnym serwisie Xiaomi Pan Szybka. Proces regeneracji wyświetlacza realizujemy na miejscu, wykorzystując jedynie sprawdzone szybki, najwyższej jakości. Bazując na naszym doświadczeniu, gwarantujemy pierwszorzędną naprawę w krótkim czasie.

  Jeśli zależy Ci na naprawie w przeciągu jednego dnia, zalecamy rezerwację wizyty online lub kontaktując się z wybranym serwisem. Bardzo ważną zaletą naszego serwisu jest fkat, iż zapewniamy 3-miesięczną gwarancję na wykonaną wymianę zbitej szybki w Twoim telefonie.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 9

  Częstym skutkiem upadku naszego telefonu jest pęknięta matryca ekranu. Tego typu usterka sprawia, że nasz smartfon nie będzie wyświetlał obrazu prawidłowo. Nasz profesjonalny serwis gwarantuje szybką usługę wymiany wyświetlacza w Xiaomi Redmi 9. Wystarczy, że zarezerwujesz wybrany termin na naszej stronie, a gotowe urządzenie będziesz mógł odebrać tego samego dnia! Jako specjaliści w zakresie naprawy telefonów Xiaomi, posiadamy niezbędną wiedzę oraz jakościowe komponenty, dzięki którym Twój smartfon będzie działał i wyglądał jak nowy. Sprawdź nasze aktualne promocje i umów się na wizytę już teraz!

  Wymiana baterii Xiaomi Redmi 9

  Po około dwóch latach korzystania z urządzenia będziemy w stanie zauważyć pierwsze oznaki zużycia baterii. Najczęściej przejawia się to szybkim rozładowywaniem się telefonu. W gorszych sytuacjach akumulator telefonu potrafi napuchnąć, przez co zacznie wywierać nacisk na pozostałe elementy urządzenia. Warto skorzystać z pomocy naszego serwisu Xiaomi i umówić się na profesjonalną wymianę baterii. Proces naprawy nie powinien zająć dłużej niż kilka godzin, dzięki czemu odbierzesz gotowy sprzęt jeszcze w ten sam dzień.

  Wymiana tylnej klapki Xiaomi Redmi 9

  Tylna klapka w telefonie Xiaomi Redmi 9 odpowiada za szczelność urządzenia. Oznacza to, że chroni podzespoły przed usterkami spowodowanymi dostaniem się mikroustrojów do wnętrza telefonu. Nasza usługa wymiany klapki pozwoli przywrócić wysoką estetykę Twojego urządzenia oraz zapewni pełną ochronę komponentów. Czas realizacji naprawy w naszej placówce to zaledwie godzina. Wystarczy, że zarezerwujesz wybrany termin na naszej stronie lub skontaktujesz się z naszym serwisem.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Redmi 9 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.