Serwis Samsung S20

Naprawa Samsung S20

Szukasz serwisu, który kompleksowo zajmie się Twoim Samsung S20? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się profesjonalną wymianą zbitych szybek, wyświetlaczy, baterii, a także wielu innych komponentów. Dodatkowo przeprowadzimy pełną diagnostykę i czyszczenie po zalaniu.

Czekamy na wasze smartfony w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Jeśli jednak nie możesz odwiedzić nas osobiście, zachęcamy do skorzystania z oferty naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju.

serwis samsung s20

Cennik napraw Samsung S20

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S20

  Nieszczęśliwy upadek spowodował uszkodzenie szybki w takim stopniu, że utrudnia korzystanie z urządzenia? A może to tylko kwestia estetyczna? Rozbita szybka może uniemożliwić lub utrudnić korzystanie z telefonu, ale przede wszystkim zwiększyć szanse na zalanie telefonu lub uszkodzenie komponentów wewnętrznych. Zbyt długie oczekiwanie na naprawę może również doprowadzić do trwałego uszkodzenia wyświetlacza.

  W naszym serwisie wymienimy zbitą szybkę w Samsungu S20 w ciągu kilku godzin, przywracając jego wygląd jak sprzed uszkodzenia, a nawet będzie wyglądał jak nowy. Na naprawę przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S20

  Zależnie od rodzaju i zakresu uszkodzeń, typ wykonywanej usługi może ulec zmianom. Jeżeli w Samsungu Galaxy S20 został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, czego objawami może być rozlanie lub problem z wyświetlaniem obrazu, konieczna będzie wymiana. W serwisie Pan Szybka korzystamy tylko i wyłącznie z oryginalnych komponentów Samsung, aby uniknąć niechcianych sytuacji z działaniem ekranu po naprawie.

  Jeśli nie jesteś pewien, jaką naprawę swojego telefonu potrzebujesz, możesz zgłosić się do naszej placówki na bezpłatną diagnozę. Weryfikację możesz przeprowadzić również na własną rękę – jeśli ekran nie reaguje na dotyk lub widnieją na nim pasy lub zielone pasy, to konieczna będzie jego wymiana.

  Wymiana baterii Samsung S20

  Ogniwo baterii w telefonie Samsung S20 pozwala na dość długie korzystanie z urządzenia. Producent zapewnia, że bateria powinna działać wydajnie przez pierwsze 2 lata użytkowania telefonu. Zdarza się jednak, że przy częstym ładowaniu telefonu, a także przez zostawianie go w ładowarce przez kilka godzin nawet po pełnym naładowaniu, bateria traci swoją kondycję dużo szybciej.

  W naszym profesjonalnym serwisie Samsung wymienimy baterię w niecałe 30 minut. Doświadczenie pozwala nam na przeprowadzenie naprawy w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo, większość komponentów posiadamy na miejscu. Zarezerwuj wizytę, aby mieć pierwszeństwo przy usłudze.

  Wymiana klapki baterii Samsung S20

  Samsung S20 wyposażony został w szklane plecki, które chronią wnętrze urządzenia przed uszkodzeniami, a także zapewniają wodoszczelność smartfona. Bywa niestety, że nieprzewidziany upadek telefonu może skończyć się uszkodzeniem klapki, co wiąże się z utratą wodoszczelności i pyłoszczelności.

  W serwisie Pan Szybka wymienimy plecki twojego telefonu w zaledwie 30 minut. Do wymiany wykorzystujemy oryginalne komponenty Samsung. Po wymianie twój smartfon będzie wyglądał jak nowy. Korzystając z oryginalnych komponentów mamy pewność, że klapka wpasuje się do telefonu, a oryginalne uszczelki utrzymają telefon szczelny.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S20 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.