wymiana szybki samsung s20

Serwis Samsung S20

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S20? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S20.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S20?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung S20

  Specyfikacja Samsung Galaxy S20

  Samsung Galaxy S20 swoją premierę miał na początku 2020 roku. Wychodząc na rynek zaskoczył użytkowników swoją wydajnością. Procesor umieszczony w smartfonie to ośmiordzeniowy Exynos 990 o taktowaniu zegara 2,70 GHz. W połączeniu z 8GB pamięci RAM, S20 zapewnia szybką pracę urządzenia. W telefonie znajdziemy również 6,20 calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED o rozdzielczości 3200x1440 pikseli i odświerzaniu 120Hz. Całość chroniona jest szkłem Corning Gorilla Glass 6. Pojemność baterii wynosi 4000mAh, co pozwala na całodniową pracę na urządzeniu. Smartfon również obłsługuje funkcję szybkiego ładowania. Pamięć wbudowana wynosi 128GB na dane, dodatkowo mamy możliwość wyposażenia telefonu w kartę microSD o maksymalnej pojemności 1TB.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy S20

  Niestety, czasami wymiana szybki lub wyświetlacza telefonu jest konieczna, aby w pełni cieszyć się posiadanym sprzętem. Zależnie od rodzaju i zakresu uszkodzeń, typ wykonywanej usługi może ulec zmianom. Jeżeli w Samsungu Galaxy S20 został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, czego objawami może być rozlanie lub problem z wyświetlaniem obrazu, konieczna będzie wymiana. W zależności od preferencji może być to oryginalny wyświetlacz Samsung lub wysokiej klasy zamiennik. Jeżeli uszkodzeniu uległa warstwa ochronna, najlepszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S20

  Jak wiesz, nie ma nic bardziej denerwującego niż rozładowanie się telefonu w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego sprawna i wydajna bateria w telefonie to podstawa, ponieważ dzięki niej jeszcze długo po naładowaniu będziesz mógł korzystać z telefonu. Powinna ona działać niezawodnie, przez miej więcej pierwsze dwa lata, lecz często niewłaściwe korzystanie lub nadmierna eksploatacja doprowadza do uszkodzenia o wiele wcześniej. Warto wtedy rozważyć jej wymianę na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria Samsunga Galaxy S20? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy S20

  Być może nosisz swojego Samsunga Galaxy S20 bez pokrowca lub korzystasz ze źle dopasowanego etui, na tylnej klapce Twojego telefonu mogą pojawić się zarysowania. W skrajnych wypadkach może ona ulec kompletnemu uszkodzeniu. Nie należy lekceważyć obudowy telefonu, ponieważ jest ona nie tyle elementem estetycznym, co ochronnym. Ma ona za zadanie uniemożliwić wodzie i pyłom dostawanie się do środka, a także odprowadzać ciepło. Dlatego w przypadku uszkodzenia klapki baterii, rozważ jej wymianę na nową.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy S20

  Jeżeli nie jesteś pewien, dlaczego Twój telefon nie działa poprawnie, wykonaj diagnozę w naszym serwisie. Wykonamy szczegółową weryfikację wszystkich podzespołów Samsunga Galaxy S20, w celu znalezienia źródła problemu. Dzięki temu ustalimy czas oraz koszty naprawy telefonu. Pozwoli Ci to ocenić, czy jest to opłacalne.