Serwis Samsung S23

Naprawa Samsung S23

Szukając dobrego serwisu Samsung, który wykona profesjonalną naprawę Twojego Samsung S23, warto rozważyć naszą ofertę. Codziennie pomagamy rozwiązać różne problemy dotykające nowoczesne smartfony. Nie ważne czy przychodzisz do nas z rozbitą szybką, uszkodzonym wyświetlaczem czy mocno zużytą baterią. Nasz serwis podchodzi do każdej naprawy indywidualnie dbając przede wszystkim o Twoje oczekiwania wobec usługi. Nasze doświadczenie i jakość napraw popiera liczne grono zadowolonych klientów.

Zaufaj specjalistom i zarezerwuj wizytę na naszej stronie lub kontaktując się bezpośrednio z wybranym serwisem. Nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście? Nic straconego, oferujemy również usługę naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju. Wystarczy, że wyślesz do nas telefon Samsung S23, a my zajmiemy się resztą.

telefon samsung s23

Cennik napraw Samsung S23

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S23

  Przytrafiła Ci się przykra sytuacja z rozbiciem szybki w Samsung S23? Serwis Pan Szybka służy pomocą! Świadczymy profesjonalną usługę wymiany zbitej szybki w smartfonie, która pozwoli przywrócić estetykę i pełną funkcjonalność Twojego urządzenia. Podczas naprawy korzystamy z niezawodnych metod separacji warstw, dzięki czemu proces regeneracji jest szybki i sprawny. Odbierając od nas telefon nie musisz obawiać się powrotu usterki. Nasza placówka oferuje 3-miesięczną gwarancję i wsparcie serwisowe po naprawie.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S23

  Wymiana wyświetlacza Samsung 23 to podstawowa usługa realizowana przez serwisy Samsung. Warto jednak rozejrzeć się za profesjonalną placówką, która ma doświadczenie w naprawie telefonów. Pan Szybka to specjaliści od tego typu uszkodzeń mechanicznych. Gwarantujemy jakość naprawy z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych ekranów oraz konkurencyjne ceny. Cały proces naprawczy odbywa się szybko i sprawnie, dzięki czemu nie będziesz musiał długo czekać na gotowy telefon.

  Wymiana baterii Samsung S23

  Samsung S23 szybko się rozładowuje? Przyczyną może być mocno zużyta lub uszkodzona bateria. Nasz profesjonalny serwis Samsung oferuje szybką i sprawną wymianę akumulatora w Twoim smartfonie. Podczas naprawy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, oryginalnych komponentów dla telefonów marki Samsung, dzięki czemu masz pewność, że Twoje urządzenie będzie działać jak przed naprawą. Połączenie specjalistycznego sprzętu i doświadczenia przekładamy na jakościowe realizowanie usług, czego dowodem są liczne opinie pozostawione przez naszych zadowolonych klientów.

  Zaleca się wymianę baterii w Samsung S23 już przy pierwszych objawach wskazujących, że coś jest nie tak z naszym ogniwem. Mocno zużyta bateria może prowadzić do spuchnięcia lub samozapłonu, co jest niezwykle groźne dla podzespołów znajdujących się wewnątrz urządzenia. Zapraszamy do jednego z naszych trzech punktów serwisowych lub do skorzystania z oferty naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju.

  Wymiana plecków (tylnej klapki) Samsung S23

  Korzystanie z telefonu Samsung S23, który ma rozbitą klapkę może prowadzić do pojawienia się dodatkowych usterek wewnątrz urządzenia. Element ten jest odpowiedzialny przede wszystkim za szczelność smartfona, dlatego uszkodzenie plecków naraża nasz sprzęt na dostawanie się wody oraz pyłu. Nasza placówka serwisowa jest przygotowana na tego typu sytuacje i oferuje ekspresową wymianę klapki w Samsung S23. Dodatkowo zweryfikujemy czy pozostałe komponenty telefonu nie zostały uszkodzone.

  Zachęcamy do rezerwacji wybranego terminu na naszej stronie lub bezpośrednio w serwisie. Pozwoli to skrócić czas naprawy do niezbędnego minimum, dzięki czemu gotowy telefon będziesz mógł odebrać nawet po 30 minutach. Przyjdź i sprawdź najlepszą jakość usług naprawczych dla telefonów marki Samsung!

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S23 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.