serwis iphone 7

Serwis iPhone 7

Masz problem ze znalezieniem serwisu, który ceni twój czas i przywiązanie do twojego telefonu iPhone 7? Wybierz usługi serwisu Pan Szybka. Naprawy takie jak wymiana szybki, wyświetlacza lub baterii wykonujemy na miejscu nawet w kilka godzin.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 7?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Odwiedź najczęściej polecany iPhone 7 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Specyfikacja iPhone 7

  iPhone 7 to jeden z najpopularniejszych modeli od marki Apple. Telefon wchodząc na rynek, gwarantował piękny wygląd i elegancką stylistykę. Dodatkowo zapewniał on wzmocnioną konstrukcję oraz wodoszczelność. Ekran retina o przekątnej 4,7’ sprawiał, że telefony był bardzo poręczny i wygodny w obsłudze. Pracował pod kontrolą iOS 10, który cieszył się świetną optymalizacją. Za działanie telefonu odpowiada procesor Apple A10 Fusion, który zapewnia płynną pracę. iPhone 7 posiada bardzo smukłe ramki. Dodatkowo użytkownicy tego modelu mogą cieszyć się dobrym aparatem oraz wszystkimi niezbędnymi modułami łączności bezprzewodowej. Dużym plusem tego modelu był bardzo długi czas pracy na baterii. Telefon był świetnym wyborem nie tylko do pracy, ale również do zabawy.

  Serwis telefonów Apple – iPhone 7

  Podczas poszukiwania telefonów, użytkownicy bardzo często zwracają uwagę na to, aby telefon był w pełni niezawodny. Nie bez znaczenia pozostaje też wygląd oraz wysoka jakość wykonania. Wiele osób po zakupie nowego urządzenia decyduje się na dodatkowe zabezpieczenie go przy użyciu pokrowca czy szkła hartowanego. Warto jednak pamiętać o tym, że telefon nie jest narażony wyłącznie na uszkodzenia mechaniczne. W trakcie codziennej eksploatacji w urządzeniu mogą pojawić się przeróżne usterki. Nie tylko wynikające z nadmiernego zużycia, ale również w wyniku ujawnienia wad fabrycznych. Dlatego, jeśli tylko zauważysz, że Twój iPhone 7 nie działa prawidłowo, będzie to odpowiedni moment na przekazanie telefonu do profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona pełną diagnozę i odnajdzie przyczynę problemu. W dodatku diagnozę telefonu warto wykonać również w przypadku zalania. Pozwoli to na dokładne sprawdzenie, co w telefonie zostało uszkodzone. Na tej podstawie serwis będzie mógł przygotować kosztorys naprawy telefonu. Jeśli wiesz, co dokładnie zepsuło się w Twoim telefonie, możesz od razu zamówić konkretną usługę serwisową poprzez nasz sklep internetowy.

  Jakie naprawy w telefonie iPhone 7 wykonujemy?

  Nasz serwis telefonów Pan Szybka posiada wieloletnie doświadczenie w naprawianiu telefonów marki Apple. Posiadamy odpowiednio wyposażone zaplecze serwisowe, a nasi pracownicy bez przerwy szkolą się w dziedzinie serwisowania nowoczesnych telefonów. Do naprawy iPhone 7 wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne narzędzia i urządzenia serwisowe, które pozwalają nam na zapewnienie najwyższej jakości usług. Niezależnie od tego, z jaką usterką masz problem, nasz serwis bardzo chętnie Ci pomoże. W przypadku problemów z ładowaniem telefonu przyjrzymy się temu, czy winne będzie złącze ładowania, które należy wymienić na nowe, czy bateria straciła swoją jakość i należy ją wymienić. W przypadku, gdy podczas prowadzenia rozmów spotkasz się z problemami z działaniem głośnika lub mikrofonu, również wymienimy je na nowe. Uciążliwą usterką jest też uszkodzony główny głośnik w telefonie, w takim przypadku nasz serwis wymieni buzzer na nowy. Pomożemy też w przypadku telefonów, które zostały uszkodzone mechanicznie. Dokonamy wymiany ekranu, szybki lub obudowy w telefonie iPhone 7 na nowe.

  Gdzie naprawić telefon iPhone 7 i ile to potrwa?

  Zastanawiasz się, gdzie najlepiej naprawić telefon iPhone 7? Zapraszamy do skorzystania z usług Pan Szybka. Nasze punkty serwisowe znajdują się w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Możesz dojechać do nas samochodem i skorzystać z możliwości zostawienia samochodu na ogólnodostępnym parkingu lub zamówić usługę przez sklep internetowy, a telefon do naprawy przekazać przesyłką kurierską. Serwis znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Najważniejsze części posiadamy na miejscu, dlatego w wielu przypadkach jesteśmy w stanie wykonać ekspresową usługę naprawy telefonu iPhone 7. Większość usterek jesteśmy w stanie naprawić nawet w ciągu dwóch godzin od otrzymania telefonu. Przy naprawie na odległość telefon naprawimy i odeślemy jeszcze tego samego dnia. Na wykonywane naprawy oraz wykorzystane części udzielamy gwarancji.