serwis samsung note 10 plus

Serwis Samsung Note 10 Plus

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy Note 10 Plus? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Plus.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung Note 10 Plus?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Samsung Note 10 Plus

  Specyfikacja Samsung Galaxy Note 10 Plus

  Samsung Galaxy Note 10 Plus cechuje elegancki i nowoczesny design. Przód i tył smartfona pokrywa szkło Gorilla Glass 6. Dodatkowo smartfon, jak i rysik jest odporny na wodę i pył. Za pracę urządzenia odpowiada ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 9825 o taktowaniu zegara 2,70 GHz. Jednostka zapewnia szybkość i wysoką wydajność podczas grania i korzystania z aplikacji. Telefon został wyposażony w 6,75 calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 3040x1440 pikseli. Ramki ekranu zredukowano do minimum i zostawiono jedynie niewielki otwór na aparat do selfie. Pamięci do przechowywania danych jest sporo, dostępne warianty to: 256GB i 512GB wraz z 12GB pamięci RAM. Batria o pojemności 4300mAh pozwala na korzystanie z urządzenia przez wiele godzin. Dzięki funkcji PowerShare, Samsung Note 10 Plus umożliwia dzielenie się energią z innymi urządzeniami.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy Note 10 Plus

  Najczęściej zgłaszanym problemem w Samsung Galaxy Note 10 Plus jest wymiana szybki czy też wyświetlacza. Zakres uszkodzeń będzie tu decydujący co do rodzaju wykonywanej usługi. W przypadku, gdy ł uszkodzenia całego moduł wyświetlacza, co może objawiać się przykładowo problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w Samsung Galaxy Note 10 Plus. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym, jak również wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy Note 10 Plus

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie stanowi podstawę. Od niej właśnie zależy, jak długo będzie możliwe użytkowanie telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z urządzenia. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia można doprowadzić znacznie wcześniej. W momencie zaobserwowania, iż bateria nie działa we właściwy sposób sugeruje się rozważenie  wymiany baterii w  Samsung Galaxy Note 10 Plus na nową. W razie niepewności co do bezpośredniej przyczyny problemu wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć jego źródło.

  Wymiana klapki baterii w Samsung Galaxy Note 10 Plus

  W przypadku gdy  telefon noszony był bez pokrowca lub wykorzystano  źle dopasowane etui, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w Samsung Galaxy Note 10 Plus może zostać porysowana, a wręcz uszkodzona. Element ten jest  ważny,  ze względu na to, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanowić należy się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd  telefonu, ale  przede wszystkim zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy Note 10 Plus

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zalecane jest  wykonanie całościowej diagnozy urządzenia Samsung Galaxy Note 10 Plus. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby znaleźć źródło problemu. Dzięki temu będziemy mogli określić koszty, jak i  czas potrzebny na wykonanie naprawy urządzenia. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.