Serwis Samsung Note 10 Plus

Naprawa Samsung Note 10 Plus

Zmagasz się z uszkodzeniem telefonu Samsung Note 10 Plus? Sprawdź ofertę profesjonalnej naprawy w serwisie Pan Szybka. Zapewniamy szereg usług, które pozwolą przywrócić Twój smartfon do pełnej sprawności. Codziennie mierzymy się z różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, jak i tymi, które powstały w wyniku zalania urządzenia.

Nasz doświadczony zespół techników szybko i sprawnie naprawi Twój Samsung Note 10 Plus przy pomocy zaawansowanego sprzętu serwisowego oraz oryginalnych części zamiennych, gwarantując tym samym najwyższą jakość usługi. Zarezerwuj wizytę online lub skontaktuj się z naszym serwisem.

serwis samsung note 10 plus

Cennik napraw Samsung Note 10 Plus

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung Note 10 Plus

  Wymiana szybki w Samsung Note 10 Plus to usługa, którą najczęściej wykonujemy po upadku urządzenia. Rozbicie szybki w telefonie sprawia, że jest on bardziej podatny na dodatkowe usterki oraz stanowi zagrożenie dla użytkownika. Dlatego, jeśli w Twoim Samsung Note 10 Plus doszło do zbicia szybki wyświetlacza, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Poprzedzając wizytę rezerwacją, masz pewność, że nasi technicy od razu zajmą się Twoim urządzeniem. Ważnym aspektem wymiany szybki jest fakt, iż zachowujesz oryginalny wyświetlacz w telefonie, dzięki czemu nie musisz obawiać się o zniekształcony obraz czy źle działający panel dotykowy.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung Note 10 Plus

  Uszkodzony wyświetlacz w przeciwieństwie do szybki wymaga wymiany całego komponentu ekranu. Typowymi objawami dla zniszczonego wyświetlacza są: czarne plamy, kolorowe pasy, zielony obraz i niedziałający dotyk ekranu. Jeśli Twój Samsung Note 10 Plus wykazuje chociaż jeden z wyżej wymienionych zachowań, to możesz mieć pewność, że wymaga on wymiany ekranu na nowy. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone, oryginalne wyświetlacze dla modeli marki Samsung. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość wyświetlanego obrazu oraz komfort użytkowania z urządzenia.

  Wymiana baterii w Samsung Note 10 Plus

  Szybkie rozładowywanie się telefonu, samoistne wyłączanie przy wyższym poziomie naładowania, a także problemy z jego ładowaniem to sygnały, które wskazują na konieczność wymiany akumulatora w Twoim Samsung Note 10 Plus. To zjawiska, które mogą znacząco wpłynąć na komfort i wydajność korzystania z urządzenia.

  W naszym serwisie dbając o Twój czas, oferujemy ekspresową wymianę baterii. Dzięki wykwalifikowanym technikom oraz wykorzystaniu oryginalnych ogniw marki Samsung, jesteśmy w stanie przeprowadzić tę operację w zaledwie 30 minut. To oznacza, że w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się pełną wydajnością i niezawodnością swojego urządzenia.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung Note 10 Plus

  Rozbita klapka w Samsung Note 10 Plus to nie tylko kwestia estetyki, ale także sprawa bezpieczeństwa użytkownika oraz trwałości samego urządzenia. Ta mała, ale istotna część odpowiada głównie za szczelność telefonu, co z kolei chroni wewnętrzne podzespoły przed dostaniem się wilgoci, pyłu czy innych potencjalnie szkodliwych czynników zewnętrznych.

  Nasze doświadczenie i wyspecjalizowany personel pozwala nam skutecznie przywrócić Twoje urządzenie do idealnego stanu. Dlatego zachęcamy do szybkiej rezerwacji terminu na naszej stronie. W naszym serwisie zapewniamy fachową obsługę oraz szybkie działanie, by Twój Samsung Note 10 Plus wrócił do Ciebie w pełni sprawny.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung Note 10 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.