Wymiana wyświetlacza iPad

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój iPad towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Uszkodzony ekran może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Apple dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie i Krakowie.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana wyświetlacza iPad

  Obecnie życie bez nośników informacji, jak telefon lub tablet jest praktycznie nie do pomyślenia. Te urządzenia są jednak niezwykle delikatne, a więc i łatwe do uszkodzenia. Przy upadku tabletu lub jego przygnieceniu rzadko nie dojdzie do uszkodzenia wyświetlacza, nawet przy zastosowaniu ochronnych pokrowców albo hartowanego szkła. Gdy dojdzie do uszkodzenia, mamy dwie drogi do wyboru – albo wymiana wyświetlacza, albo kupno nowego tabletu. Wymiana wyświetlacza jest w tym wypadku znacznie tańsza.

  Czy wymiana wyświetlacza iPad jest potrzebna?

  Trafiające do nas tablety najczęściej uległy upadkowi albo przygnieceniu. Może się wówczas wydawać, że uszkodzeniu uległa jedynie szybka ochronna, ale po przeprowadzeniu diagnozy często bywa konieczna wymiana w tablecie całego wyświetlacza. W wypadku zachowania sprawności panelu dotykowego oraz samego wyświetlacza wystarczy wymiana szybki, ale gdy pojawiają się problemy z funkcją dotykową, rozlane plamy na ekranie, wówczas niezbędna jest wymiana wyświetlacza.

  Wymiana wyświetlacza iPad w serwisie tabletów 

  Wyświetlacz może ulec uszkodzeniu w wyniku upadku z większej wysokości albo pęknąć po przejechaniu autem. Niezależnie od tego trzeba oddać tablet w ręce profesjonalistów. Tylko w sprawdzonym punkcie serwisowym wymiana wyświetlacza doprowadzi tablet do poprzedniej fabrycznej sprawności.

  Ile trwa wymiana wyświetlacza iPad?

  Naprawy urządzeń elektronicznych typu tablet wymagają staranności. Nasz serwis stosuje w związku z tym dokładne procedury. Operacje wymiany wyświetlacza rozpoczynamy od rejestracji urządzenia w systemie, a następnie jeden z naszych fachowców demontuje element niesprawny i zastępuje ten fabrycznie nowym. Nie jest to jednak koniec, ponieważ tablet zostaje jeszcze poddany testom sprawności i dopiero wówczas może zostać odesłany klientowi. Jednocześnie staramy się możliwie skrócić czas bez tabletu i często wymiana wyświetlacza zajmuje jedynie kilka godzin. Tego, ile czasu zajmuje w naszym serwisie wymiana wyświetlacza do tabletu albo telefonu można się dowiedzieć, kontaktując się z nami. Taki kontakt umożliwia również sprawdzenie dostępności części dla danego urządzenia.

  Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w tablecie?

  Informację o tym, ile będzie kosztowała usługa wymiany wyświetlacza w konkretnym modelu tabletu, można łatwo uzyskać w naszym sklepie online. Inną drogą jest skorzystanie z drogi telefonicznej i uzyskanie takiej informacji bezpośrednio w punkcie usługowym. Warto wiedzieć, że widniejąca na stronie cena usługi wymiany wyświetlacza dotyczy usługi kompleksowej, a więc nie ma obaw o to, że koszty wymiany podczas naprawy wzrosną.