Wymiana wyświetlacza iPad

Ekran twojego iPada nie wyświetla treści lub pojawiły się na nim pasy? Konieczna będzie wymiana jego wymiana. Nie zwlekaj z naprawą i sprawdź nasz cennik poniżej! Wykonujemy wymiany wyświetlaczy dla modeli iPad Pro, iPad Mini, iPad Air oraz tych podstawowych. Sprawdź ceny poniżej i zgłoś się do jednego z naszych serwisów w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku. Po każdej naprawie dokładnie testujemy działanie każdego iPada. Na nasze usługi przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

wymiana wyświetlacza ipad pro

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana wyświetlacza iPad - Profesjonalny serwis Apple Pan Szybka

  Jak sprawimy, że Twój tablet będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Na wstępie przeprowadzimy dokładną weryfikację urządzenia pod kątem występowania usterki. Następnie na jej podstawie sporządzimy kartę przyjęcia, która zawiera informacje dotyczące kosztów naprawy oraz czasu potrzebnego na jej realizację.

  2. Wymiana wyświetlacza w tablecie iPad

  Proces wymiany wyświetlacza w tablecie iPad rozpoczynamy od demontażu uszkodzonego ekranu i dokładnego wyczyszczenia pozostałości kleju znajdującego się na ramkach urządzenia. Dopiero potem możemy spokojnie zamontować nowy wyświetlacz z przygotowanymi wcześniej uszczelkami.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonanej naprawie, urządzenie poddawane jest szeregowi testów sprawdzających jego poprawne działanie. Pozwoli to również wykluczyć pojawienie się dodatkowych uszkodzeń. Jeśli iPad przejdzie testy pozytywnie, zostaniesz poinformowany o możliwości odbioru swojego urządzenia, na które zapewniamy 3-miesięczną gwarancję.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Każdą usługę traktujemy profesjonalnie oraz podchodzimy do niej z należytą starannością. Dlatego, jeśli naprawa spełni Twoje oczekiwania, zachęcamy do pozostawienia komentarza w naszej wizytówce Google. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna :)

  wymiana wyświetlacza w tablecie ipad

  Wymiana wyświetlacza iPad

  Uszkodzony ekran w tabletach iPad to częsty problem przy niefortunnym upadku urządzenia. Zdarza się, że uszkodzona zostaje jedynie szybka z dotykiem urządzenia. W przypadku, jeśli na wyświetlaczu widnieją pasy lub nie ma kompletnie obrazu, mamy do czynienia z uszkodzeniem wyświetlacza.

  W serwisie Pan Szybka naprawimy wyświetlacz twojego iPada nawet tego samego dnia. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. Sprowadzimy niezbędne części do placówki i wykonamy naprawę w kilka godzin.

  Czy wymiana wyświetlacza iPad jest opłacalna

  Cena usługi wymiany wyświetlacza w iPadzie zależy od modelu urządzenia. Wyświetlacze są wyceniane w zależności od roku produkcji tabletu oraz od kosztu kupna nowego urządzenia. W przypadku droższych modeli cena wyświetlacza będzie wyższa względem iPadów z niższej półki cenowej. Niemniej jednak, cena usługi to około połowa ceny nowego urządzenia. Warto zatem wymienić wyświetlacz iPada, ponieważ nasz sprzęt zyska na jakości i zostanie odnowiony. Dodatkowo, nie będzie konieczności przywracania iPada do ustawień fabrycznych, co uchroni twoje dane przed usunięciem.

  uszkodzona matryca w ipad naprawa

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  jak wygląda wymiana ekranu w ipad

  Wymiana ekranu w iPadzie – jak przebiega

  Wymiana ekranu w iPadzie to prosty proces dla doświadczonych serwisantów. Usługę rozpoczyna się od podgrzania urządzenia do odpowiedniej temperatury, w celu rozmiękczenia kleju na uszczelkach ekranu. Następnie demontuje się uszkodzony wyświetlacz odpowiednio go podważając. Kolejnym etapem jest wykręcenie odpowiednich śrub, odpięcie baterii oraz taśm wyświetlacz. Zdemontowany wyświetlacz zastępuje się nowym oryginalnym egzemplarzem, uprzednio czyszcząc ramkę tabletu.