Wymiana wyświetlacza Samsung

Uszkodzony wyświetlacz w telefonie to znaczne utrudnienie, które potrafi uniemożliwić nam korzystanie ze sprzętu. Na szczęście, dzięki pomocy profesjonalnych serwisów nie trzeba martwić się o kupno nowego urządzenia. Pan Szybka oferuje kompleksową naprawę od ręki. Wymiana wyświetlacza Samsung pozwoli Ci znów cieszyć się ulubionym smartfonem bez żadnych przeszkód. Zastanawiasz się ile kosztuje wymiana wyświetlacza Samsung? Aktualny cennik znajdziesz poniżej wybierając swój model urządzenia. Cena zawiera nowy, oryginalny wyświetlacz oraz kompleksową wymianę ekranu Samsung. Dodatkowo otrzymasz od nas 3-miesiące gwarancji na wykonaną usługę.

wymiana wyświetlacza w telefonie

Cennik wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung

Wybierz model Twojego urządzenia.

Samsung S Samsung S
Samsung A Samsung A
Samsung M Samsung M
Samsung J Samsung J
Samsung Note Samsung Note

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana wyświetlacza Samsung - Profesjonalne naprawy telefonów Samsung

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Początkowym krokiem jest przyjęcie telefonu w serwisie i sporządzenie kart przyjęcia, która obejmuj koszty naprawy oraz czas potrzebny na jej realizację. Następnie przeprowadzimy szczegółową diagnozę urządzenia w celu wykrycia potencjalnych problemów. Jeśli nie zostaną zidentyfikowane żadne dodatkowe uszkodzenia, przystąpimy do wymiany ekranu.

  2. Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung

  Proces wymiany ekranu rozpoczynamy od demontażu uszkodzonej części oraz dokładnego usunięcia pozostałości kleju i taśm montażowych z obudowy. Następnie precyzyjnie montujemy nowy wyświetlacz w urządzeniu, wykorzystując uszczelki dostosowane do tego modelu.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po zakończeniu naprawy, telefon zostanie poddany serii testów w celu potwierdzenia jego poprawnego funkcjonowania. Jeśli wyniki testów będą pozytywne, zostaniesz poinformowany o gotowości odbioru urządzenia.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  W naszym serwisie każda naprawa jest traktowana profesjonalnie. Dlatego, jeśli będziesz zadowolony z wymiany wyświetlacza w Twoim telefonie Samsung, serdecznie zachęcamy do pozostawienia komentarza. Nasz priorytet to zapewnienie pełnej satysfakcji każdemu klientowi, który odwiedza nasze punkty serwisowe.

  uszkodzony wyświetlacz samsung

  Wymiana wyświetlacza Samsung

  W momencie kiedy ekran w telefonie przestaje działać to jedynym sposobem aby przywrócić urządzenie do pełnej sprawności konieczna jest wymiana ekranu Samsung. Serwis Pan Szybka to najlepsze miejsce na tego typu naprawy. Twój smartfon Samsung będzie wyglądał jak nowy w zaledwie kilka godzin! Usługa wymiany wyświetlacza Samsung wykonywana jest wyłącznie na oryginalnych częściach oraz bez utraty danych. Korzystając z usługi wysyłkowej klient jest informowany na bieżąco o aktualnym statusie naprawy telefonicznie bądź mailowo.

  Wymiana wyświetlacza Samsung – na czym polega?

  Klienci, którzy doświadczyli na własnej skórze uszkodzenia wyświetlacza Samsung doskonale wiedzą jak bardzo potrafi to utrudnić swobodne korzystanie z urządzenia. Czasami uszkodzenie jest na tyle poważne, że uniemożliwia posługiwanie się smartfonem. Dlatego jako profesjonalny serwis Samsung przychodzimy z pomocą. Jak zatem wygląda proces wymiany wyświetlacza w Samsungu? Po zamówieniu oryginalnego wyświetlacza nasi serwisanci rozmontowują telefon aby umożliwić swobodny demontaż uszkodzonego ekranu. Następnie dokładnie czyścimy korpus urządzenia z pozostałości kleju oraz zabrudzeń. Kolejnym etapem jest przetestowanie działania nowego komponentu oraz jego montaż. Ostatnim krokiem jest montaż pozostałych podzespołów oraz wklejenie tylnej klapki telefonu. Gotowe urządzenie jest wydawane klientowi z 3-miesięcznym okresem gwarancji.

  wymiana ekranu w telefonie samsung - na czym polega
  czy opłaca się wymiana ekranu w telefonie samsung

  Czy warto wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung?

  Rozbicie ekranu w telefonie Samsung nie musi być równoznaczne z wymianą całego urządzenia na nowe. Serwis Pan Szybka to zespół profesjonalnych pasjonatów elektroniki i urządzeń mobilnych, którzy szybko i sprawnie przywrócą działanie Twojego urządzenia. Wykonując usługę wymiany wyświetlacza Samsung nie ingerujemy i nie usuwamy danych zapisanych na telefonie. Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku oraz Instagramie, można tam trafić na promocyjne ceny wymiany ekranu! 🙂

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Czy wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung wystarczy?

  Uszkodzenia telefonów bywają różne. Czasem kończy się to jedynie na zbitym wyświetlaczu. Jednak zdarzają się sytuację w których dochodzi do poważniejszych usterek związanych z płytą główną lub układami, które się na niej znajdują. Jak zatem sprawdzić czy naprawa Twojego telefonu Samsung będzie opłacalna. Najlepszym sposobem jest dostarczenie smartofnu profesjonalistom. Nasza placówka wyposażona jest w zaawansowany sprzęt serwisowy oraz narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładną diagnozę podzespołów.

  wymiana ekranu w telefonie samsung

  Po weryfikacji urządzenia wykluczymy potencjalne usterki i awarie oraz przedstawimy atrakcyjny kosztorys naprawy tak aby była ona dla Ciebie opłacalna. W większości przypadków wymiana wyświetlacza Samsung w serwisie pogwarancyjnym jest znacznie tańszą opcją niż korzystanie z punktów autoryzowanych. Koszt takiej naprawy może być różny dla poszczególnych modeli smartfonów Samsung.

  Nasze placówki stacjonarne znajdują się w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Jeśli jednak nie możesz dostarczyć telefonu osobiście możesz skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że zamówisz interesująca Cię usługę na naszej stronie i wyślesz do nas swoje urządzenie, a my zajmiemy się resztą. Gotowy smartfon oraz przygotowana wymiana ekranu Samsung, zostanie odesłana na wskazany przez Ciebie adres z 3-miesięczną gwarancją i wsparciem serwisowym po naprawie.