Wymiana wyświetlacza Samsung

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój Samsung towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Uszkodzony ekran może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Samsung dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Samsung

  W obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez telefonów. Mimo iż świat technologiczny idzie ciągle do przodu, to urządzenia te są narażone na wszelkie uszkodzenia przez swoją delikatność. Jednym z najczęściej pojawiających się problemów z urządzeniem to uszkodzenie wyświetlacza, czasem, aby do tego doszło, wystarczy upadek telefonu z niedużej wysokości lub przygniecenie. Jak najbardziej możemy, a nawet powinniśmy stosować dodatkowe ochrony w postaci szkła hartowanego, czy pokrowców, ale nawet one nie dają nam 100% ochrony. W momencie, gdy dojdzie do uszkodzenia wyświetlacza, pozostaje nam wymienić ekran lub zakupić nowy telefon. W większości przypadków oczywiście opcja pierwsza będzie korzystniejsza finansowo.

  Czy wymiana ekranu Samsung jest potrzebna?

  Najczęstszym powodem, dla którego trafiają do nas telefony, są uszkodzenia mechaniczne, które powstały przez upadek telefonu, bądź jego przygniecenie. Początkowo możemy łudzić się, że została uszkodzona tylko ochronna szybka, ale po sprawdzeniu przez specjalistę może okazać się, że do wymiany mamy cały ekran telefonu Samsung. W przypadku, gdy panel dotykowy ekranu i wyświetlacz są sprawne, decydujemy się tylko na wymianę szybki. Jeśli jednak na ekranie pojawią się plamy i dojdzie do rozlania ekranu, a dodatkowo pojawią się problemy z dotykiem, wymiana ekranu Samsung będzie jedynym rozwiązaniem.

  Wymiana ekranu Samsung w serwisie telefonów

  Niezależnie od tego, czy nasz telefon upadł, czy został przygnieciony, powinniśmy pójść do profesjonalnego serwisu telefonów, w którym na co dzień specjaliści zajmują się tego typu uszkodzeniami. Fakt, że odwiedzimy właśnie takie specjalistyczne miejsce sprawi, że nasz telefon będzie działał tak, jak nowy, przed niepożądanym uszkodzeniem.

  Ile trwa wymiana ekranu Samsung?

  Bez wątpienia wszystkie naprawy telefonów wymagają ogromnej dokładności i precyzji. Co za tym automatycznie idzie w naszym serwisie, stosujemy odpowiednie przedsięwzięcia w sprawie naprawy. Wymianę wyświetlacza Samsung rozpoczynamy od zarejestrowania urządzenia w naszym systemie. W kolejnym etapie pracownik odpowiedzialny za naprawę telefonu demontuje uszkodzony element, by zastąpić go zupełnie nowym. Potem nasz telefon przechodzi dogłębne testy, które pozwalają sprawdzić, czy ten w pełni jest sprawny do użytku. Urządzenie, które nie przejawia żadnych usterek i działa bez zarzutów trafia do klienta. Staramy się, aby czas wymiany ekranu Samsung był, jak najkrótszy. W większości przypadków zabieg trwa tylko kilka godzin. W przypadku, jeśli życzysz sobie otrzymać telefon jeszcze w tym samym dniu, uprzednio skontaktuj się z nami i zapytaj, czy posiadamy dostępne części do Twojego modelu telefonu.

  Ile kosztuje wymiana ekranu Samsung?

  Jeśli chciałbyś poznać odpowiedź na pytanie, ile będzie kosztowała naprawa wyświetlacza Samsung, możesz to sprawdzić w naszym sklepie online. Innym sposobem jest bezpośredni kontakt z nami poprzez numer telefonu, bądź przesłanie wiadomości prywatnej z pytaniem. Cena, która jest podana na stronie, dotyczy kompleksowej usługi wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung, Zapewniamy, że po wymianie nie dojdą dodatkowe koszty, a jedynie te, które są podane na stronie.