Serwis Samsung A32 5G

Serwis Samsung A32 5G to profesjonalne podejście do powierzonych nam napraw. Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung A32 5G? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung A32 5G.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A32 5G?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung A32 5G

  Specyfikacja Samsung A32 5G

  Samsung A32 5G jest dostępny w dwóch wariantach pamięciowych. Pierwszy posiada 4GB RAM i 64GB pamięci do przechowywania danych. Drugi natomiast 6GB RAM i 128GB pamięci na dane. Dodatkowo możemy wyposażyć smartfon w kartę microSD o pojemności do 1TB. Procesor jaki został użyty w Samsung A32 5G to jednostka ośmiordzeniowa o taktowaniu 2,00 GHz. Wyświetlacz zastosowany w tym modelu to 6,5 calowy ekran TFT o rozdzielczości 1600x720 pikseli. Układ aparatów jest taki sam jak w przypadku telefonu w wersji bez 5G. Cztery obiektywy: główny 48 Mpix, makro 5 Mpix, ultraszerokokątny 8 Mpix i głębi 2 Mpix. Takie komponenty pozwalają na wykonywanie naprawdę dobrych zdjęć. Bateria to akumulator o pojemności 5000mAh, pozwalający na pracę urządzenia przez wiele godzin. W razie konieczności ładowania, wcale nie trzeba długo czekać dzięki funkcji szybkiego ładowania 15W.

  W większości przypadków nasz serwis Samsung rekomenduje wymianę szybki w Samsung A32 5G. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy A32 5G

  Wśród najczęstszych napraw wykonywanych na telefonie Samsung Galaxy A32 5G znajduje się wymienienie szybki bądź też wyświetlacza. Rodzaj owej naprawy związany jest przede wszystkim z zakresem uszkodzeń oraz ich typem. Przykładowo, jeżeli w modelu Samsung Galaxy A32 5G uszkodzeniu uległa całość moduły wyświetlacza i zachodzi problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub obraz rozlewa się na ekranie, konieczna jest wymiana wyświetlacza. W takim przypadku dobry będzie nie tylko oryginalny wyświetlacz Samsung Galaxy A32 5G, ale także zamiennik pasujący do modelu. Jeżeli jednak uszkodzona zostanie jedynie warstwa ochronna telefonu, wystarczy wymienić szybkę – jest to niewątpliwie wygodniejsze rozwiązanie, a przede wszystkim tańsze.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy A32 5G

  W każdym telefonie bateria odgrywa niezwykle ważną rolę – to od niej zależy, przez jak długi czas możesz korzystać z naładowanego telefonu, powinna więc być możliwie najbardziej wydajna i sprawna. W nowych modelach Samsung Galaxy A32 5G przez około dwa pierwsze lata użytkowania bateria powinna działać bez zarzutu, jednakże nadmierna eksploatacja może doprowadzić do jej wcześniejszego zużycia. W takim wypadku warto rozważyć wymianę baterii. Jeśli jednak nie jesteś pewny, czy to ona jest przyczyną problemu, zgłoś się do nas – zdiagnozujemy Samsung Galaxy A32 5G, aby odkryć przyczynę.

  Wymiana klapki baterii Samsung A32 5G

  Porysowanie lub uszkodzenie tylnej klapki baterii w modelu Samsung Galaxy A32 5G może się zdarzyć, jeżeli używasz nieprawidłowo dopasowanego etui lub nie nosisz telefonu w pokrowcu. W takim przypadku najlepiej niezwłocznie wymienić klapkę, która odpowiada za pyłoszczelność Samsung Galaxy A32 5G, a także odprowadzanie ciepła oraz wodoszczelność telefonu. Wymiana klapki zagwarantuje bezpieczeństwo urządzenia, a dodatkowo poprawi jego wygląd.

  Diagnoza telefonu Samsung A32 5G

  W naszym serwisie możesz wykonać pełną diagnozę Samsung Galaxy A32, dzięki czemu dowiesz się, co może być źródłem twoich problemów z urządzeniem. Wycenimy także koszty naprawy oraz czas potrzebny na jej wykonanie, dzięki czemu będziesz mógł zdecydować, czy naprawa modelu jest opłacalna.