Serwis Samsung A32 5G

Naprawa Samsung A32 5G

Pan Szybka to profesjonalny serwis pogwarancyjny, świadczący usługi naprawcze od wielu lat. Nasze nabyte doświadczenie przekładamy na realizację napraw najwyższej jakości. Dysponując odpowiednimi narzędziami oraz sprzętem serwisowym naprawimy Twojego Samsung A32 5G szybko i sprawnie.

Nie czekaj na rozwój usterki, zarezerwuj wizytę już dziś! Jeśli nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście, możesz skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej na terenie całej Polski. Nadajesz do nas swojego Samsung A32 5G, a my odsyłamy naprawiony smartfon na wskazany przez Ciebie adres.

telefon samsung a32 5g

Cennik napraw Samsung A32 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A32 5G

  Wymiana szybki to usługa, polegająca na starannym odseparowaniu rozbitego szkła od wyświetlacza. Specyfiką usługi jest fakt, że po wymianie szybki oryginalny ekran nie jest wymieniany. Rozbita szybka telefonu Samsung A32 5G może uszkodzić również wyświetlacz. Korzystanie z telefonu po nieszczęśliwym upadku może skończyć się rozlaniem matrycy. Drobinki rozbitego szkła ochronnego mogą wbić się w wyświetlacz, powodując konieczność wymiany wyświetlacza na nowy.

  Nie zwlekaj z wymianą i odwiedź jeden z naszych serwisów. Wykonamy dla Ciebie usługę nawet tego samego dnia z możliwością odebrania sprzętu po kilka godzinach od naprawy. Na każdą usługę przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A32 5G

  Wymiana wyświetlacza to jedna z najpopularniejszych napraw wykonywanych w naszym serwisie. Polega ona na demontażu wszystkich komponentów smartfona i montażu ich w nowej ramce z wyświetlaczem. Cały zabieg nie zajmuje więcej niż dwie godziny, więc możesz cieszyć się smartfonem tego samego dnia, w którym oddałeś telefon do serwisu.

  Jeśli zauważysz, że po upadku, na wyświetlaczu pojawiły się zielone pasy, czarne plamy, a także funkcja dotykowa nie działa prawidłowo, zgłoś się do nas. Wykonamy usługę i przyznamy 3 miesiące gwarancji po naprawie.

  Wymiana baterii Samsung A32 5G

  Dobra, długo utrzymująca sprawność telefonu bateria to podstawa. W telefonie Samsung A32 5G ogniwo o pojemności 500mAh potrafi wytrzymać nawet dwa pełne dni bez potrzeby ładowania. Producent zapewnia, że bateria powinna utrzymać swoją pełną funkcjonalność nawet do dwóch lat od zakupu nowego telefonu.

  Zdarza się niestety, że bateria straci swoją kondycję dużo szybciej. Przez niepoprawne ładowanie telefonu, korzystanie z nieoryginalnych ładowarek, a także przez zbyt długie ładowanie telefonu, bateria może uszkodzić się, powodując obniżenie komfortu korzystania ze smartfona. W przypadku, gdy zauważysz spadek kondycji baterii, zapraszamy na wymianę na oryginalny komponent w naszym serwisie.

  Wymiana klapki baterii Samsung A32 5G

  Jeśli używasz nieodpowiednio dopasowanego etui lub nie nosisz telefonu w pokrowcu, istnieje ryzyko, że tylne klapki baterii w modelu Samsung Galaxy A32 5G mogą ulec porysowaniu lub uszkodzeniu. W takiej sytuacji zaleca się jak najszybszą wymianę klapki, aby zapewnić urządzeniu odpowiednią pyłoszczelność, odprowadzanie ciepła oraz ewentualną wodoszczelność. Poprzez dokonanie wymiany, zapewnisz bezpieczeństwo telefonu oraz uczynisz go bardziej estetycznym w wyglądzie.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A32 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.