Serwis iPhone 14 Plus

Naprawa iPhone 14 Plus

Jeśli szukasz serwisu, który profesjonalnie zajmie się naprawą Twojego iPhone 14 Plus – to serwis Pan Szybka jest idealnym wyborem!

Posiadając zaawansowany sprzęt serwisowy oraz wieloletnie doświadczenie, codziennie realizujemy naprawy na najwyższym poziomie. Nie ważne czy przychodzisz z rozbitą szybką, zepsutym wyświetlaczem czy zalanym telefonem. Do każdego przypadku pochodzimy indywidualnie dbając o potrzeby naszych klientów.

Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszych usług w serwisach stacjonarnych. Znaczną większość napraw prowadzimy od ręki, a gotowe urządzenie będziesz mógł odebrać jeszcze tego samego dnia. Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Nic straconego! Prowadzimy usługi naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju. Wystarczy, że wyślesz do nas iPhone 14 Plus, a my zajmiemy się resztą!

wymiana szybki iphone 14 plus w serwisie pan szybka

Cennik napraw iPhone 14 Plus

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 14 Plus

  Upadki nowoczesnych telefonów nie muszą kończyć się na konieczności wymianie całego wyświetlacza. Warto przyjrzeć się naszemu urządzeniu troszkę bliżej ponieważ może okazać się, że ekran działa prawidłowo i wymianie podlega jedynie zbita szybka. Usługa ta jest znacznie tańsza i pozwoli zachować fabrycznie oryginalny wyświetlacz w telefonie.

  Wymiana szybki w iPhone 14 Plus to nie lada wyzwanie wymagające odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy. Podczas naprawy istnieje ryzyko uszkodzenia pozostałych komponentów w tym wyświetlacza. Nasi technicy są specjalnie wyszkoleni do przeprowadzenia tego typu naprawy, dzięki czemu Twój iPhone będzie działał jak nowy.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

  Wymiana wyświetlacza w iPhone 14 Plus to z pewnością jedna z popularniejszych usług wykonywanych w serwisach Apple. Jest to częsty skutek upadku telefonu lub jego przygniecenia. Zazwyczaj usterkę łatwo rozpoznać poprzez problem z wyświetlaniem obrazu lub działaniem dotyku. Jeśli jednak nie jesteś pewien czy Twój iPhone wymaga tego typu usługi, przeprowadzimy kompleksową diagnozę i przedstawimy atrakcyjny kosztorys naprawy.

  Aby zapewnić prawidłowe działanie urządzenia po wymianie ekranu należy zaprogramować kluczowe funkcje takie jak True Tone czy Face ID. Dlatego jeśli chcesz aby Twój smartfon działał tak jak powinien, zarezerwuj wizytę na naszej stronie lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

  Wymiana baterii iPhone 14 Plus

  Będąc szczęśliwym posiadaczem telefonu iPhone 14 Plus musimy mieć na uwadze, że w końcu przyjdzie moment, w którym kondycja baterii zacznie spadać, a możliwość korzystania z urządzenia na jednym ładowaniu będzie znacznie krótsza. Zużywanie się ogniwa to naturalny proces eksploatacji związany z ładowaniem i rozładowywaniem się telefonu. Producenci Apple zalecają wymianę baterii w smartfonach co mniej więcej dwa lata użytkownia lub w przypadku kiedy kondycja akumulatora spadnie poniżej 80%.

  Są jednak przypadki, w których wymiana baterii będzie konieczna znacznie wcześniej. Zaliczamy do nich między innymi uszkodzenia lub awarie wynikające z upadku czy zalania urządzenia. Na szczęście z pomocą przychodzi serwis Pan Szybka, który wymianę baterii opanował do perfekcji. Nasi technicy są w stanie zrealizować naprawę w przeciągu 30 minut!

  Jeśli nie jesteś pewien czy powodem problemów związanych z Twoim iPhone 14 Plus jest akurat wadliwa bateria, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi profesjonalnej diagnozy telefonu. Dokładnie sprawdzimy komponenty znajdujące się wewnątrz urządzenia i poinformujemy Cię o tym, czy wymiana baterii w Twoim telefonie będzie konieczna.

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 14 Plus

  Każdy nowoczesny smartfon narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia wynikające najczęściej z upadków. Ze względu na zastosowanie szklanych plecków w iPhone 14 Plus są one znacząco podatne na pęknięcia. Tylna klapka jest bardzo ważnym elementem dlatego nie powinno się lekceważyć jej uszkodzenia. Odpowiada ona w głównej mierze za szczelność urządzenia i chroni przed dostawaniem się wody oraz pyłu. Ponadto jest również odpowiedzialana za prawidłowe odprowadzanie ciepła z podzespołów.

  Nasz profesjonalny serwis Pan Szybka szybko i sprawnie zajmie się Twoim iPhone 14 Plus. Wymiana klapki pozwoli przywrócić elegancki wygląd urządzenia i zabezpieczy go przed potencjalnymi usterkami komponentów. Oferujemy również wymianę całego korpusu w iPhone. Naprawę wykonujemy w momencie pęknięcia lub wygięcia ramki telefonu łącznie z wymianą tylnej klapki.

  Wymiana złącza ładowania iPhone 14 Plus

  Z doświadczenia wiemy, że najwięcej przypadków, w których występuje problem z ładowaniem urządzenia wynika z mocno zabrudzonego gniazda lightning. Profesjonalny serwis Pan Szybka wykona kompleksowe czyszczenie bezpłatnie i sprawdzi czy Twój iPhone 14 Plus wymaga wymiany złącza ładowania.

  Taśma FLEX znajduje się w dolnej części telefonu i połączona jest z innymi podzespołami takimi jak anteny WiFi lub TapticEngine. Aby naprawa przebiegła sprawnie niezbędne są tutaj specjalistyczne narzędzia oraz doświadczenie, bez którego istnieje możliwość uszkodzenia pozostałych podzespołów urządzenia.

  Korzystając z usług naszego serwisu masz pewność i gwarancję wykonania naprawy na najwyższym poziomie. Zarezerwuj dogodny termin naprawy na naszej stronie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

  Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus

  Wymiana mikrofonu to usługa, którą zaczynamy od dokładnej diagnozy urządzenia. Element ten znajduje się na taśmie FLEX ładowania, co sprawia, że problem z jego działaniem może wynikać z awarii innego komponentu. Bardzo często również wystarczy samo czyszczenie mikrofonu aby Twój rozmówca słyszał Cię doskonale.

  Jeśli po weryfikacji nasz serwis uzna, że konieczna będzie wymiana mikrofonu w iPhone 14 Plus zostaniesz o tym poinformowany oraz o kosztach naprawy i czasu potrzebnego na jej realizację. Proces wymiany mikrofonu polega na odlutowaniu komponentu od złącza ładowania i zamontowaniu nowego. Zazwyczaj tego typu usługi są realizowane jeszcze tego samego dnia od dostarczenia urządzenia do placówki.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus

  Zanim przystąpimy do wymiany głośniczka w iPhone 14 Plus, warto sprawdzić czy problem z jego działaniem nie leży po stronie zabrudzonej siateczki. Jest to najczęstszy powód słabo słyszalnego dźwięku. Jeśli samo czyszczenie nie przyniesie zamierzonego efektu, przejdziemy do profesjonalnej diagnozu urządzenia.

  Wymiana głośnika w iPhone 14 Plus wymaga ogromnej precyzji i doświadczenia ponieważ moduł znajduje się na górnej taśmie wyświetlacza, która połączona jest z płytą główną. Proces naprawy polega na odlutowaniu uszkodzonego komponentu i zastąpieniu go nowym, w pełni sprawnym głośniczkiem. Podczas realizacji usługi korzystamy wyłącznie z oryginalnych części dlatego nie musisz obawiać się, że telefon będzie działał nie tak jak powinien.

  Wymiana aparatu iPhone 14 Plus

  Jeśli zdjęcia robione Twoim iPhone 14 Plus wychodzą niewyraźne lub zamazane warto sprawdzić w pierwszej kolejności czy problem nie leży po stronie zabrudzonego lub pękniętego oczka aparatu. Dodatkowo jeśli aplikacja obsługująca kamery nie chce się uruchomić lub aparat ma problem ze stabilizacją obrazu przyczyną może być błąd oprogramowania lub spięcia elementów znajdujących się wewnątrz urządzenia.

  Dopiero po kompleksowym czyszczeniu i dokładnej diagnozie telefonu będziemy w stanie stwierdzić czy Twój smartfon potrzebuje wymiany kompletu aparatów. Decydując się na tego typu naprawę otrzymasz od nas oryginalne części oraz 3-miesiące gwarancji na każdą usługę. Dodatkowo nie musisz obawiać się o dane zapisane na urządzeniu. Podczas naprawy nie ingerujemy w pliki oraz nie przywracamy ustawień fabrycznych telefonu.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 14 Plus

  Twój iPhone 14 Plus doznał nieszczęśliwego upadku i zaczął przejawiać problemy z działaniem zasięgu lub nie czyta karty SIM? Jedną z przyczyn tego typu zachować może być uszkodzony moduł baseband, znajdujący się na płycie głównej. Jego umiejscowienie powoduje, że naprawa jest skomplikowana i wymaga czasu.

  Przed przystąpieniem do naprawy basebandu przeprowadzimy diagnozę urządzenia aby wykluczyć potencjalne uszkodzenia w telefonie. Po weryfikacji telefonu poinformujemy Cię o zakresie usterki oraz przedstawimy atrakcyjny kosztorys naprawy. Wybierając serwis Pan Szybka masz gwarancje wykonania usługi na najwyższym poziomie przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz narzędzi.

  Naprawa Face ID iPhone 14 Plus

  Naprawa modułu Face ID w iPhone 14 Plus to jedna z trudniejszych napraw ze względu na swoją budowę. Komponent ten składa się z dwóch nieodłącznych od siebie układów – mapy głębi twarzy oraz kamery odczytu biometrii. Uszkodzenie jednego z nich powoduje pojawienie się problemów z odczytem twarzy.

  W takiej sytuacji wymagana jest dokładna diagnoza urządzenia aby zweryfikować, który moduł wymaga naprawy. O wszystkim zostaniesz poinformowany telefonicznie, a nasi specjaliści przedstawią Ci koszt naprawy oraz czas potrzebny na jej realizację. Tego typu usługi wymagają trochę czasu dlatego warto uzbroić się w cierpliwość.

  Przekaż nam iPhone 14 Plus, a my zajmiemy się resztą. Dokonamy jakościowej naprawy modułu Face ID wraz z programowaniem aby Twój smartfon działał tak jak powinien. Dodatkowo otrzymasz od nas 3-miesiące gwarancji oraz wsparcia po naprawie.

  Diagnoza po zalaniu iPhone 14 Plus

  Gdy dojdzie do zalania iPhone 14 Plus, kluczowym momentem jest natychmiastowe wyłączenie urządzenia i przekazanie go do profesjonalnego serwisu Pan Szybka w celu oczyszczenia i przeprowadzenia diagnozy. Nasi technicy sprawdzą wszystkie podzespoły i wykluczą powstanie potencjalnych uszkodzeń. Po dokładnej weryfikacji zostaniesz o wszytkim poinformowany oraz zostanie Ci przedstawiony kosztorys i czas naprawy.

  Zalania nowoczesnych smartfonów bywają nieprzewidywalne. Czasami usterki wynikające ze spięcia podzespołów mogą pojawić się po kilku lub kilkunastu dniach. Dlatego warto zabezpieczyć swoje urządzenie szybciej. Czekamy na Twojego iPhone 14 Plus w naszych placówkach stacjonarnych.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 14 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.